Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Blog
Polityka prywatności sklepu internetowego

Polityka prywatności sklepu internetowego

Od 25 maja 2018 roku obowiązują regulacje RODO, które wymagają od właścicieli e-sklepów przygotowania konkretnych dokumentów, ale i wprowadzenia faktycznych zmian w samym funkcjonowaniu firmy. Jeden z wymienionych przez RODO dokumentów to właśnie polityka prywatności sklepu internetowego.

Czytaj więcej
Trendy e-commerce w 2019 roku

Trendy e-commerce w 2020 roku

Choć rok 2020 dopiero się rozpoczyna i z pewnością w międzyczasie pojawi się wiele nowych funkcjonalności i rozwiązań, to śmiało można zacząć przewidywać, co znajdzie się wśród trendów e-commerce 2020 roku.

Czytaj więcej
Web usability - jak stworzyć stronę przyjazną użytkownikom?

Web usability, czyli strona przyjazna użytkownikom

Współczesny konsument ma ogromny wybór, bardzo trudno jest zyskać jego uwagę, a bardzo łatwo ją stracić. Jest przyzwyczajony do wygody, lubi indywidualne podejście, chce szybko i sprawnie korzystać ze stron www, sklepów online, formularzy kontaktowych. Web usability spełnia tutaj kluczową rolę.

Czytaj więcej