Co to jest B2B?
B2B to akronim pojęcia business to business. Jest to całość procesów zachodzących między firmami. To główny wyróżnik – tutaj zarówno dostawcą, jak i odbiorcą usługi jest biznes.
czytaj więcej
Kilka sklepów na jednej instalacji Magento - czy to możliwe?
Magento to rozbudowana platforma e-commerce, na której stawiane są największe sklepy internetowe świata. Skalowalność i nieograniczone możliwości systemu pozwalają na zarządzanie kilkoma sklepami z jednego panelu administracyjnego tak aby mieć cały biznes pod pełną kontrolą w jednym miejscu.
czytaj więcej
Magento - dlaczego warto?
Magento to oprogramowanie sklepowe o szerokim spektrum zastosowania. Możemy dzięki niemu stworzyć mały prosty sklep, jak również rozbudowaną platformę sklepową.
czytaj więcej
Sklep na Magento - ile mogę mieć produktów?
W Magento tak jak w przypadku nieograniczonych możliwości dotyczących tworzenia funkcjonalności, również nie ma limitów jeśli chodzi o ilość produktów.
czytaj więcej
Ile kosztuje wdrożenie Magento?
Koszt wykonania sklepu zależy od celu jaki stawiamy przed sklepem, funkcjonalności jakie ma posiadać, skomplikowania projektu graficznego i integracji z zewnętrznymi systemami.
czytaj więcej
Sklep internetowy - open source czy SaaS ?
Wszystko zależy od potrzeb, budżetu, a także perspektywy rozwoju naszego sklepu internetowego.
czytaj więcej
Odświeżenie wyglądu strony internetowej - czy się tym zajmujecie ?

Świadczymy kompleksowe usługi związane ze stronami, sklepami oraz aplikacjami internetowymi. Jedną z nich jest odświeżenie wyglądu witryny poprzez modyfikacje lub stworzenie nowej dedykowanej szaty graficznej, a następnie jej wdrożenie w cms.

czytaj więcej
Strona statyczna czy oparta o CMS? Co wybrać?

Statyczna strona to duże problemy z rozwijaniem np. dodawaniem i zmienianiem tekstów, budowaniem nowych funkcjonalności. Przy pomocy systemu zarządzania treścią na starcie od razu po zainstalowaniu mamy tak naprawde gotową stronę i znacznie więcej możliwości.

czytaj więcej
Wybór hostingu dla strony internetowej - czy w tym pomagacie?

Hosting w przypadku wszystkich typów stron internetowych odgrywa bardzo dużą rolę ponieważ decyduje o tym czy strona będzie działać stabilnie i nie zostanie narażona na ataki hakerskie.

czytaj więcej
Kto ma stronę na Drupalu?

System z logiem kropelki znajduje zastosowanie głównie na większych i bardziej zaawansowanych stronach internetowych wymagających bezpieczeństwa, nieograniczonych możliwości tworzenia dowolnych rozwiązań internetowych oraz intuicyjnego zarządzania dużą ilością treści na stronie.

czytaj więcej
Sklep internetowy na Drupalu - czy to możliwe?

Na Drupalu każde rozwiązanie internetowe jest możliwe zatem i sklep internetowy.

czytaj więcej
Blog na Drupalu - czy to dobry pomysł?

W czasach, gdy content marketing jest kluczowym czynnikiem zarówno w marketingu internetowym jak i optymalizacji pod wyszukiwarki (SEO), to prowadzenie bloga firmowego jest koniecznością, jeśli zależy nam na osiągnięciu zamierzonych celów związanych z działaniami firmy w internecie.

czytaj więcej
Czy mogę rozbudować stronę na Drupalu w przyszłości?

Tak, CMS Drupal swoją skalowalność zawdzięcza rozbudowanej architekturze samego systemu oraz poprzez otwarty kod, dzięki takiemu rozwiązaniu system możemy rozwijać o własne autorskie rozwiązania, modyfikować i spersonalizować cały system oraz dostępne funkcjonalności wedle naszych potrzeb.

czytaj więcej
Wielu użytkowników strony na Drupalu - czy to możliwe?

Możliwe! Drupal słynie ze swoich dużych możliwości dotyczących zarządzania użytkownikami.

czytaj więcej
Kilka wersji językowych w stronie opartej o Drupala - czy to możliwe?
Wielojęzyczna strona to spore udogodnienie w przypadku kiedy chcemy, aby nasze produkty oraz usługi były dostępne globalnie.
czytaj więcej
Jak długo trwa projektowanie strony internetowej lub sklepu?

Wszystko zależy od skomplikowania projektu, ilości widoków graficznych do stworzenia i wdrożenia, integracji z innymi systemami. Zazwyczaj projektowanie graficzne trwa około 1 - 2 tygodni, a sam proces wdrożenia od 3 - 4 dla małych stron firmowych.

czytaj więcej
Ile kosztuje strona internetowa?

Wpływ na cenę wykonania strony internetowej ma wiele czynników i nie da się jednoznacznie określić jednej kwoty dla każdego przypadku. Wszystko zależy od skomplikowania projektu, wykorzystanej technologii, skomplikowania projektu graficznego, czy animacji lub integracji z innymi systemami.

czytaj więcej
Co to jest CMF?

CMF czyli Content Management Framework to platforma, dzięki której stworzysz dowolne rozwiązanie internetowe. Jednym z CMF jest Drupal.

czytaj więcej
Czy zapewniacie wsparcie po-wdrożeniowe?

Tak, każdy nasz klient może skorzystać z takiej usługi. Formą rozliczeń może być roboczogodzina lub całościowa usługa. Więcej szczegółów można znaleźć pod tym linkiem.

czytaj więcej
Czy prowadzicie szkolenia z obsługi waszych rozwiązań?

Realizację każdego projektu kończymy zawsze szkoleniem z obsługi systemu. Dodatkowo w okresie po-wdrożeniowym zapewniamy konsultacje z obsługi naszych systemów.

czytaj więcej
Czy CMS Drupal jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych?

Każdą stronę lub sklep internetowy stworzony przy użyciu Drupala można wyposażyć w mechanizmy wspomagające pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google, Bing lub Yahoo.

czytaj więcej
Czy CMS Drupal jest bezpieczny?

Drupal jest używany przez ponad milion stron internetowych. Są to zarówno blogi, portale informacyjne, aplikacje edukacyjne, strony korporacyjne oraz rządowe.

czytaj więcej
Czym jest strona responsywna?

Strona responsywna dostosowuje się do rozmiaru ekranu oraz typu urządzenia. Dzięki temu wygląda dobrze i jest wygodna w obsłudze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet).

czytaj więcej
Co to jest strona mobilna?

Strona mobilna jest to specjalna wersja strony internetowej przygotowana dla urządzeń mobilnych (smartfon, tablet). Strony mobilne są przystosowane do mniejszych ekranów oraz oferują wygodną obsługę na urządzeniach z ekranami dotykowymi.

czytaj więcej
Czy sam mogę zarządzać stroną internetową?

Tak, umożliwia to system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu można samemu edytować i dodawać materiały na swoją stronę.

czytaj więcej
Co to jest aplikacja internetowa?

Aplikacja internetowa (zwana również aplikacją webową) jest to oprogramowanie oferujące konkretnego rodzaju usługi, z którego można korzystać przez Internet. Przykładem aplikacji webowej może być serwis poczty e-mail, sklep internetowy lub serwis społecznościowy.

czytaj więcej
Co to jest cms?

CMS (Content Management System) - System Zarządzania Treścią - jest to oprogramowanie pozwalające na łatwe tworzenie i edycję treści na stronach internetowych. Dzięki systemowi zarządzania treścią można łatwo edytować, kształtować i rozbudowywać stronę bez specjalistycznej wiedzy.

czytaj więcej