SMART BLOG

Data dodania: 27-09-2018 Kategoria: Startups
Testowanie zapotrzebowania to jedna z najważniejszych faz wprowadzenia produktu czy w ogóle biznesu na rynek. Dotyczy to nie tylko dopiero raczkujących startupów, ale też dużych korporacji, które planują zagarnąć na swoją korzyść kolejną część tortu np. nowym rodzajem usług.
Data dodania: 20-09-2018 Kategoria: Startups
Słownictwo biznesowe, związane z rozwojem startupu i jego funkcjonowaniem, przesiąknięte jest żargonem branżowym. Dlatego dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tematem, przygotowaliśmy kompleksowy słowniczek z wytłumaczeniem poszczególnych fraz.
Data dodania: 19-09-2018 Kategoria: Startups
O pojęciu startupu pisaliśmy w jednym z wcześniejszych tekstów na łamach naszego bloga. W tekście tym skupiliśmy się na dość ogólnym opisie terminu startup, jego zaletach i przykładach. Nadchodzące teksty utworzą swego rodzaju cykl artykułów, dzięki którym poznasz elementy na które warto zwrócić uwagę tworząc własny startup.
Data dodania: 14-06-2018 Kategoria: UX
Kontakty to podstawa rentownego biznesu czy startupu. Bez względu na to, czy klient docelowy to inna firma czy też mówimy o sektorze b2c – kolejne leady generują sprzedaż i popularność firmy.
Data dodania: 19-02-2018 Kategoria: Startups

Pojęcie startupu w Polsce znane jest zaledwie od kilku lat i oznacza przedsiębiorstwo stworzone w celu poszukiwania konkretnego modelu biznesowego. Celem takiej organizacji jest poszukiwanie nowych rynków na rozwój swojego produktu oraz osiągnięcie szybkiego sukcesu finansowego. W dzisiejszym artykule dokładnie zapoznamy się z definicją startupu, precyzyjnie scharakteryzujemy poszczególne jego elementy oraz przedstawimy najpopularniejsze branże, w których ruszają startupy.