Laravel

Zbuduj szybką stronę internetową z Laravel framework

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Laravel to elastyczny framework PHP o otwartym kodzie źródłowym stworzony przez Taylora Otwella, którego pierwszą wersję wydano w 2011 roku. Przez wielu programistów Laravel uważany jest za najlepsze narzędzie do programowania PHP bazujące na architekturze MVC (Model-View-Controller).

Przyjazność programistom

Laravel to mądrze poukładana struktura kodu, która sprawia, że praca z tym frameworkiem jest bardzo przyjemna. Pisanie jakiejkolwiek aplikacji nie jest czymś żmudnym lub zniechęcającym, a wręcz przeciwnie, jest procesem bardzo zoptymalizowanym. Te zalety bezpośrednio wpływają na finalną jakość oraz cenę projektu.

Wsparcie MVC

Framework współgra z MVC, dzięki czemu programiści Laravela mają do dyspozycji sporo dodatkowych wbudowanych funkcji, a przy tym mogą rozwijać aplikację na różnym stopniu zaawansowania. Dzięki architekturze MVC Laravel jest uważany za jedną z najlepszych struktur do tworzenia nieszablonowych aplikacji internetowych. Wsparcie MVC ma również spore zalety przy optymalizacji wydajności.

Dokumentacja

Laravel ma dopracowaną dokumentację oraz oficjalnie wspierane kursy video, dzięki czemu programiści nie muszą dochodzić do rozwiązania metodą prób i błędów. W efekcie czas pracy nad projektem ulega skróceniu, a koszty – obniżeniu.

Blade Templating

To silnik pozwalający twórcom stron www na używanie wstępnie zdefiniowanych szablonów umożliwiających pisanie określonych kodów. Lekkie i dynamiczne szablony pozwalają zaoszczędzić programistom Laravela czas, co wpływa na koszt tworzonego rozwiązania. Wsparcie Laravela przez Blade Templating sprawia, że finalna strona czy aplikacja jest szybka i wydajna.

Elastyczność

Laravel ma dużą ilość dopracowanych rozwiązań, które umożliwiają tworzenie szerokiej gamy funkcji. Dzięki łatwemu i intuicyjnemu zarządzaniu, programista Laravela nie ma większych problemów z tworzeniem w pełni spersonalizowanych pomysłów i ich późniejszej integracji z innymi aplikacjami.

Niskie koszty

Niskie koszty tworzenia projektów wywodzą się z relatywnie niewielkiego nakładu czasu, który musi poświęcić programista Laravela. Korzystając z gotowych funkcji, wiele zadań, które zwykle wymagają dużo pracy, w Laravel zajmują kilka chwil. Ponadto dobrze napisana i stale aktualizowana dokumentacja dodatkowo skraca prace rozwojowe aplikacji.

Bezpieczeństwo

Istotnym aspektem bezpieczeństwa Laravela jest fakt, że w przypadku wykrycia jakiejkolwiek luki w zabezpieczeniach, międzynarodowy zespół ds. utrzymania bezpieczeństwa zajmuje się problemem najszybciej jak to możliwe. Patche i aktualizacje są regularnie pisane i publikowane, co pozwala na szybkie zabezpieczenie systemów opartych o tę technologię.

Prostota

Kod Laravela należy do jednego z najbardziej przejrzystych, na próżno szukać w nim zawiłości. Dzięki temu jego edycja jest prosta, podobnie jak znalezienie potencjalnych błędów.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu nieszablonowych rozwiązań przy pomocy frameworka Laravel. Dzięki naszemu zespołowi full-stack developerów, menedżerów i testerów dostarczamy rozwiązania cieszące się zaufaniem Klientów. Staramy się, aby projektowane przez nas aplikacje były funkcjonalne, przyjazne użytkownikom i łatwe w rozwoju.

Dlaczego warto stworzyć projekt z nami?

  • Ponad 12 lat doświadczenia we wdrożeniach rozwiązań webowych.
  • Prowadzenie projektów w oparciu o metodykę Agile.
  • Transparentność prac od pierwszego dnia współpracy.
  • Indywidualni opiekunowie klienta i project managerowie.

Laravel, czyli sukces przy niskim budżecie

Laravel to świetne rozwiązanie dla nowych i mniejszych firm, które nie dysponują pokaźnym budżetem. Dzięki dużemu wachlarzowi możliwości technologia sprawdzi się w początkowej fazie biznesu, jak i przy rozbudowanych wdrożeniach. Laravel to darmowe i stale rozwijane oprogramowanie, które pozwoli Ci zrealizować projekt na bardzo wysokim poziomie przy ograniczonych możliwościach finansowych. Pamiętaj jednak, że pomimo niskiego progu wejścia, finalny koszt zależy od zakresu projektu, który chcesz zrealizować. Nawet stosunkowa niedroga technologia może nie być wystarczającym czynnikiem optymalizującym koszty w przypadku skomplikowanych wdrożeń.

Chcesz zbudować stronę internetować w oparciu o Laravel?
Napisz do nas

Sądzisz, że Laravel to technologia dla Twojego projektu?

Skonsultuj wybór z naszymi ekspertami.

CAPTCHA