Magento

Blog o platformie Magento

Magento to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów internetowych. Na naszym blogu prezentujemy aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą Magento, która pozwoli Ci lepiej poznać ten system.

Duże i średnie sklepy bardzo często korzystają z Magento przy tworzeniu rozwiązań do sprzedaży online. Nasi eksperci przedstawiają zarówno nowości ze świata Magento, jak i praktyczne poradniki dotyczące obsługi tej platformy. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do zgłębienia swojej wiedzy z zakresu tej technologii Open Source.

Newsletter w Magento

Konfiguracja newslettera w sklepie Magento 2

Newsletter to ważny element funkcjonowania każdego sklepu internetowego. Za jego pomocą możesz wysyłać materiały reklamowe, przypominać o promocjach, informować o nowych produktach czy rozwiązywać problemy, które zaistniały po stronie klientów.

Czytaj więcej
Magento Multistore - kilka sklepów internetowych jednocześnie

Magento multistore – zbuduj kilka sklepów Magento jednocześnie

Prowadzenie sklepu internetowego Magento to nie lada wyzwanie. Jako jego właściciel musisz dbać o wiele aspektów – bezpieczeństwo, stan techniczny, marketing, zarządzanie asortymentem itp. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli zamierzasz prowadzić kilka sklepów jednocześnie.

Czytaj więcej
Magento vs. Shopify

Magento czy Shopify - na czym postawić sklep internetowy?

Na rynku istnieje wiele platform, dzięki którym będziesz w stanie rozwinąć swój biznes e-commerce. Czasami jednak z powodu mnogości opcji trudno jest podjąć ostateczną decyzję. W tym artykule zapoznasz się z porównaniem dwóch popularnych opcji – Magento i Shopify.

Czytaj więcej
Integracja Google Shopping z Magento 2

Google Shopping w Magento 2 – jak je ze sobą połączyć?

Jeśli chciałbyś usprawnić prowadzoną przez siebie sprzedaż, warto wziąć pod uwagę możliwości, jakie dają narzędzia oferowane przez Google. W tym artykule dowiesz się, jak zintegrować ze sobą platformę Magento 2 i Google Shopping. Poznasz także korzyści, jakie z tego wynikają.

Czytaj więcej
Redis Cache w Magento 2

Redis Cache w Magento 2 - dlaczego warto go zastosować?

Właściciele stron internetowych zawsze szukają rozwiązań, które pozwolą ulepszyć funkcjonowanie ich witryn. Jest tak zwłaszcza w przypadku sprzedawców korzystających z Magento 2, którzy często mają do czynienia z dużym ruchem, a więc i licznymi danymi. Jeśli zatem chcesz poprawić wydajność sklepu, warto skorzystać z Redis Cache.

Czytaj więcej