Przejdź do treści

Nowe szaty pszczół! Dowiedz się więcej o rebrandingu naszej marki.

Pobierz e-book

Agencja Drupal

Stwórz wymarzony projekt na Drupalu z ekspertami Smartbees

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dlaczego warto wybrać Smartbees?

Firma z ponad 12-letnim doświadczeniem we wdrożeniach Drupala

bee

Udane realizacje dla największych polskich i zagranicznych marek

honeycomb

Kompleksowe usługi od analizy przedwdrożeniowej po support i rozwój

keeper

Współpraca oparta na transparentności i partnerstwie

Bees

Indywidualny Opiekun Klienta i Project Manager

ul

Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w pracy z CMS Drupal

Nasza droga z tym systemem rozpoczęła się od wersji 5, potem 6, 7, 8, a teraz 9 i 10. Agencja interaktywna Smartbees składa się z doświadczonych Drupal Developerów, Project Managerów oraz Testerów.

Naszym celem jest tworzenie profesjonalnych, stabilnych i kompleksowych rozwiązań dla Klientów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Do tej pory naszym kompetencjom zaufały m.in. takie marki jak: Wyższe Szkoły Bankowe, Link 4, Bergerat Monnoyeur, KGHM czy UNICEF.

drupal
Chcesz zrealizować z nami swój projekt na Drupalu?
Napisz do nas

Drupal to wszechstronny system CMS/CMF – jest połączeniem funkcji klasycznego systemu zarządzania treścią z właściwościami frameworka. CMS jest oparty o licencję Open Source, dzięki czemu masz pełny dostęp do jego kodu źródłowego i nie musisz martwić się o koszty użytkowania w przyszłości. W Smartbees projektujemy i tworzymy strony w Drupalu o różnej charakterystyce i zastosowaniu - zaawansowane serwisy internetowe dla firm oraz instytucji publicznych, systemy e-commerce oraz rozbudowane witryny korporacyjne.

Porozmawiajmy o Drupalu
drupal

Ergonomiczność

Dobrze przygotowany panel administracyjny Drupala jest prosty w obsłudze. Dzięki zaawansowanym opcjom nadawania dostępów stanowi idealne rozwiązanie dla wieloosobowych zespołów zarządzających stroną.

Integracje

Drupal jest aktywnie rozwijany z myślą o kompatybilności z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami powszechnie wykorzystywanymi przez firmy na całym świecie. Dlatego możesz go zintegrować m.in. z niezbędnymi narzędziami sprzedażowymi czy marketingowymi.

Gotowe rozwiązania

CMS/CMF Drupal oferuje kilkadziesiąt tysięcy darmowych modułów dla różnych wersji oprogramowania, które rozszerzają możliwości platformy. Z pełną listą dostępnych rozszerzeń zapoznaj się na drupal.org.

Skalowalność

Architektura Drupala została skonstruowana w taki sposób, abyś mógł rozwijać system wraz z rosnącymi wymaganiami Twojego biznesu. Nie musisz się obawiać, że za 3 lata konieczna będzie zmiana oprogramowania.

Uniwersalność

Z pomocą Drupala możesz stworzyć zarówno prostą stronę internetową, rozbudowany serwis informacyjny, portal dla korporacji, jak i system e-commerce. Nie musisz obawiać się, że dla każdego nowego projektu konieczny będzie ponowny wybór technologii.

Open Source

Drupal działa na darmowej licencji, dzięki czemu masz pewność, że nie będziesz płacić za jego użytkowanie w przyszłości. To ogromna zaleta np. w porównaniu do rozwiązań budowanych w modelu SaaS.

Bezpieczeństwo

Drupal uchodzi za niezwykle bezpieczny system CMS. Między innym dlatego stanowi podstawę wielu portali rządowych, medycznych i instytucji publicznych.

Przyjazność SEO

Dla wielu biznesów internetowych SEO jest kluczem do sukcesu. Dzięki dużym możliwościom optymalizacji szybkości oraz dostępnym modułom, strony oparte na Drupalu mogą osiągać niezwykle dobre wyniki w organicznych wyszukiwaniach.

Panel administracyjny

Możemy bez problemu dostosować jego wygląd i funkcje do wymagań administratorów i edytorów, dzięki czemu poruszanie się po nim jest proste i intuicyjne dla wszystkich osób z organizacji.

Wsparcie społeczności

Jako rozwiązanie Open Source, Drupal skupia wokół siebie dużą grupę programistów, którzy stale ulepszają jego funkcje. Cały czas pojawiają się nowe moduły lub poprawki do obecnych rozwiązań.

drupal

Drupal 8 zyskał spore uznanie użytkowników i web developerów. Wyróżniał się dużą szybkością, łatwością zarówno tworzenia, jak i późniejszego zarządzania stroną w porównaniu z „siódemką". W czerwcu 2020 r. wyszła nowa odsłona systemu, która postawiła na kontynuację założeń „ósemki" – Drupal 9, a pod koniec 2022 roku - dziesiąta wersja systemu. Z racji licznej, międzynarodowej społeczności, która rozwija Drupala, w przyszłości z pewnością możemy liczyć na dalszą rozbudowę oprogramowania.

Drupal to system, który wykorzystujemy do budowy różnorodnych projektów - stron firmowych, blogów, sklepów, serwisów miejskich oraz zaawansowanych systemów e-commerce zintegrowanych z licznymi narzędziami i softami. Jako wiodąca agencja Drupala oferujemy kompleksowe usługi związane z realizacjami na tym CMS – od pomysłu przez wdrożenie aż po support powdrożeniowy, dzięki czemu nie musisz martwić się o późniejsze utrzymanie swojej platformy. Zobacz, co nasza firma może zaoferować Twojemu biznesowi.

+ 12

lat doświadczenia
w Drupalu
Plaster miodu

+ 50

zrealizowanych projektów drupalowych
Ikona słoika

+ 40

zadowolonych klientów
Różdżka miodu

100 %

zadowolonych klientów
Badge

Drupal to system z bardzo dużymi możliwościami dla niemalże każdego biznesu, organizacji czy instytucji, które chcą prężnie działać online. Pomimo swoich ogromnych możliwości skalowania Drupal to nie tylko rozwiązanie dla dużych firm i korporacji. To również system dla małych i średnich biznesów, które planują rozwijać się w przyszłości i zależy im na systemie, który spełni ich oczekiwania również za 5 czy 10 lat. CMS świetnie sprawdzi się również w instytucjach, których priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych. To w końcu jeden z najbezpieczniejszych systemówów na świecie.

Drupal to rozwiązanie dla:

  • małych i średnich firm myślących przyszłościowo,
  • dużych firm i korporacji,
  • instytucji publicznych,
  • portali informacyjnych,
  • szkół wyższych i uniwersytetów,
  • stron połączonych z opcją sklepu online.
Chcesz wiedzieć więcej o Drupalu?
Czytaj dalej

Najczęściej zadawane
pytania o Drupala

Chcesz dowiedzieć się więcej o CMS Drupal?

Czytaj dalej

Czy oferujecie wsparcie powdrożeniowe dla strony na Drupalu?

Tak, dla każdego projektu zapewniamy zróżnicowane pakiety wsparcia technicznego zależne od potrzeb strony na CMS Drupal. Firma oferuje support zarówno dla małych i średnich stron na Drupalu, jak i dla bardzo rozbudowanych portali korporacyjnych np. w formule wsparcia 24/7.

Ile kosztuje stworzenie strony na Drupalu?

Drupal to bardzo elastyczny system, który umożliwia stworzenie niemalże każdej strony. Ze względu na tak duże możliwości konfiguracji każda wycena strony na Drupalu musi być tworzona indywidualnie – w zależności od wielkości projektu i zakresu funkcjonalnego. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wycenić Twój pomysł.

Ile czasu zajmuje wdrożenie nowej strony na Drupalu?

Tworzenie strony www Drupal w dużej mierze zależy od poziomu skomplikowania projektu – liczby widoków do wdrożenia, liczby integracji czy customowych rozwiązań. Jednak zazwyczaj proces developmentu zamyka się w kilku-kilkunastu tygodniach od rozpoczęcia prac programistycznych.

Ile trwa migracja Drupala 7 do Drupala 8 lub 10?

Migracja Drupala jest złożonym, wieloetapowym procesem, który można porównać do tworzenia strony na nowo niż do zwykłej aktualizacji systemu. Dlatego do jej poprawnego przeprowadzenia potrzeba kilku tygodni intensywnych prac developerskich oraz graficznych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając agencję Drupal?

Wdrożenia Drupala wymagają wieloletniego doświadczenia, dlatego kluczowym czynnikiem w wyborze agencji do współpracy powinny być dotychczasowe realizacje, liczba programistów na poziomie regular/senior czy opinie klientów. Zwróć również uwagę na „flow” komunikacji i podejście do Klienta. Dobra atmosfera i zaufanie to podstawa do owocnej współpracy.

Stwórz z nami wymarzony projekt na Drupalu

Oceń wpis
4.7
Ocena: 4.7 Liczba głosów: 68

Dziękujemy za ocenę postu!

CAPTCHA