Biznes

Blog o prowadzeniu biznesu

Przez ludzi biznesu, dla ludzi biznesu. Przedstawiamy najlepsze praktyki, porady oraz know-how przy projektowaniu rozwiązań online – od decyzji o wyborze firm do współpracy do stworzenia Twojej działalności online.

Nasz blog to praktyczne porady dotyczące zakładania i prowadzenia biznesu online. Doradzamy w ważnych kwestiach technologicznych, związanych z założeniem i rozwojem firmy w internecie tj. wybór technologii czy zleceniobiorców. Artykuły oparte są o rzetelną wiedzę naszych specjalistów, zdobytą na przestrzeni wielu lat pracy z oprogramowaniem dla firm.

Jak zacząć biznes online?

Jak zacząć biznes online, czyli przeniesienie działań do sieci

Prowadzisz firmę stacjonarnie i myślisz o poszerzeniu jej działalności? Planujesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie? Chcesz dotrzeć do szerszej grupy klientów? Przenieś swoje działania do sieci, internet ułatwia prowadzenie nowoczesnego przedsiębiorstwa. Sprawdź, jak zacząć biznes online.

Czytaj więcej
Outsourcing programistów - co to jest?

Outsourcing programistów - co powinieneś o nim wiedzieć?

Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to samemu. Takie stwierdzenie słyszy się często, jednak w biznesie nie da się być specjalistą od wszystkiego. Jest tak zwłaszcza w przypadku projektów developerskich. Z tego powodu outsourcing programistów w ostatnich latach zyskał na popularności.

Czytaj więcej
Jak napisać brief dla agencji?

Jak napisać brief dla agencji lub software house?

Chcesz rozpocząć projekt z agencją interaktywną lub software house i zastanawiasz się, jak napisać brief? Jakie informacje powinien zawierać? Z jakich elementów się składać? Pamiętaj, że dobrze przygotowany brief dla agencji znacznie przyspiesza wdrożenie i pozwala uniknąć wielu nieporozumień.

Czytaj więcej