Wdrożenia Drupal

Tworzymy najwyższej jakości projekty dostosowane do potrzeb Klientów

Porozmawiajmy o Twoim projekcie
Element tła

Drupal to idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i rozbudowanych projektów. Połączenie funkcji systemu zarządzania treścią z zaletami frameworka daje potężne możliwości przy realizacji rozwiązań, które spełniają różne cele biznesowe. Wdrożenia Drupal CMS obejmują m.in. tworzenie prostych stron www, rozbudowanych serwisów informacyjnych czy miejskich, portali korporacyjnych, aplikacji webowych, platform sklepowych czy systemów PIM.

Masz inny pomysł na projekt dla Twojej organizacji?
Napisz do nas

Open Source

Drupal jest całkowicie darmowym system, dzięki czemu nigdy nie będziesz zmuszony do wykupienia licencji na wykorzystanie go w swoim projekcie. Gotowe rozwiązania - Drupal ma szeroką ofertę darmowych modułów czy Drupal themes, dzięki czemu nie wymaga tworzenia customowych rozwiązań przy każdym poszerzaniu funkcjonalności platformy.

Gotowe rozwiązania

Drupal ma szeroką ofertę darmowych modułów czy Drupal themes, dzięki czemu nie wymaga tworzenia customowych rozwiązań przy każdym poszerzaniu funkcjonalności platformy.

Społeczność

Drupal gromadzi wokół siebie dużą, a co ważniejsze, zaangażowaną społeczność, która dba o stały rozwój i bezpieczeństwo systemu. Jako Smartbees również uczestniczymy w życiu społeczności, udostępniając swoje rozwiązania do publicznego użytku na drupal.org.

Skalowalność

System daje bardzo duże możliwości rozwoju projektu w przyszłości, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości.

Bezpieczeństwo

Od lat Drupal uznawany jest za jeden z najbardziej odpornych na ataki hakerskie CMS-ów, m.in. dzięki rozbudowanej polityce bezpieczeństwa, która obejmuje nie tylko core, ale również weryfikację modułów.

Ergonomiczność

Praca w wieloosobowym zespole z użyciem Drupala nie będzie wyzwaniem. Dzięki bardzo dużym możliwościom przypisywania ról i ustawiania dostępów, Drupal świetnie sprawdzi się nawet w dużych organizacjach.

W naszym portfolio znajdują się zarówno realizacje małych i średnich stron www, jak i rozbudowanych portali rozpoznawalnych w Polsce i za granicą. Ponadto, tworzymy kompleksowe platformy sklepowe i systemy PIM w oparciu o Drupal Commerce.

Nie ograniczamy się do jednego sektora. Wdrażamy rozwiązania przeznaczone do komunikacji i sprzedaży B2B i B2C. Od lat nasza praca cieszy się uznaniem m.in. wśród firm z branży edukacyjnej i usługowej czy instytucji publicznych. Z naszych usług korzystają m.in. takie marki jak Link4, KGHM, UNICEF czy Uniwersytety WSB Merito.

Wdrożenia Drupala w Smartbees obejmują m.in.:

  • budowę systemów na Drupal 9 i 10,
  • obsługę i wsparcie projektów na Drupalu 7, 8, 9 i 10,
  • aktualizację Drupala do najnowszej wersji,
  • migracje z innych CMS do Drupala,
  • rozbudowane integracje z systemami zewnętrznych dostawców.

Wdrożenia Drupala w liczbach

+ 12

lat doświadczenia w Drupalu
keeper

6

wersji Drupala przerobiliśmy, począwszy od „piątki”
ul

+ 40

zintegrowanych magazynów w ramach jednego systemu zamówień na Drupalu
honeycomb

+ 170 K

napisanych linijek kodu w ramach jednego projektu
bee
Przedstaw nam swój pomysł na projekt
Odezwij się

Zrealizuj swój wymarzony projekt na Drupalu

CAPTCHA