Aplikacje internetowe

Blog o aplikacjach internetowych dla biznesu

Jeżeli szukasz sprawdzonej wiedzy dotyczącej tworzenia aplikacji internetowych, to dobrze trafiłeś. Na naszym blogu znajdziesz rzetelne porady, propozycje gotowych rozwiązań i wskazówki z zakresu projektowania aplikacji.

Platformy B2B, aplikacje webowe, oprogramowanie obsługujące procesy biznesowe. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie tworzenia, rozwoju i integracji aplikacji internetowych. Z tego powodu dzielimy się naszą wiedzą w formie rozbudowanych wpisów blogowych, dzięki którym lepiej poznasz tematykę tworzenia aplikacji internetowych dla biznesu.

SIngle page application (SPA)

Single-page application (SPA) – trend warty uwagi czy nie?

Single page application istnieją od lat, ale dopiero teraz zyskują popularność. Korzystają z niej duże marki – Facebook, Google, Twitter to właśnie SPA. Aplikacja wpływa pozytywnie na wrażenia użytkownika, znacząco poprawiając wydajność strony. Dowiedz się, czym jest SPA, poznaj korzyści z zastosowania aplikacji, zobacz, jak działa.

Czytaj więcej
Platforma e-learningowa i jej zastosowanie

Dobra platforma e-learningowa - jak ją stworzyć?

W ostatnim czasie sytuacja zmusza nas do przenoszenia działań edukacyjnych i szkoleniowych w stronę online’u. Jednakże, aby były one równie lub nawet bardziej skuteczne od tradycyjnych metod przekazywania wiedzy, potrzebują odpowiedniego narzędzia – platformy e-learningowej.

Czytaj więcej