Poznaj nas bliżej

Dowiedz się, dlaczego warto z nami współpracować

Jesteśmy zespołem ekspertów z zakresu technologii Open Source. Projektujemy, wdrażamy i obsługujemy rozbudowane strony internetowe, platformy e-commerce i dedykowane aplikacje dla średniej i dużej wielkości Klientów z Polski i zagranicy. Zobacz, dlaczego warto powierzyć nam zaprogramowanie swojego pomysłu na biznes w sieci.

Misja Smartbees

dlaczego działamy?
Zaprogramujemy Twój pomysł na biznes

Dobry pomysł to jedynie połowa drogi do sukcesu. Drugą jest jego wdrożenie. Naszą misją jest pomoc w realizacji najlepszych pomysłów na biznes online poprzez ich kodowanie. Sprawiamy, że Twoje plany i cele znajdują odzwierciedlenie w wirtualnej rzeczywistości.

Zespół Smartbees

poznaj naszych ekspertów
Piotr Kujawa
Piotr Kujawa
CEO
Denis Peszka
Denis Peszka
Tech Lead
Sebastian Zawadzki
Sebastian Zawadzki
Tech Lead
Jakub Czyż
Jakub Czyż
Account Manager

Wartości,

którymi kierujemy się w biznesie

Rozwiązania

Strony internetowe, platformy e-commerce czy aplikacje. Niezależnie od specyfiki realizacji, nasz cel jest zawsze taki sam - projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które są odpowiedzią na Twoje problemy związane z działalnością i widocznością w sieci.

Relacje

Najlepsze współprace to te oparte na zaufaniu i długotrwałych relacjach. W kontaktach z klientami stawiamy na transparentność oraz partnerskie podejście, dzięki czemu stwarzamy idealne warunki do długofalowych działań.

Specjalizacja

Jesteśmy ekspertami z zakresu technologii Drupal i Magento, tym samym zapewniając przyszłościowe rozwiązania, służące naszym klientom przez długie lata. Gwarantujemy, że nad Twoim projektem działają najlepsi specjaliści, którzy znają CMS-y od podszewki.

Open Source

Otwarte oprogramowanie to nasz znak rozpoznawczy. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania oparte na regularnie rozwijanych i wspieranych przez społeczności technologiach Open Source, dzięki czemu nie musisz ponosić kosztów licencyjnych.

Support 24/7

Bardzo często pracujemy nad rozbudowanymi i niezwykle wymagającymi systemami, które należy nieustannie nadzorować i monitorować. Z myślą o nich oferujemy wyjątkowe usługi wsparcia technicznego 24/7, abyś zawsze miał pewność, że Twój projekt jest w najlepszych rękach.

Kompleksowość

Naszymi rozwiązaniami zajmujemy się od A do Z, rozpoczynając od etapu analizy biznesowej i projektowania graficznego, kończąc na obsłudze powdrożeniowej projektów oraz pracach rozwojowych.

Liczby mówią same za siebie

ciekawostki o nas
+0
lat doświadczenia w Drupalu
+0
lat doświadczenia w Magento
+0
customizowanych modułów
+0
zrealizowanych projektów

Zobacz, jak działamy

dowiedz się więcej o procesie współpracy
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Kilka słów o nas

za co cenią nas Klienci?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Zaprogramujemy Twój pomysł na biznes

Opowiedz nam o swoich planach