SMART BLOG

Data dodania: 14-05-2019 Kategoria: Drupal
Liczba transakcji przetwarzanych online mnoży się co roku. Z tego względu posiadanie wysokiej jakości strony internetowej jest koniecznością dla nowoczesnych banków i innych organizacji finansowych.
Data dodania: 09-05-2019 Kategoria: Luźne tematy
Sukces w sieci może osiągnąć każdy. Może to być zarówno stacjonarny potentat, który dopiero wchodzi w świat e-commerce i sprzedaży internetowej, jak i malutka firma
Data dodania: 16-04-2019 Kategoria: Marketing
Zaufanie to jedna z najbardziej cenionych wartości w relacjach międzyludzkich. Chcemy spędzać czas nie tylko z ludźmi, w których towarzystwie czujemy się dobrze...
Data dodania: 20-12-2018 Kategoria: E-commerce
Świat e-commerce to bardzo wdzięczne środowisko dla sprzedaży produktów. Cyfryzacja sprawia, że czasami z sukcesami można prowadzić biznes nawet bez większego zaplecza finansowego czy długoletnich podwalin pod sukces.
Data dodania: 02-10-2018 Kategoria: E-commerce
Czasami w mediach przedstawia się business online jako coś prostego do założenia i stworzenia. Nie oszukujmy się jednak – ma to niewiele wspólnego z prawdą. W rzeczywistości także e-commerce, podobnie jak wszystkie inne gałęzie biznesu, wymaga odpowiedniego przygotowania, nakładów finansowych, eksperckiej wiedzy i czasu.