SMART BLOG

Data dodania: 19-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

W koszty własnego sklepu lub strony internetowej wliczyć należy wiele elementów takich, jak serwer, domena, nadzór programistów oraz rozwój witryny. W dzisiejszym artykule dokładnie opiszemy każdy z tych czynników oraz scharakteryzujemy wszystkie formy współpracy z firmami informatycznymi.

Data dodania: 16-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

Strona internetowa prowadzona bez konkretnego celu prędzej czy później stanie się bezużyteczna. Zanim podejmiemy się projektowania, warto zastanowić się nad tym, czemu ma ona służyć oraz co chcemy za jej pomocą uzyskać.

Data dodania: 11-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

Projektowanie strony lub sklepu internetowego wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym. Pomimo wielu znajdujących się poradników w sieci, webmasterzy regularnie popełniają błędy, które mają wpływ funkcjonalność portalu, jego wygląd oraz ogólny odbiór przez użytkowników.

 

Data dodania: 20-12-2017 Kategoria: Aplikacje internetowe
Symfony to nie tylko framework, lecz także zbiór niezależnych bibliotek zwanych komponentami, które mogą być wykorzystywane w całkowicie różnych projektach. Dzięki temu Symfony jest wykorzystywane w dziesiątkach najpopularniejszych systemów opartych na PHP.
Data dodania: 14-12-2017 Kategoria: Aplikacje internetowe

Rozwiązania typu CRM stają się coraz bardziej popularne. Mogą sobie na nie pozwolić już nie tylko duże korporacje, ale także sektor MSP. Wybór odpowiedniego CRM-u nie należy jednak do najprostszych, gdyż mogą one opierać o różne rozwiązania – dedykowane, Open Source lub SaaS. Które z nich wybrać, odpowiedź wydaje się nie być jednoznaczna, chociaż już na starcie wygrywają rozwiązania dedykowane oraz Open Source, które mogą podlegać większej modyfikacji i dopasowaniu niż systemy SaaS.

Data dodania: 08-12-2017 Kategoria: Drupal

Od lat w różnych zestawieniach systemów zarządzania treścią możemy znaleźć drupala. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych systemów. W tym miejscu należy jednak zadać pytanie: czy Drupal 8 to tylko CMS? Czy określając go tym mianem nie odbieramy mu jego wszechstronności?

Strony