Case study

Projekty, z których jesteśmy dumni

Wdrożenia są najlepszym przykładem jakości naszej pracy. W tej sekcji opisujemy cały proces powstawania naszych rozwiązań, włącznie z przykładami projektów, które są udostępnione w Internecie.

Case study

Nasze realizacje

wykonane dla Klientów

Strony internetowe dla Wyższych Szkół Bankowych

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Platforma e-commerce dla Velo

Czy aktywne zarządzanie ponad 30 000 produktów jest możliwe? Ze skuteczną platformą PIM jak najbardziej. Sprawdź, szczegóły rozwiązania, jakie stworzyliśmy specjalnie na potrzeby jednego z największych dystrybutorów rowerów i części rowerowych w Polsce.

Interaktywna platforma dla Wyższych Szkół Bankowych

Zastanawiasz się, jak powstają i funkcjonują testy predyspozycji zawodowych online? We współpracy z Wyższymi Szkołami Bankowymi stworzyliśmy interaktywną platformę doradztwa zawodowego, dzięki której zainteresowani nie wychodząc z domu, mogą poznać sugestie dotyczące ścieżki kariery oraz porozmawiać ze swoim indywidualnym mentorem.

Serwis miejski dla Urzędu Miasta Gliwice

Miejski Portal Informacyjny to jedno z najważniejszych miejsc, gdzie mieszkańcy, turyści i inwestorzy poszukują informacji o mieście. Dlatego intuicyjny, dobrze zintegrowany portal miejski to podstawa. Zobacz, jak stworzyliśmy przyjazny użytkownikowi serwis dla Urzędu Miasta Gliwice składający się z 3 platform.

System IDS dla Velo

Zarządzanie tysiącami danych Klientów spędza Ci sen z powiek? Dowiedz się, w jaki sposób za pomocą intuicyjnego systemu IDS, w znacznym stopniu ułatwiliśmy zarządzanie danymi i zamówieniami Klientów dla jednego z największych dostawców sprzętu rowerowego na terenie Polski.

Sklep internetowy dla Home and Passion

Ponad 1000 produktów w 20 kategoriach- zobacz jak zbudowaliśmy nowoczesny sklep z porcelaną dla polskiej marki oferującej produkty znanych producentów.

Sklep internetowy dla Kocot Kids

Setki produktów najwyższej jakości – sprawdź, jak stworzyliśmy nowy sklep internetowy dla polskiego producenta mebli dziecięcych.

Strona internetowa dla Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

3 wersje językowe, 11 dedykowanych modułów, strona zgodna z wytycznymi WCAG - zobacz, jak powstawała nowa strona najważniejszej instytucji normalizacyjnej w kraju.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Partnerskie podejście firmy sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze i chętnie zlecamy nowe zadania.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Są dobrzy w nawiązywaniu silnych relacji biznesowych z klientami.

Szybka wycena

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin