SMART BLOG

Data dodania: 19-07-2018 Kategoria: Marketing
Dowiedz się, jak poprzez kampanię remarketingową wpłynąć na potencjalnych klientów i zwiększyć ruch na Twojej witrynie. Dobrze poprowadzony remarketing pozwoli Ci dotrzeć do klientów, którzy już odwiedzili twoją stronę, a nie zdecydowali się na zakupy.
Data dodania: 11-07-2018 Kategoria: E-commerce
Nowy trend, jakim jest omnichannel commerce pozwoli Ci na zwiększenie zysków i dostosowanie się do oczekiwań klientów. Dowiedz się czym jest wielokanałowość i sprawdź jak zastosować ją w swoim biznesie online.
Data dodania: 03-07-2018 Kategoria: Magento
Magneto jedna z najczęściej wybieranych platform przy tworzeniu sklepów internetowych. Funkcjonalność skryptu oraz optymalizacje ustawień systemu pozwalają na stworzenie platformy e-commerce dostosowanej do twoich potrzeb.
Data dodania: 28-06-2018 Kategoria: Marketing
Strona przyjazna SEO to podstawa w każdym mniejszym i większym biznesie internetowym. Strona www stworzona według standardów SEO zapewni jej dobrą widoczność w sieci, co wpłynie pozytywnie na wizerunek i odbiór twojego biznesu online.
Data dodania: 22-06-2018 Kategoria: Współpraca
Podstawą działalności każdego zespołu projektowego jest tzw. framework, czyli ramowa struktura pracy, która wyznacza i porządkuje role poszczególnych członków, ich zadania oraz środki, jakie pomogą je zrealizować. Wiedzą o tym zwłaszcza programiści, którzy opracowali zbiór metod Agile, w tym bardzo popularny ostatnio Scrum.
Data dodania: 15-06-2018 Kategoria: Strony internetowe
Każdy przedsiębiorca, który chce zaistnieć w swojej branży, powinien założyć stronę internetową. Ze względu na dużą konkurencję w sieci, twoja witryna powinna być wyjątkowa i profesjonalnie zarządzana.

Strony