SMART BLOG

Data dodania: 20-04-2018 Kategoria: Strony internetowe
Do każdego projektu wybierana jest technologia, która pozwoli na wdrożenie wymaganych funkcjonalności, a także będzie odpowiednio pasowała do tematyki strony. Zależnie od tego, czy potrzebujemy bloga, sklepu lub strony internetowej, dopasowujemy technologię idealną do konkretnego projektu.
Data dodania: 18-04-2018 Kategoria: Współpraca
Stronę, sklep lub aplikację internetową zaprojektować można na wiele sposobów. Projekt możemy stworzyć w oparciu o gotowy system CMS, oprogramowanie open source lub HTML, CSS, JS i PHP. W tym artykule dokładnie opiszemy wady i zalety każdego rozwiązania oraz wytłumaczymy dlaczego klient powinien wiedzieć, w jakiej technologii zostanie zrealizowany jego projekt.
Data dodania: 13-04-2018 Kategoria: Marketing
RODO – dla marketerów to pewnie najważniejsze słowo tego roku, dla innych w zasadzie nic nieznaczący skrót. Wielu z właścicieli sklepów internetowych nawet nie zdaje sobie sprawy z jego znaczenia i potencjalnych konsekwencji nieprzestrzegania ustawy. Co oznacza ten skrót i jaki wpływ może mieć na działalność ecommerce?
Data dodania: 28-03-2018 Kategoria: Współpraca
Ilość software house-ów w Polsce stale się powiększa. Często zdarza się, że cena tej samej usługi w dwóch różnych firmach bardzo się różni. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy dlaczego tak jest oraz podpowiemy jak dobrze sprawdzić kompetencje przedsiębiorstwa.
Data dodania: 26-03-2018 Kategoria: Współpraca
By współpraca między software housem a klientem była owocna i przebiegała bez zbędnych konfliktów, konieczna jest kooperacja. W procesie tworzenia strony lub sklepu internetowego muszą brać aktywny udział obie strony umowy. W dzisiejszej publikacji poruszymy temat współpracy oraz wyjaśnimy, dlaczego rola klienta w całym procesie jest najważniejsza.
Data dodania: 22-03-2018 Kategoria: E-commerce
UX odwołuje się do angielskiej nazwy User Experience i oznacza dziedzinę zajmującą się badaniem i projektowaniem doświadczeń użytkowników w aplikacjach mobilnych i webowych oraz stron i sklepów internetowych. W dzisiejszym wpisie wytłumaczymy dokładnie czym jest UX oraz jaki ma to wpływ na konwersję w sklepie online.

Strony