Wsparcie 24/7

Zapewnimy kompleksowy support Twojej strony opartej na Drupalu, Magento lub WordPressie

Porozmawiajmy o supporcie
Element tła

Kiedy przyda Ci się wsparcie techniczne 24/7?

Każda strona, niezależnie od wielkości, musi być regularnie nadzorowana i aktualizowana. Tylko takie działania ochronią ją przed złośliwymi atakami hakerskimi, kradzieżą poufnych danych czy niespodziewanym brakiem dostępności. Dla większości małych i średnich stron, sklepów lub aplikacji kilkugodzinne wsparcie dzienne powinno być wystarczające.

Jednakże duże serwisy i sklepy internetowe mają zgoła inne potrzeby supportowe. Bardzo często wymagają wsparcia 24 godziny na dobę, aby zapewnić użytkownikom stały dostęp do platformy i pełny zakres funkcji niezależnie od pory dnia. Właśnie z myślą o nich powstała nasza usługa wsparcia technicznego 24/7, która zapewnia nieprzerwaną pomoc techniczną platformie postawionej na Drupalu, Magento lub WordPressie.

Jak wspomnieliśmy, wsparcie 24 godziny na dobę jest szczególnie przydatne dużym platformom, które nie mogą sobie pozwolić na przerwy w funkcjonowaniu. Co to tak naprawdę oznacza?

Pomoc techniczna 24/7 to rozwiązanie dla:

  1. Stron z dużym natężeniem ruchu – serwisy, które mają tysiące odwiedzających dziennie lub obsługujące bardzo dużo transakcji na dobę, muszą funkcjonować bez większych zakłóceń – każda przerwa, nawet w godzinach nocnych, może powodować straty.
  2. Platform działających na rynkach zagranicznych – wsparcie 24 godziny na dobę jest tutaj niezwykle przydatne. Obsługując klientów, którzy znajdują się w różnych strefach czasowych, musisz zapewnić nieprzerwane działanie platformy – nawet wtedy, gdy u Ciebie jest noc.
  3. Rozpoznawalnych marek – strona lub sklep znanej marki z niedziałającymi elementami lub całkowitym brakiem dostępu do platformy to strzał w kolano. Taka sytuacja może negatywnie przełożyć się na wizerunek firmy i spowodować, że klient do Ciebie nie wróci.
  4. Stron i sklepów z zaawansowanymi funkcjami – jeżeli Twój projekt zawiera wiele skomplikowanych funkcji, które od strony technicznej są w stanie obsłużyć jedynie doświadczeni programiści, to całodobowe wsparcie powinno być Twoim priorytetem. Tym bardziej, jeżeli rozwiązania są spersonalizowane pod Twój biznes i wpływają na kluczowe procesy na stronie lub w sklepie.
Różna kolorystyka strony internetowej

Wsparcie 24/7 w Smartbees to kompleksowe usługi supportowe, dzięki którym Twoja platforma będzie objęta nadzorem najlepszych ekspertów o każdej porze dnia i nocy. Zobacz, czego możesz się spodziewać powierzając nam wsparcie Twojego projektu.

Wsparcie techniczne dla strony internetowej, sklepu lub aplikacji wymaga doświadczenia i odpowiednich kompetencji w danej technologii. W Smartbees jesteśmy ekspertami z zakresu systemów Drupal i Magento, ponadto zajmujemy się obsługą rozwiązań opartych m.in. o WordPressa. Zapewniamy jakościowe usługi poparte regularnymi raportami z wykonywanych prac oraz wsparcie naszego niezastąpionego zespołu.

Wsparcie techniczne 24/7 w Smartbees to:

  • dostępność zespołu 24 godziny na dobę, nawet w święta,
  • ponad 12 lat doświadczenia w usługach supportowych,
  • ekspercka wiedza z technologii Drupal, Magento i WordPress,
  • zakres usług dostosowany do Twoich wymagań.
Potrzebujesz całodobowego wsparcia technicznego?
Odezwij się do nas!

Wsparcie techniczne dla Drupala i Magento

Wybór usługi supportowej to niełatwa sprawa. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia oferujemy starannie dobrane pakiety pomocy technicznej i rozwoju funkcji dla projektów na Drupalu i Magento, które możesz sprawdzić na naszych zakładkach supportowych: Obsługa i rozwój Drupala oraz Obsługa i rozwój Magento.

Zadbaj o kompleksowe wsparcie techniczne swojej strony lub sklepu

Zainwestuj we wsparcie techniczne 24/7

CAPTCHA