SMART BLOG

Data dodania: 20-09-2018 Kategoria: Startups
Słownictwo biznesowe, związane z rozwojem startupu i jego funkcjonowaniem, przesiąknięte jest żargonem branżowym. Dlatego dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tematem, przygotowaliśmy kompleksowy słowniczek z wytłumaczeniem poszczególnych fraz.
Data dodania: 19-09-2018 Kategoria: Startups
O pojęciu startupu pisaliśmy w jednym z wcześniejszych tekstów na łamach naszego bloga. W tekście tym skupiliśmy się na dość ogólnym opisie terminu startup, jego zaletach i przykładach. Nadchodzące teksty utworzą swego rodzaju cykl artykułów, dzięki którym poznasz elementy na które warto zwrócić uwagę tworząc własny startup.
Data dodania: 14-09-2018 Kategoria: Aplikacje internetowe
Sztuczna inteligencja jest modna w świecie szeroko pojętego marketingu już od dłuższego czasu. To jeden z tzw. Buzzwordów, które dobrze wyglądają w prezentacjach czy na konferencjach branżowych. W dużej mierze poszczególne aspekty sztucznej inteligencji, np. machine learning, mogą ułatwiać nam życie i pracę. Czym jest uczenie maszynowe i jak można je wykorzystać na korzyść swojej firmy?
Data dodania: 06-09-2018 Kategoria: E-commerce
PIM, czyli Product Information Management to klasa narzędzi wspierających proces zarządzania rozmaitego rodzaju informacjami o produkcie. Sprawdź w jaki sposób PIM może realnie zwiększyć zyski z e-commerce.
Data dodania: 03-09-2018 Kategoria: Marketing
Nowe technologie i szanse, jakie za nimi idą są bardzo atrakcyjnym obszarem dla firm prowadzących sprzedaż produktów lub usług w internecie. Na szczególną uwagę zasługują chatboty, które mocno przyczyniają się do rewolucji, jaką przechodzi tradycyjna obsługa klienta.
Data dodania: 20-08-2018 Kategoria: E-commerce
KPI (ang. Key Performance Indicator) to kluczowy wskaźnik, za pomocą którego można zmierzyć szybkość i efektywność docierania do obranych celów biznesowych. Poznaj 5 najistotniejszych KPI dla e-Commerce w 2018 roku.

Strony