Strony internetowe

Blog o tworzeniu stron www

Strona internetowa to wizytówka i pierwszy punkt kontaktu Klienta z firmą. Z naszego bloga dowiesz się o technicznych aspektach projektowania stron, jak i trendach i wskazówkach w projektowaniu witryn.

Strona internetowa to podstawa biznesu online. Jej poprawne stworzenie, a następnie dbanie o rozwój, powinno być priorytetem każdej firmy dbającej o widoczność w internecie. Na naszym blogu radzimy, jak poprawnie tworzyć strony www, czym kierować się w całym procesie, a także przedstawiamy istotne nowinki z zakresu projektowania. Znajdziesz tu najświeższą i wiarygodną wiedzę.

Flat design na stronach internetowych

Flat design na stronach internetowych

Konsument 3.0 jest przeładowany informacjami, zmęczony różnorodnością, znudzony ilością treści, która do niego codziennie dociera. Dlatego może warto postawić na proste, minimalistyczne rozwiązania i zaprojektować witrynę w stylu flat design?

Czytaj więcej
Walidacja W3C strony internetowej

Walidacja W3C - podstawa dobrze funkcjonującej strony www

Czy chcesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z wysokimi standardami? Jeśli tak, musisz się upewnić, że jest ona w stanie pomyślnie przejść walidację W3C. W tym artykule dowiesz się zatem, czym jest zgodność z W3C, walidacja HTML i CSS oraz dlaczego warto zadbać o te elementy.

Czytaj więcej