Startupy

Blog o startupach

Startupy zapewniają nam rozwój oraz dostarczają wiele innowacji. Na naszym blogu stworzyliśmy dedykowaną sekcję poświęconą właśnie tym biznesom – ich rozwojowi, ofercie i działaniom marketingowym.

W naszej codziennej pracy mamy do czynienia zarówno z dużymi firmami, jak i rozpoczynającymi działalność w sieci startupami. Na podstawie naszego doświadczenia dzielimy się wiedzą, dobrymi praktykami oraz poradami biznesowymi, które okażą się szczególnie pomocne tym biznesom.

Inwestycja w technologię dla start-upu

Inwestycja w startup- jaką technologię wybrać?

Wybór technologii to dla wielu startupów podstawa rozwoju produktu i finansowego sukcesu. Dlaczego? To właśnie rozwiązanie IT może być kluczową inwestycją w startup i mieć ogromny wpływ na skalowalność biznesu, szybkość działania aplikacji czy nawet obsługę klienta i jej czas.

Czytaj więcej
Metodyka lean startup

Lean startup jako metoda rozwoju dla Twojego biznesu

Teoretycy i praktycy biznesu wymyślili już dziesiątki metod rozwoju biznesu. Mało tego, cały czas pojawiają się nowe, innowacyjne rozwiązania, które warto przemyśleć, wprowadzając startup na rynek. Jedną z nowszych metod jest lean startup. Dowiedz się, na czym polega.

Czytaj więcej
Dobry pomysł na biznes w internecie

Jak sprawdzić pomysł na biznes w internecie? Zrób MVP

Testowanie zapotrzebowania to jedna z najważniejszych faz wprowadzenia produktu czy w ogóle biznesu na rynek. Dotyczy to nie tylko dopiero raczkujących start-upów, ale też dużych korporacji, które planują zagarnąć na swoją korzyść kolejną część tortu np. nowym rodzajem usług.

Czytaj więcej
Rozwój start-upów- podstawowe pojęcia

Rozwój start-upów- słownik pojęć

Słownictwo biznesowe związane z rozwojem start-upów i ich funkcjonowaniem przesiąknięte jest żargonem branżowym. Dlatego dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tematem, przygotowaliśmy kompleksowy słowniczek z wytłumaczeniem poszczególnych fraz.

Czytaj więcej
Poradnik przedsiębiorcy

Cykl ,,Poradnik start-upowca''

O pojęciu start-upu pisaliśmy w jednym z wcześniejszych tekstów na łamach naszego bloga. W tekście tym skupiliśmy się na dość ogólnym opisie terminu start-up, jego zaletach i przykładach.

Czytaj więcej