Magento

Blog o platformie Magento

Magento to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych. Na naszym blogu prezentujemy aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą Magento, która pozwoli Ci lepiej poznać ten system.

Duże i średnie sklepy bardzo często korzystają z Magento przy tworzeniu rozwiązań do sprzedaży online. Nasi eksperci przedstawiają zarówno nowości ze świata Magento, jak i praktyczne poradniki dotyczące obsługi tej platformy. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do zgłębienia swojej wiedzy z zakresu tej technologii Open Source.

Jak wybrać hosting dla Magento?

Jak wybrać hosting dla sklepu Magento?

Odpowiedni hosting sklepu internetowego Magento jest bardzo ważnym wyborem, ponieważ to m.in. od niego będzie zależeć działanie Twojego biznesu online. Magento jest platformą, która daje praktycznie nieograniczone możliwości w konfiguracji e-sklepu.

Czytaj więcej
Magento - skąd biorą się pozytywne opinie?

Magento – opinie, wersje i funkcje platformy

Istnieje wiele platform, na których możesz stworzyć sklep internetowy. Jednak chcąc rozwijać swój ecommerce w przyszłości, powinieneś zdecydować się na system, który umożliwi Ci sprawne działanie za dwa, pięć czy nawet więcej lat. Takim rozwiązaniem jest Magento.

Czytaj więcej
Newsletter w Magento

Konfiguracja newslettera w sklepie Magento 2

Newsletter to ważny element funkcjonowania każdego sklepu internetowego. Za jego pomocą możesz wysyłać materiały reklamowe, przypominać o promocjach, informować o nowych produktach czy rozwiązywać problemy, które zaistniały po stronie klientów.

Czytaj więcej
Magento Multistore - kilka sklepów internetowych jednocześnie

Magento multistore – zbuduj kilka sklepów Magento jednocześnie

Prowadzenie sklepu internetowego Magento to nie lada wyzwanie. Jako jego właściciel musisz dbać o wiele aspektów – bezpieczeństwo, stan techniczny, marketing, zarządzanie asortymentem itp. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli zamierzasz prowadzić kilka sklepów jednocześnie.

Czytaj więcej
Magento vs. Shopify

Magento czy Shopify - na czym postawić sklep internetowy?

Na rynku istnieje wiele platform, dzięki którym będziesz w stanie rozwinąć swój biznes e-commerce. Czasami jednak z powodu mnogości opcji trudno jest podjąć ostateczną decyzję. W tym artykule zapoznasz się z porównaniem dwóch popularnych opcji – Magento i Shopify.

Czytaj więcej
Integracja Google Shopping z Magento 2

Google Shopping w Magento 2 – jak je ze sobą połączyć?

Jeśli chciałbyś usprawnić prowadzoną przez siebie sprzedaż, warto wziąć pod uwagę możliwości, jakie dają narzędzia oferowane przez Google. W tym artykule dowiesz się, jak zintegrować ze sobą platformę Magento 2 i Google Shopping. Poznasz także korzyści, jakie z tego wynikają.

Czytaj więcej