Marketing

Blog o marketingu internetowym

Skuteczny marketing to podstawa dobrze prosperującego biznesu. Na naszym blogu pokazujemy, jak możesz prowadzić działania marketingowe swojej firmy w internecie.

Sklep internetowy czy strona www to narzędzia sprzedaży, której nie zrealizujesz bez dobrej promocji. W naszych wpisach poruszamy ważne kwestie związane z marketingiem online, które pomogą Ci rozwinąć biznes w sieci.

Czyszczenie cache'a - Facebook, Linkedin, Twitter

Jak wyczyścić Facebook, Linkedin i Twitter Cache?

Treści w mediach społecznościowych muszą być aktualne, dokładnie przygotowane i ciekawe, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Niekiedy wymaga to wprowadzania poprawek. Na pewno nie chciałbyś, aby po dodaniu zmian okazało się, że nie są one widoczne. Jak uniknąć takiej sytuacji?

Czytaj więcej
Jak dobrze prowadzić bloga firmowego?

Jak dobrze prowadzić bloga firmowego?

Posiadasz sklep lub stronę internetową? Dobrym zabiegiem wizerunkowym, marketingowym, a także sprzedażowym będzie prowadzenie bloga firmowego. To już nie tylko kwestie SEO, z jakimi w dużej mierze utożsamiany jest blog, ale także źródło wartościowego ruchu, który ma wymierny wpływ na sprzedaż.

Czytaj więcej
Integracja strony www z social media

2 w 1 czyli integracja strony www z social media

Na 74% decyzji zakupowych konsumentów mają wpływ social media. Marki z inteligentnymi strategiami w mediach społecznościowych 6-krotnie zwiększają swoją szansę na zawarcie umowy. Niestety większość firm popełnia ten sam błąd- traktują social media jako osobną wyspę..

Czytaj więcej
Skuteczne pozyskiwanie leadów

Sposoby na pozyskiwanie leadów ze strony www

Pozyskiwanie leadów to dla wielu przedsiębiorstw główny cel prowadzenia strony internetowej. W jaki sposób zwiększyć szanse na to, że tych leadów będzie więcej? Jakie działania na stronie www mogą pozytywnie wpłynąć na tę liczbę?

Czytaj więcej
Zastosowanie Google Merchant Center

Czy warto inwestować w Google Merchant Center?

Google ma w swojej ofercie mnóstwo narzędzi i rozwiązań, z których korzystamy na co dzień, a czasem o tym zapominamy. Google Analytics, Gmail, Google Maps czy przede wszystkim wyszukiwarka – to wszystko googlowskie elementy i w zasadzie codzienność naszego korzystania z sieci.

Czytaj więcej