Sklepy internetowe Drupal

Tworzymy skalowalne i niezwykle wydajne sklepy zbudowane na Drupalu

Porozmawiajmy o Twoim projekcie
Element tła

Drupal to nie tylko system zarządzania treścią, który świetnie sprawdza się w przypadku stron internetowych i aplikacji webowych. To potężne narzędzie, które dzięki modułowi Drupal Commerce umożliwia budowę i rozwój platform sklepowych różnej wielkości dla biznesów ze zróżnicowanych branż.

Możliwości rozbudowy Drupala są praktycznie nielimitowane, dlatego oprogramowanie świetnie sprawdzi się zarówno w sklepach internetowych małej, średniej, jak i dużej wielkości. Z pomocą Drupala możesz stworzyć platformy sprzedażowe do obsługi Klienta indywidualnego (B2C), a także do sprzedaży biznesowej (B2B). Drupal Commerce znajdzie również zastosowanie w przypadku rozbudowanych systemów do zarządzania informacją produktową (PIM).

Dlaczego wybrać Smartbees?

  • Ponad 12 lat doświadczenia w pracy na Drupalu,
  • praca na obu wersjach Drupal Commerce 1 i 2,
  • zapewnienie supportu powdrożeniowego,
  • obsługa i rozwój wcześniej zbudowanych sklepów internetowych na Drupalu.

Skalowalność i wydajność

Budując sklep internetowy na Drupalu, nie musisz się martwić, czy system wciąż będzie spełniał Twoje oczekiwania za 5 czy 10 lat. Drupal oferuje niemal nieograniczone możliwości rozbudowy systemu w przyszłości. Jest również przygotowany na obsługę wzmożonego ruchu na Twoim sklepie, wynikającego z rozwoju usług.

SEO

Właściciele sklepów myślący przyszłościowo wiedzą, że widoczność w sieci to podstawa. Drupal oferuje setki modułów wspierających optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Można dodawać je do swojego sklepu internetowego wedle uznania. Co więcej, są one całkowicie darmowe.

Open Source

Drupal jest zbudowany na otwartym oprogramowaniu, co oznacza, że nie musisz ponosić kosztów korzystania z systemu. Licencja Open Source zapewnia również bardzo duże możliwości ingerencji w kod Drupala przez firmę programistyczną, a także ogromną społeczność stale rozbudowującą funkcje systemu.

Zaawansowane zarządzanie użytkownikami

Mając sklep, na pewno będziesz dzielił jego obsługę między kilka, kilkanaście lub nawet kilkaset osób. Sklep internetowy na Drupalu umożliwia nadawanie użytkownikom różnych ról, a co za tym idzie, odmienne uprawnienia i dostęp do poszczególnych części platformy. Zapewnia to komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Sklep na Drupalu jest kompletnym narzędziem sprzedażowym również ze względu na duże możliwości dbania o doświadczenie użytkownika. To wszystko dzięki ogromnej bazie darmowych modułów, które z łatwością rozszerzają funkcje platformy. Co więcej, Drupal Commerce możesz również zintegrować z personalizowanymi systemami i narzędziami, ułatwiającymi zarządzanie relacjami z klientem. W Drupal Commerce możesz:

  • tworzyć newslettery,
  • prowadzić bloga,
  • tworzyć listy zakupowe,
  • badać zadowolenie klientów,
  • dodawać polecane produkty i bestsellery.
Koszyk zakupowy
Chcesz dowiedzieć się więcej o Drupalu?
Przeczytaj więcej

Stwórz z nami swój e-commerce

Oceń wpis
4.7
Ocena: 4.7 Liczba głosów: 76

Dziękujemy za ocenę postu!

CAPTCHA