SMART BLOG

Data dodania: 15-11-2018 Kategoria: Luźne tematy
Twoja firma rozwija się w ogromnym tempie? Testowałeś różne gotowe rozwiązania programistyczne, ale żadne z nich nie spełnia Twoich potrzeb? Masz pomysł na program, który przyspieszy pracę Twojego przedsiębiorstwa, ale nie ma go na rynku?
Data dodania: 13-11-2018 Kategoria: Aplikacje internetowe
System B2B znacząco różni się od systemu B2C, który jest popularniejszy i zazwyczaj łatwiejszy do wdrożenia. Ten pierwszy obsługuje zazwyczaj maksymalnie kilkuset klientów, składających cyklicznie zamówienia na produkty. Nawet jednak jeśli liczba transakcji jest znacznie mniejsza niż w przypadku platform kierowanych ...
Data dodania: 08-11-2018 Kategoria: Aplikacje internetowe
Software developerzy mają mnóstwo różnego rodzaju narzędzi, które wykorzystują w codziennej pracy i które pozwalają im przygotować w pełni funkcjonalne programy oraz aplikacje internetowe. Obecnie jedną z technologii, która błyskawicznie zyskuje na znaczeniu, jest biblioteka Vue.js. Dlaczego tak się dzieje i co warto wiedzieć o Vue.js?
Data dodania: 02-11-2018 Kategoria: Startups
Pomysł i umiejętne wprowadzenie biznesu na rynek to jedna kwestia, ale potem kluczowe jest także odpowiednie wypromowanie startupu. W końcu jakie są korzyści z produktu/usługi, skoro nikt o nim nie wie? Żadne! Dlatego warto zastosować kilka sprawdzonych metod, które zwiększą rozpoznawalność firmy i pozwolą zdobyć nowych klientów.
Data dodania: 23-10-2018 Kategoria: Startups
Wybór odpowiedniego software house jako partnera technologicznego to często kluczowa decyzja dla długofalowego działania startupu. Dlatego już na wstępie należy dokładnie przeanalizować potencjalnych współpracowników i wybrać tego najlepszego dla rozwoju produktu. Na co zwrócić uwagę, szukając software house do współpracy?
Data dodania: 18-10-2018 Kategoria: Startups
Wybór technologii to dla wielu startupów klucz do rozwoju produktu i finansowego sukcesu. Dlaczego? To właśnie rozwiązanie IT może mieć kluczowy wpływ na skalowalność biznesu, szybkość działania aplikacji czy też nawet obsługę klienta i jej czas. Co zrobić, by podjąć dobrą decyzję przy wyborze technologicznych rozwiązań?

Strony