Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Przyspieszenie strony WordPress

Jak przyspieszyć stronę Wordpress? Optymalizacja w pigułce

W tym artykule skupimy się na tym, jak zadbać o szybkość ładowania się strony w najpopularniejszym CMSie na świecie - WordPressie. Przyjrzymy się dokładnie, dlaczego prędkość działania witryny jest ważna, jak ją mierzyć oraz w jaki sposób zadbać o optymalizację tego kluczowego czynnika.

Czytaj więcej
Flat design na stronach internetowych

Flat design na stronach internetowych

Konsument 3.0 jest przeładowany informacjami, zmęczony różnorodnością, znudzony ilością treści, która do niego codziennie dociera. Dlatego może warto postawić na proste, minimalistyczne rozwiązania i zaprojektować witrynę w stylu flat design?

Czytaj więcej
Ile kosztuje sklep na Shopware?

Ile kosztuje sklep na Shopware?

Shopware to sprawdzona platforma e-commerce, z której korzysta już ponad 100 000 klientów. Choć większość z nich pochodzi z krajów niemieckojęzycznych, to w ostatnim czasie rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie, w tym w Polsce.

Czytaj więcej