SMART BLOG

Data dodania: 18-09-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Prowadzenie strony internetowej to trudne zadanie. W grę wchodzi zdobywanie ruchu, konwersja odwiedzających klientów oraz optymalizacja wszelkich innych czynników.
Data dodania: 10-09-2019 Kategoria: Współpraca
Outsourcing IT stał się w ostatnim czasie bardzo popularną opcją wśród przedsiębiorstw. Pozwala on w wielu przypadkach minimalizować koszty, jakie wiążą się z budowaniem wewnętrznego zespołu. Jeśli zatem podjąłeś decyzję o zleceniu części zadań IT na zewnątrz, to czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy? Tego dowiesz się w tym artykule.
Data dodania: 04-09-2019 Kategoria: Strony internetowe
Wraz z rozwojem Internetu coraz więcej ludzi ma do niego dostęp. Korzystamy z niego już nie tylko dzięki standardowym komputerom stacjonarnym, ale i coraz częściej za pomocą urządzeń mobilnych. Oba te zjawiska jednocześnie tworzą pewne wyzwanie, któremu niestety nie jest poświęcana odpowiednia uwaga – dostosowanie strony www dla niepełnosprawnych.
Data dodania: 29-08-2019 Kategoria: Strony internetowe
Najczęstsze pytanie, jakie zadają sobie osoby chcące zamówić stworzenie strony internetowej, brzmi: „Ile będzie to kosztować?”. Jednocześnie jest to pytanie, na które najtrudniej jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W tym artykule przybliżymy jednak, jak wygląda wycena stron www w przypadku software house takich jak Smartbees.
Data dodania: 20-08-2019 Kategoria: Magento
Przedsiębiorcy, którzy angażują się w e-commerce, potrzebują sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Jakie zatem wybrać?
Data dodania: 13-08-2019 Kategoria: Strony internetowe
Zakładka kariera często ma bardzo niski priorytet przy projektowaniu stron internetowych. Rzadko myśli się o jakiejkolwiek strukturze czy hierarchii treści na tej witrynie.

Strony