Wdrożenia Magento 2

Projektujemy i wdrażamy skuteczne platformy e-commerce na Magento 2
 • Optymalizacja wydajności i szybkości
 • Bezpieczeństwo i skalowalność
 • Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Skontaktuj się z nami

CAPTCHA

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

Oto kolejne kroki:

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

24h

Przygotujemy wycenę Twojego projektu, uwzględniając wszystkie najważniejsze czynniki wpływające na ostateczny koszt realizacji.

bees

Doradzimy Ci, jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojego projektu.

hand

Magento to jedna z najlepszych technologii służących do budowy internetowych platform sprzedażowych. Od lat korzystają z niej znane na skalę światową marki, co jedynie potwierdza ugruntowaną pozycję Magento na rynku e-commerce.

Dzięki ponadprzeciętnej skalowalności systemu, wdrożenie Magento jest świetną inwestycją w przyszłość sklepu internetowego. Możliwości platformy rosną wraz z rozwojem Twojego biznesu, zapewniając wysoką jakość działania nawet przy dużym obciążeniu serwisu związanym z dynamicznym wzrostem ruchu bądź sprzedaży.

Z Magento wdrożysz m.in.:

 • sklep internetowy dowolnej wielkości do sprzedaży B2C,
 • skalowalną platformę B2B,
 • rozbudowany system do sprzedaży międzynarodowej,
 • progresywną aplikację webową (PWA),
 • i wiele innych rozwiązań e-commerce.

Profesjonalne wdrożenia Magento 2 niosą za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli i administratorów sklepu, jak i jego klientów. Oto niektóre z nich:

 1. Szybkość działania - pomimo licznych funkcji, platforma Magento potrafi płynnie obsługiwać sklepy z bardzo dużym obciążeniem ruchu, jak i te, które doświadczają sezonowych skoków zainteresowania. Warunek jest jeden – jakościowy serwer przystosowany do wymagań wdrożeń Magento.
 2. Funkcje - już sam rdzeń Magento zapewnia sporą liczbę przydatnych funkcji. Jednak to rozszerzenia, które oferuje platforma (dostępne w wersjach darmowych i płatnych), wyraźnie zwiększają możliwości sklepu. Dzięki nim możesz stworzyć świetnie działający, intuicyjny e-commerce.
 3. Rozwój - nie każda platforma sprzedażowa zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju sklepu. Magento to zdecydowany faworyt przedsiębiorców, którzy myślą o swojej działalności przyszłościowo, chcąc ją skalować nawet kilkukrotnie w najbliższych latach.
 4. SEO - jeżeli planujesz intensywne działania związane z budowaniem widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, platforma Magento na pewno Ci w tym pomoże. Bardzo dobra struktura dostosowana pod SEO oraz dostępność niezliczonej liczby rozszerzeń gwarantuje wszelkie zaplecze pod jakościowe pozycjonowanie.
Bloki kodu
Wyceń projekt strony na Magento
Wyceniam!
Element tła

Agencja Magento, której możesz zaufać

Jesteśmy zespołem doświadczonych front-end i back-end developerów, którzy od wielu lat wdrażają i obsługują systemy sprzedażowe na platformie Magento. Jako agencja e-commerce specjalizująca się w Magento, gwarantujemy kompleksowe usługi związane z wdrożeniami systemów, obsługą techniczną oraz rozwojem funkcji. Zajmujemy się wdrożeniem Magento 2 od podstaw, gwarantując elastyczność i transparentność prac.

Logo Magento Zalety

Zarządzanie zamówieniami

Korzystając z Magento, możesz dostosować proces zakupowy do potrzeb Klientów biznesowych, tworząc różne ścieżki zamówień. Z perspektywy Klienta B2B kluczowe jest składanie zamówień hurtowych oraz cyklicznych. W płatnej wersji Magento możesz znacznie przyspieszyć proces re-orderu poprzez możliwość importu pliku CSV.

Zarządzanie klientami

Magento daje możliwość tworzenia grupy Klientów biznesowych (B2B). Istnieje opcja tworzenia kont firmowych, do których można przypisywać użytkowników z organizacji, nadając im różne uprawnienia. Dzięki temu wiele osób z różnych działów może mieć wgląd w zamówienia oraz uczestniczyć w procesie zakupu.

Zarządzanie płatnościami

Kredyt kupiecki w sprzedaży B2B to podstawa. Dzięki Magento możesz ustawić go jako metodę płatności za zamówienia i ustalić jego limity. Przydatna okaże się również integracja z systemem ERP, który będzie automatycznie przesyłał danemu klientowi informację o dostępnym saldzie.

Marketing B2B

Rozbudowany panel analityczny z najważniejszymi statystykami o klientach B2B będzie kluczowy dla działu marketingu. Istotna jest także opcja segmentacji klientów. Dzięki niej można tworzyć listy klientów pod wybrane newslettery, okazje specjalne itd.

Potrzebujesz naszej pomocy we wdrożeniu Magento?
Napisz do nas

Zastanawiasz się nad wdrożeniem platformy Magento? Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Magento, kliknij poniżej.

Poradnik Magento

Z czym można zintegrować platformę Magento?

Możliwości integracji Magento są praktycznie nieograniczone. Połączenie z większością systemów zewnętrznych odbywa się poprzez instalację rozszerzeń – gotowych lub tworzonych przez agencję interaktywną Magento. W taki sposób podczas wdrożenia można zintegrować Magento z dowolną liczbą metod dostaw, płatności, narzędziami do analityki internetowej czy marketing automation.

Ile kosztuje wdrożenie Magento?

Ze względu na bardzo duże możliwości konfiguracji, koszt wdrożenia Magento zależy od wymagań biznesu i zakresu funkcjonalności ustalonego z Klientem. Ważnymi czynnikami są m.in. szata graficzna, liczba integracji czy wersje językowe sklepu. Wdrożenie najprostszego sklepu na Magento to koszt min. 50 tysięcy zł netto.

Ile produktów można dodać do Magento?

Platforma Magento nie ma ustalonych ograniczeń w kwestii liczby produktów. To samo tyczy się kategorii - również nie ma limitu przypisywania produktów do kategorii. Dzięki temu możesz rozwijać swój sklep w dowolnym momencie.

Czy sklepy na Magento są bezpieczne?

Magento to jeden z najbezpieczniejszych systemów do tworzenia sklepów internetowych. Gwarantują to m.in. regularnie wypuszczane łatki bezpieczeństwa, dzięki czemu wszystkie potencjalne zagrożenia są szybko eliminowane.

Czy oferujecie późniejsze wsparcie techniczne i rozwój sklepu?

Nasze usługi nie kończą się na samych wdrożeniach - obejmują również całościowy support dla stworzonych przez nas projektów: od wsparcia technicznego, w postaci przeprowadzania aktualizacji, monitoringu platformy czy naprawy błędów, po działania rozwojowe.

Stwórz z nami swój sklep na Magento

Opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach

CAPTCHA