Drupal

Blog o CMS Drupal

Aktualna wiedza na temat Drupala tworzona przez ekspertów z zakresu tej technologii. Na naszym blogu znajdziesz nowinki ze świata Drupala, jak i porady dotyczące tworzenia rozwiązań na tym CMS.

Popularność Drupala w Polsce wciąż rośnie, jednak w dalszym ciągu brak na polskim rynku wiarygodnych źródeł dotyczących tej technologii. Postanowiliśmy to zmienić i zaoferować polskim czytelnikom rzetelną wiedzę dotyczącą Drupala, którą regularnie aktualizujemy w postaci coraz to nowszych artykułów.

Jakie są koszty postawienia strony na Drupalu?

Ile kosztuje strona na Drupalu?

Cena wykonania projektu na Drupal CMS może znacznie się różnić w zależności od tego, w jaki sposób chcesz podejść do jego realizacji. Co zatem ma największy wpływ na koszty? Na jakie elementy wdrożenia zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej
Zarządzanie przekierowaniami w Drupalu

Moduły do zarządzania przekierowaniami w Drupalu

Niedziałające linki to bardzo problematyczna sytuacja, która ma miejsce na wielu stronach internetowych. Jak radzić sobie z nimi w Drupalu? Najlepiej wykorzystać moduł do obsługi przekierowań pod nazwą Redirect. W tym artykule dowiesz się, czym jest to narzędzie, jak z niego korzystać i jakie podobne moduły mogą okazać się pomocne.

Czytaj więcej
Tworzenie niestandardowego modułu w CMS Drupal

Tworzenie własnych modułów w Drupalu – krótki przewodnik

Większość dodatkowych funkcji w Drupalu jest dostarczana w postaci modułów. Programiści Drupala tworzą je dla społeczności. Deweloperzy również są w stanie napisać własne, niestandardowe moduły do Drupala. Na czym polega ten proces, jak samemu stworzyć moduł i na co zwracać uwagę?

Czytaj więcej
Do czego najlepiej wykorzystać Drupala?

Do czego służy Drupal? Jakie projekty możesz na nim budować?

Drupal to sprawdzony system zarządzania treścią. Czy warto założyć na nim witrynę? Jeśli tak, to jaką? W tym artykule dowiesz się, do jakich projektów wykorzystać Drupala. Omówimy 12 przykładów stron z różnych kategorii, wyjaśniając przy tym, dlaczego użycie tego CMS-a było dobrym wyborem.

Czytaj więcej
Główne funkcje Drupala

Kluczowe funkcjonalności Drupal CMS

Drupal cieszy się popularnością szczególnie w środowisku biznesowym. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej platformy, na pewno chciałbyś lepiej poznać jej funkcjonalności. W tym artykule właśnie im się przyjrzymy – zarówno tym podstawowym, jak i zaawansowanym.

Czytaj więcej
Integracje Drupala z social media

8 najlepszych modułów social media dla Drupala

Integracja Drupala z social media może bardzo pomóc w różnych aspektach związanych z funkcjonowaniem strony. W tym celu warto skorzystać z odpowiednich modułów. Czym one są? Jakie są ich zalety oraz z jakich rozwiązań najlepiej skorzystać?

Czytaj więcej