SMART BLOG

Data dodania: 16-10-2019 Kategoria: Strony internetowe
Czy warto podczas projektowania strony internetowej wprowadzać na niej justowanie tekstu? Krótka odpowiedź brzmi „nie”. W tym artykule dowiesz się, dlaczego tak jest.
Data dodania: 01-10-2019 Kategoria: Strony internetowe
Korporacje muszą nadzorować prace wielu osób, które do wykonywania swoich zadań potrzebują ogromnych zasobów i dostępu do wielu aplikacji.
Data dodania: 04-09-2019 Kategoria: Strony internetowe
Wraz z rozwojem Internetu coraz więcej ludzi ma do niego dostęp. Korzystamy z niego już nie tylko dzięki standardowym komputerom stacjonarnym, ale i coraz częściej za pomocą urządzeń mobilnych. Oba te zjawiska jednocześnie tworzą pewne wyzwanie, któremu niestety nie jest poświęcana odpowiednia uwaga – dostosowanie strony www dla niepełnosprawnych.
Data dodania: 29-08-2019 Kategoria: Strony internetowe
Najczęstsze pytanie, jakie zadają sobie osoby chcące zamówić stworzenie strony internetowej, brzmi: „Ile będzie to kosztować?”. Jednocześnie jest to pytanie, na które najtrudniej jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W tym artykule przybliżymy jednak, jak wygląda wycena stron www w przypadku software house takich jak Smartbees.
Data dodania: 13-08-2019 Kategoria: Strony internetowe
Zakładka kariera często ma bardzo niski priorytet przy projektowaniu stron internetowych. Rzadko myśli się o jakiejkolwiek strukturze czy hierarchii treści na tej witrynie.
Data dodania: 25-07-2019 Kategoria: Strony internetowe
Na bezpieczeństwo strony internetowej nie ma jednego, złotego środka, który można by uznać za uniwersalny. Nie ma jednej działalności czy aktywności...

Strony