Jesteśmy Smartbees

Smartbees to grupa inżynierów, programistów, testerów i pasjonatów technologii. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej klasy oprogramowania dla potrzeb biznesu, instytucji edukacyjnych i samorządów. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i wdrożyliśmy setki projektów opartych na technologiach Drupal, Magento, ReactJS, ElasticSearch i VueJS.

Zespół

Zespół

poznaj naszych ekspertów
Jakub Czyż
Jakub Czyż
Project Manager
Sebastian Zawadzki
Sebastian Zawadzki
Tech Lead
Denis Peszka
Denis Peszka
Tech Lead
Piotr Kujawa
Piotr Kujawa
CEO

Nasze wartości

dzięki nim tworzymy zgrany zespół
Szczerość

To zdecydowanie najlepsza zasada. Co więcej, szczerość jest po prostu dobra dla biznesu.

Przejrzystość

Mocno wierzymy w otwartość i przejrzystość. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej pracy lub potrzebujesz wskazówki, jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Praca zespołowa

Nikt nie jest samotną wyspą. Jesteśmy tu po to, aby tworzyć świetny kod i być częścią Twojego sukcesu.

Zaufanie

Budujemy zaufanie pomiędzy nami a naszymi Klientami. Dlatego też zawsze dostarczamy kod, który jest transparentny i łatwy do sprawdzenia.

Odpowiedzialność

Nasza praca jest często fundamentem, na którym budują inni. Traktujemy ten fakt bardzo poważnie, dlatego staramy się dostarczać kod zgodny z normami i jakością.

Dlaczego wybrać Smartbees?

zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie
Elastyczność

Niezależnie od tego, czy Twój projekt jest mały czy duży lub po prostu potrzebujesz eksperta, który dołączy do Twojego zespołu - jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Dokumentacja

Cała nasza praca jest poparta staranną dokumentacją. Zdajemy sobie sprawę, że nasz kod jest podstawą Twoich działań w Internecie.

Europejska jakość

Przemyślane planowanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że nasze projekty nabierają blasku. Staramy się zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny.

Zgodność ze standardami

Niezależnie od tego, czy pracujemy nad projektami dla biznesu, samorządów czy instytucji naukowych, nasz kod może być łatwo skontrolowany i spełniać wymagane standardy (np. WCAG, W3C).

Agile

Wszystkie nasze projekty są oparte na zasadzie zwinności i zapewniają szybkie rezultaty. Zawsze chętnie podzielimy się z Tobą naszymi postępami w realizacji Twojego projektu.

Skalowalność

Gwarantujemy, że nasze projekty będą oparte na logicznych rozwiązaniach, które zapewnią możliwość skalowalności w przyszłości.

Wiedza

Od 2011 roku wdrożyliśmy mnóstwo projektów opartych m.in. o technologie Drupal i Magento.

Długofalowa współpraca

Wiemy, że zapewnienie wysokiej jakości produktu oraz uczciwej obsługi jest najlepszą strategią utrzymania Klienta. Nasze referencje to potwierdzają.

Smartbees

w liczbach
+0
lat doświadczenia w Drupalu
+0
zrealizowanych projektów
0
specjalistów na pokładzie
0%
pasji dla Open Source

Nasz proces

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin