Strony internetowe

Blog o tworzeniu stron www

Strona internetowa to wizytówka i pierwszy punkt kontaktu Klienta z firmą. Z naszego bloga dowiesz się o technicznych aspektach projektowania stron, jak i trendach i wskazówkach w projektowaniu witryn.

Blog

Strona internetowa to podstawa biznesu online. Jej poprawne stworzenie, a następnie dbanie o rozwój, powinno być priorytetem każdej firmy dbającej o widoczność w internecie. Na naszym blogu radzimy, jak poprawnie tworzyć strony www, czym kierować się w całym procesie, a także przedstawiamy istotne nowinki z zakresu projektowania. Znajdziesz tu najświeższą i wiarygodną wiedzę.

Co to jest lazy loading?

Lazy loading - co to jest i jak może pomóc Twojej stronie?

Szybkość działania strony internetowej to jeden z najważniejszych czynników SEO. Internauci chcą być w stanie jak najszybciej dotrzeć do treści, która ich interesuje – w przeciwnym razie opuszczą Twoją witrynę. Jak zatem usprawnić ten ważny aspekt? W tym artykule dowiesz się, co to jest lazy loading i eager loading oraz jak to pierwsze rozwiązanie może Ci pomóc.

Czytaj więcej
Monitoring stron internetowych

Na czym polega monitoring stron internetowych?

Nieprawidłowo funkcjonująca witryna www przynosi straty. Użytkownicy nie chcą korzystać z portali, które nie działają bądź są powolne. Od konkurencji daną stronę dzieli tylko jedno kliknięcie, dlatego na bieżąco warto kontrolować jej stan. Dowiedz się, czym jest monitoring stron internetowych i jak go wdrożyć.

Czytaj więcej