E-commerce

Blog o e-commerce

Zapewniamy aktualną wiedzę dotyczącą tworzenia, rozwoju i obsługi sklepów internetowych. Na naszym blogu znajdziesz zarówno porady techniczne, jak i wpisy o trendach oraz nowościach w branży e-commerce.

Coraz więcej biznesów decyduje się na stworzenie platformy do sprzedaży online. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z panującymi w tym świecie trendami, aktualnościami technicznymi, czy po prostu odnalezienie poradników, dotyczących całościowego prowadzenia sklepu online. To wszystko znajdziesz na naszym blogu e-commerce. Zapewniamy ekspercką wiedzę, napisaną przystępnym językiem.

Co to jest BaseLinker?

BaseLinker - czym jest i jak działa?

System BaseLinker to świetne narzędzie, które pozwoli rozwiązać wiele problemów związanych z zarządzaniem rozbudowanym biznesem e-commerce. Czym dokładnie jest? Jakie funkcje oferuje i ile kosztuje? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym tekście.

Czytaj więcej
Sklep Shoper

Shoper - czy warto w niego inwestować?

Zanim zaczniesz sprzedaż w Internecie, musisz podjąć wiele decyzji dotyczących asortymentu, marketingu czy zatrudnienia odpowiednich osób. Jedną z ważniejszych kwestii jest także wybór oprogramowania e-commerce. W tym artykule przyjrzymy się bliżej platformie Shoper.

Czytaj więcej
PrestaShop - zalety, wady, opinie

Prestashop – opinie, zalety, wady i alternatywy platformy

Zdecydowałeś się założyć sklep internetowy. Jeden z pierwszych kroków to wybranie odpowiedniej platformy e-commerce. Na rynku istnieje dużo rozwiązań, dlatego nieraz trudno jest się zdecydować. W tym artykule przyjrzymy się zatem dokładnie jednemu z nich. Poznasz tutaj zalety i wady PrestaShop, opinie klientów oraz alternatywne rozwiązania.

Czytaj więcej