Drupal Sklepy Internetowe

Tworzymy platformy sprzedażowe w oparciu o CMS/CMF Drupal

Skalowalne i niezwykle wydajne – takie właśnie są sklepy zbudowane na Drupalu. Zobacz, co jeszcze oferują.

Sklep internetowy na Drupalu

czy to możliwe?

Drupal to nie tylko system zarządzania treścią, który świetnie sprawdza się w przypadku stron internetowych i aplikacji webowych. To potężne narzędzie, które dzięki modułowi Drupal Commerce umożliwia budowę i rozwój platform sklepowych różnej wielkości dla biznesów ze zróżnicowanych branż.

Drupal sklep internetowy

jakie rozwiązania sklepowe można zbudować na Drupalu?

Możliwości rozbudowy Drupala są praktycznie nielimitowane, dlatego oprogramowanie świetnie sprawdzi się zarówno w sklepach internetowych małej, średniej, jak i dużej wielkości. Z pomocą Drupala możesz stworzyć platformy sprzedażowe do obsługi Klienta indywidualnego (B2C), a także do sprzedaży biznesowej (B2B). Drupal Commerce znajdzie również zastosowanie w przypadku rozbudowanych systemów do zarządzania informacją produktową (PIM).

Dlaczego wybrać Smartbees?
Ponad 10 lat doświadczenia w pracy na Drupalu.
Praca na obu wersjach Drupal Commerce 1 i 2.
Zapewnienie supportu powdrożeniowego.
Obsługa i rozwój wcześniej zbudowanych sklepów internetowych na Drupalu.

Zalety Drupal Commerce

co stanowi jego przewagę?

Każdy system do budowy sklepów internetowych posiada wady i zalety. Jednakże co tak naprawdę wyróżnia Drupala na tle swojej konkurencji?

Skalowalność i wydajność

- budując sklep internetowy na Drupalu, nie musisz się martwić, czy system wciąż będzie spełniał Twoje oczekiwania za 5 czy 10 lat. Drupal oferuje niemal nieorganiczne możliwości rozbudowy systemu w przyszłości. Jest również przygotowany na obsługę wzmożonego ruchu na Twoim sklepie, wynikającego z rozwoju usług.

Open Source

- Drupal jest zbudowany na otwartym oprogramowaniu, co oznacza, że nie musisz ponosić kosztów korzystania z systemu. Licencja Open Source zapewnia również bardzo duże możliwości ingerencji w kod Drupala przez firmę programistyczną, a także ogromną społeczność stale działającą nad rozbudową funkcjonalności systemu.

SEO

- sklepy myślące przyszłościowo, wiedzą, że widoczność w sieci to podstawa. Drupal oferuje setki modułów, wspierających optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Można dodawać je do swojego sklepu internetowego wedle uznania. Co więcej, są one całkowicie darmowe.

Zaawansowane zarządzanie użytkownikami

- posiadając sklep, na pewno będziesz dzielił jego obsługę między kilka, kilkanaście lub nawet kilkaset osób. Sklep internetowy Drupala umożliwia nadawanie użytkownikom różnych ról, a co za tym idzie, odmienne uprawnienia i dostępy do poszczególnych części platfromy. Zapewnia to komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Sklep internetowy Drupal – przydatne funkcjonalności

jakie korzyści przyniesie Twojemu biznesowi?
Drupal Multistore

Drupal Commerce 2 umożliwia posiadanie kilku wersji sklepu w ramach jednej instalacji. Sklepy te mogą różnić się m.in. ofertą, typem zamówień, walutą, metodami płatności czy danymi kontaktowymi.

Różne opcje zamówień

Sklep na Drupalu pozwala na konfigurację różnych typów zamówień dla poszczególnych rodzajów produktów. Oznacza to, że można tworzyć zarówno nowe ścieżki zakupowe, jak i kierować zamówienia do różnych koszyków.

Atrybuty produktów

Drupal oferuje także opcję nadawania atrybutów poszczególnym typom produktów, które następnie można dodawać np. do nowych produktów na sklepie.

Wariacje produktów

Drupal Commerce umożliwia bardzo łatwe zarządzanie wariacjami produktów z poziomu specjalnych zakładek. Dzięki temu można m.in. dokonywać grupowych działań na produktach.

Opcje promocji

Sklep na Drupalu oferuje duże możliwości wdrażania promocji i rabatów, które mogą dotyczyć poszczególnych produktów, ich grup lub całych zamówień.

Opcje dostawy

Drupal Commerce nie narzuca limitów liczby metod dostawy produktów, które możesz zintegrować ze swoim sklepem. Możesz wdrożyć zarówno gotowe moduły, jak i dedykowane rozwiązania.

Systemy płatności

Podobnie jak w przypadku metod dostawy, sklep internetowy na Drupalu możesz zintegrować z dowolną liczbą systemów płatności za pomocą gotowych lub personalizowanych modułów.

Sklep wielojęzyczny

Drupal umożliwia stworzenie sklepu w kilku wersjach językowych, tym samym oferując szerokie możliwości dodawania zagranicznych walut czy zarządzania podatkami o różnej wartości.

Drupal sklep a Customer Experience

czyli połączenie idealne

Sklep na Drupalu jest kompletnym narzędziem sprzedażowym również ze względu na duże możliwości dbania o doświadczenie użytkownika. To wszystko dzięki ogromnej bazie darmowych modułów, które z łatwością rozszerzają funkcjonalności platformy. Co więcej, Drupal Commerce możesz również zintegrować z personalizowanymi systemami i narzędziami, ułatwiającymi zarządzanie relacjami z klientem.

W Drupal Commerce możesz:
tworzyć newslettery,
prowadzić bloga,
tworzyć listy zakupowe,
badać zadowolenie klientów,
dodawać polecane produkty i bestsellery.

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Drupal?

Czytaj dalej

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Nasz proces wdrażania sklepów na Drupalu

jak wygląda?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena sklepów na Drupalu

Stwórz z nami swój e-commerce
Wycenę dostaniesz w 24 h
Oceń stronę:
4.5
Ocena: 4.6 Liczba głosów: 73