Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Jak wybrać hosting dla Magento?

Jak wybrać hosting dla sklepu Magento?

Odpowiedni hosting sklepu internetowego Magento jest bardzo ważnym wyborem, ponieważ to m.in. od niego będzie zależeć działanie Twojego biznesu online. Magento jest platformą, która daje praktycznie nieograniczone możliwości w konfiguracji e-sklepu.

Czytaj więcej
Magento - skąd biorą się pozytywne opinie?

Magento – opinie, wersje i funkcje platformy

Istnieje wiele platform, na których możesz stworzyć sklep internetowy. Jednak chcąc rozwijać swój ecommerce w przyszłości, powinieneś zdecydować się na system, który umożliwi Ci sprawne działanie za dwa, pięć czy nawet więcej lat. Takim rozwiązaniem jest Magento.

Czytaj więcej
Jakie są koszty postawienia strony na Drupalu?

Ile kosztuje strona na Drupalu?

Cena wykonania projektu na Drupal CMS może znacznie się różnić w zależności od tego, w jaki sposób chcesz podejść do jego realizacji. Co zatem ma największy wpływ na koszty? Na jakie elementy wdrożenia zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej
Zarządzanie przekierowaniami w Drupalu

Moduły do zarządzania przekierowaniami w Drupalu

Niedziałające linki to bardzo problematyczna sytuacja, która ma miejsce na wielu stronach internetowych. Jak radzić sobie z nimi w Drupalu? Najlepiej wykorzystać moduł do obsługi przekierowań pod nazwą Redirect. W tym artykule dowiesz się, czym jest to narzędzie, jak z niego korzystać i jakie podobne moduły mogą okazać się pomocne.

Czytaj więcej
Co to jest BaseLinker?

BaseLinker - czym jest i jak działa?

System BaseLinker to świetne narzędzie, które pozwoli rozwiązać wiele problemów związanych z zarządzaniem rozbudowanym biznesem e-commerce. Czym dokładnie jest? Jakie funkcje oferuje i ile kosztuje? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym tekście.

Czytaj więcej
React kontra Vue - porównanie

React vs. Vue – który framework wybrać i dlaczego?

React i Vue opanowały programistyczny świat tworzenia rozbudowanych i skalowalnych interfejsów użytkownika. Są to frameworki JavaScript, które swoimi cechami umożliwiają tworzenie nowoczesnych aplikacji mobilnych dostosowanych do potrzeb klienta. Który wybrać do realizacji swojego projektu? Postaramy się to wyjaśnić w tym tekście.

Czytaj więcej
Tworzenie niestandardowego modułu w CMS Drupal

Tworzenie własnych modułów w Drupalu – krótki przewodnik

Większość dodatkowych funkcji w Drupalu jest dostarczana w postaci modułów. Programiści Drupala tworzą je dla społeczności. Deweloperzy również są w stanie napisać własne, niestandardowe moduły do Drupala. Na czym polega ten proces, jak samemu stworzyć moduł i na co zwracać uwagę?

Czytaj więcej
Do czego najlepiej wykorzystać Drupala?

Do czego służy Drupal? Jakie projekty możesz na nim budować?

Drupal to sprawdzony system zarządzania treścią. Czy warto założyć na nim witrynę? Jeśli tak, to jaką? W tym artykule dowiesz się, do jakich projektów wykorzystać Drupala. Omówimy 12 przykładów stron z różnych kategorii, wyjaśniając przy tym, dlaczego użycie tego CMS-a było dobrym wyborem.

Czytaj więcej