Przejdź do treści

Nowe szaty pszczół! Dowiedz się więcej o rebrandingu naszej marki.

Pobierz e-book

Agencja Magento

Prace developerskie, obsługa i rozwój, migracje i integracje

Przedstaw nam swój pomysł
Element tła

Magento to w pełni skalowalna i potężna platforma pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego praktycznie każdej wielkości. Projektowanie sklepów na Magento oznacza przeprowadzenie klientów przez jasną ścieżkę zakupową, którą możesz dostosować do ich potrzeb. Każde działanie będziesz mógł wygodnie nadzorować, dzięki dodatkowym, zaawansowanym modułom do analizy sprzedaży.

Struktura przyjazna SEO oraz moduły ułatwiające pozycjonowanie pozytywnie wpływają na widoczność sklepu w internecie. Dodatkowo Magento oparte jest o licencję Open Source, dzięki czemu będziesz miał pełny dostęp do kodu źródłowego. To pozwala na stworzenie wysokiej jakości, spersonalizowanej platformy sprzedażowej.

Logo Magento Zalety

Skalowalność i wydajność

Magento powstało z myślą o nieograniczonych możliwościach rozwoju sklepów. Dzięki przemyślanej architekturze systemu nawet większe e-commerce pracują bardzo szybko. Wszystko pod warunkiem stworzenia sklepu zgodnie z najlepszymi praktykami.

Bezpieczeństwo

Magento jest na rynku już od wielu lat, rozwijając się m.in. dzięki aktywnej społeczności. Przez ten czas system został dokładnie dopracowany pod względem bezpieczeństwa; ma również wiele dodatkowych modułów zabezpieczających, a łatki bezpieczeństwa pojawiają się regularnie.

Wielojęzyczność

W Magento masz możliwość stworzenia wielu stron w innych językach, które mogą różnić się między sobą np. layoutem. Najlepszym dowodem na to jest spora liczba światowych marek opierających swoje międzynarodowe ecommerce o Magento, m.in. Land Rover, Christian Louboutin, OM System (marka związana z aparatami Olympus).

Łatwość integracji

Popularność systemu przyczynia się również do rozwoju wielu rozwiązań kompatybilnych z platformą Magento. To właśnie one poszerzają możliwości sklepów. Magento jest oparte o licencję Open Source, co daje dodatkowe opcje tworzenia każdego rozwiązania i zintegrowania go ze sklepem.

Funkcjonalności

Magento w standardzie oferuje wiele zaawansowanych funkcji, a jeżeli którejś brakuje, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ją w oficjalnym marketplace platformy. Nasi specjaliści są również gotowi na wdrażanie customowych rozwiązań.

Elastyczność

Magento pozwala na wprowadzanie gamy konfiguracji, przez co możesz dowolnie dopasować system do swoich potrzeb. To doskonałe narzędzie dla sklepów z dużymi ambicjami i planami rozwoju na przyszłość.

SEO

Na tle innych rozwiązań sklepowych opartych o darmową licencję, Magento wyróżnia się bardzo rozbudowanymi możliwościami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Intuicyjny interfejs

Magento ma rozbudowany, ale prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu redaktor, edytor czy administrator nie powinni mieć problemu z jego obsługą.

Zleć zaprojektowanie i wdrożenie sklepu prawdziwym specjalistom
Zlecam!

Jako agencja Magento tworzymy i rozwijamy nawet najbardziej zaawansowane projekty e-commerce, oparte zarówno o Magento 1, jak i najnowszą wersję Magento 2. To, co odróżnia naszą firmę programistyczną od innych na rynku, to przede wszystkim jakość - budowę sklepu Magento i jego ostateczny wygląd traktujemy jak wizytówkę, dlatego zawsze dajemy z siebie 100%; terminowość - ustalenia są dla nas nieprzekraczalne, a jeśli projekt stworzenia sklepu internetowego w oparciu o system Magento wymaga dalszych udoskonaleń, wspólnie uzgadniamy kolejny deadline; stały kontakt - jeśli masz dodatkowe pytania, uwagi lub pomysły do wdrożenia, wystarczy, że odezwiesz się do opiekuna Twojego projektu, a ten na pewno odpowie na każde z nich. Co jeszcze oferuje nasza agencja interaktywna Magento?

Jasne warunki współpracy i stałą komunikację projektową

bee

Rozwiązania skrojone pod indywidualne potrzeby

ul

Elastyczne modele współpracy i rozliczeń

Bees

Wsparcie w dalszym rozwoju e-commerce

honeycomb

Od ponad 12 lat pracujemy na rozwiązaniach Open Source, dlatego żadne zadanie związane z Magento nie jest w stanie nas zaskoczyć. Tworzymy e-commerce od zera, rozwijamy już rozpoczęte projekty oraz wspieramy sklepy internetowe w zdobywaniu nowych leadów. Z powodzeniem przekładamy pomysły Klientów na możliwości, jakie oferuje Magento lub przygotowujemy customowe moduły. Nasze projekty są zawsze dostosowane do wymagań SEO i jak najprostsze w obsłudze dla administratora strony.

W agencji Magento Smartbees zajmujemy się tworzeniem i obsługą projektów opartych o Magento 2. Dla platform sklepowych na Magento 1 oferujemy m.in. support, migrację do najnowszej wersji Magento 2.x.

Dla platform opartych o Magento 2 zapewniamy:

  • stworzenie sklepu odpowiadającego Twoim oczekiwaniom,
  • customowe rozwiązania i moduły,
  • integracje z zewnętrznymi narzędziami,
  • obsługę istniejących rozwiązań oraz support powdrożeniowy.

+ 9

lat doświadczenia w Magento 1 i Magento 2
Specjalista Smartbees

+ 100

stworzonych customowych rozwiązań
Plaster miodu

+ 20

zadowolonych Klientów
Pixel Smartbee

100 %

pasji do Open Source
Plastry miodu Magento

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy specjalistów przy zadaniach związanych z Magento, zobacz najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz więcej pytań i wątpliwości, odezwij się do nas.

Dowiedz się więcej o Magento

Ile kosztuje sklep na Magento?

Cena sklepu na Magento różni się w zależności od wielkości realizacji oraz wymaganych funkcjonalności, m.in. projektu graficznego, rodzajów produktów, integracji czy liczby wersji językowych sklepu. Z tego powodu tworzenie sklepu z systemem Magento zawsze wymaga indywidualnej wyceny.

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz stworzyć sklep na Magento, możesz zupełnie za darmo i bez zobowiązań wycenić u nas swój projekt. Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@smartbees.pl lub zadzwoń +48 727 498 073.

Jak długo zajmuje wdrożenie nowego sklepu na Magento 2?

Czas wdrożenia sklepu internetowego na Magento zależy od wielu czynników, takich jak liczba widoków graficznych do wdrożenia, integracji oraz customowych modułów, które musimy stworzyć.

Ile trwa migracja Magento 1 do Magento 2?

Ze względu na bardzo duże różnice w budowie obu wersji platformy, migracja Magento jest wieloetapowym procesem, który wymaga wdrożenia m.in. całkowicie nowej szaty graficznej. Można go porównać do stawiania sklepu od zera niż do standardowej aktualizacji systemu. Nasza firma może przeprowadzić proces migracji w kilka tygodni od momentu rozpoczęcia prac developerskich. Wszystko zależy oczywiście od od stopnia skomplikowania projektu.

Czy oferujecie wsparcie powdrożeniowe dla sklepów Magento?

Oprócz tego, że projektujemy i tworzymy sklepy, oferujemy również zróżnicowane pakiety wsparcia technicznego dla projektów na Magento. Firma, która chce współpracować z nami w dalszej perspektywie, może wykupić u nas support. Dotyczy to zarówno małych i średnich sklepów internetowych, jak i dużych e-commerce.

Postaw na współpracę z rzetelną agencją Magento

CAPTCHA