SMART BLOG

Data dodania: 09-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Czy da się stworzyć dobre API w ciągu kilku dni? Właśnie coś takiego obiecują twórcy API Platform. Zachodzi jednak pytanie, czy naprawdę owo narzędzie jest godne zachodu.
Data dodania: 04-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
W roku 2016 podczas konferencji SymfonyCon w Berlinie ogłoszono wydanie SensioCloud. Było to pierwsze narzędzie od SensioLabs, które zostało skierowane do firm..
Data dodania: 01-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Symfony to open-sourcowy framework oparty na PHP. Jest on bardzo popularny wśród programistów, gdyż znacznie redukuje czas potrzebny na tworzenie oprogramowania.
Data dodania: 05-03-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Framework ten sprawdzi się znakomicie w przypadku rozbudowanych stron, które zawierają takie funkcje jak rejestracja, wewnętrzne wiadomości, fora, zdefiniowane profile użytkowników
Data dodania: 19-02-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Wybranie właściwego frameworka do realizacji projektu może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy nie jesteś osobą, która ma bezpośrednie programistyczne doświadczenie.
Data dodania: 12-02-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Pisanie aplikacji, bez względu na to, w jakim języku się to robimy, to zazwyczaj ogrom zapisanych danych. Jednocześnie zazwyczaj to także konieczność przeszukiwania tych danych, by znaleźć kluczowe dla kolejnych kroków i struktury zapisy

Strony