Wsparcie i obsługa stron i sklepów

  • Mamy ponad 12 letnie doświadczenie w technologiach Open Source
  • Obsługujemy i wspieramy strony zbudowane nawet kilka lat temu
  • Proponujemy 3 modele współpracy

Skontaktuj się z nami

CAPTCHA

Oto kolejne kroki:

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

24h

Przygotujemy wycenę Twojego projektu, uwzględniając wszystkie najważniejsze czynniki wpływające na ostateczny koszt realizacji.

bees

Doradzimy Ci, jakie rozwiązania będą najlepsze dla Twojego projektu.

hand
Element tła

Outsourcing usług IT

Obsługę oraz rozwój stron, platform e-commerce czy aplikacji można zlecać firmom zewnętrznym lub niezależnym specjalistom. Nazywamy to outsourcingiem IT. Zamiast samodzielnie budować, obsługiwać i rozwijać internetowe zaplecze biznesu, możesz powierzyć określone zadania firmie, w której pracują specjaliści z różnych dziedzin. Wsparcie techniczne obejmuje liczne usługi programistyczne i jest przydatne jako długoterminowa pomoc dla firmy.

W Smartbees wsparcie techniczne i obsługa sklepu internetowego, strony www czy aplikacji działa na zasadzie trzech modeli współpracy. We wszystkich przypadkach komunikacja odbywa się przez system zgłoszeń JIRA, w którym zarządzamy wszystkimi zadaniami, by następnie pod koniec miesiąca przygotować raport z wykonanych prac, który dostajesz do wglądu i akceptujesz.

Oferujemy obsługę i wsparcie technicznie stron, sklepów i aplikacji opartych m.in. o systemy Drupal,Magento czy WordPress. Działamy zarówno na rozwiązaniach, które zostały stworzone przez nas, jak i wykonanych przez inne firmy.

Proponujemy trzy modele współpracy supportowej:

  • pierwszy jest oparty o model abonamentowy, w którym oferujemy pakiet godzin specjalistów (programisty, project managera, grafika, analityka) do wykorzystania przez Klienta każdego miesiąca,
  • drugi model to zakup jednorazowego pakietu godzin pracy specjalistów,
  • trzeci model opiera się rozliczeniu time and materials, gdzie Klient może wykupić pojedyncze godziny pracy specjalistów.
Potrzebujesz wsparcia przy stronie internetowej?
Pomożemy Ci!

Przez ponad 12 lat obsłużyliśmy setki Klientów z małych i średnich przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych, start-upów, samorządów i korporacji. Wielu z nich do dziś korzysta z naszych usług wsparcia technicznego stron, sklepów i aplikacji. Aktualizujemy i rozbudowujemy strony firm, portale miejskie, platformy e-learningowe, fora, e-commerce i aplikacje webowe, niezależnie od tego, czy byliśmy wykonawcą projektu.

Cechujemy się szybkością, dokładnością oraz kompleksowym zadbaniem o potrzeby Klienta. Jeżeli projekt wymaga gruntownej przebudowy, jesteśmy w stanie opracować i przedstawić zmiany, które Klient powinien wdrożyć. Wszystkie zmiany wprowadzamy najpierw na serwer testowy, a po akceptacji Klienta, na środowisko produkcyjne.

Wspieramy sklepy i strony internetowe

Niska wydajność i problemy z aktualizacjami?

Zainwestuj w kompleksowe wsparcie techniczne strony lub sklepu

CAPTCHA