Drupal wdrożenia

Najwyższej jakości rozwiązania dla biznesu w CMS/CMF Drupal

Strony, platformy sklepowe, aplikacje - tworzymy projekty dostosowane do potrzeb Klientów na jednym z najpopularniejszych systemów Open Source. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Drupal wdrożenia

w jakich projektach warto wykorzystać Drupala?

Drupal to idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i rozbudowanych projektów. Połączenie funkcjonalności systemu zarządzania treścią z zaletami frameworka daje potężne możliwości przy realizacji rozwiązań, które spełniają różne cele biznesowe. Wdrożenia Drupal CMS obejmują m.in. tworzenie: prostych stron www, rozbudowanych serwisów informacyjnych czy miejskich, portali korporacyjnych, aplikacji webowych, platform sklepowych czy systemów PIM.

Masz inny pomysł na projekt dla Twojej organizacji?

Napisz do nas

Dlaczego warto postawić na Drupala?

Open Source

- Drupal jest całkowicie darmowym system, dzięki czemu nigdy nie będziesz zmuszony do wykupienia licencji na wykorzystanie go w swoim projekcie.

Skalowalność

- system daje bardzo duże możliwości rozwoju projektu w przyszłości, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości.

Gotowe rozwiązania

- Drupal ma szeroką ofertę gotowych funkcjonalności w postaci darmowych modułów czy Drupal themes, dzięki czemu nie wymaga tworzenia customowych rozwiązań przy każdym poszerzaniu funkcjonalności platformy.

Bezpieczeństwo

- od lat Drupal uznawany jest za jeden z najbardziej odpornych na ataki hakerskie CMS-ów, m.in. dzięki rozbudowanej polityce bezpieczeństwa, która obejmuje nie tylko core, ale również weryfikację modułów.

Społeczność

- Drupal gromadzi wokół siebie dużą, a co ważniejsze, zaangażowaną społeczność, która dba o stały rozwój systemu oraz jego bezpieczeństwo. Jako Smartbees również uczestniczymy w życiu społeczności, udostępniając swoje rozwiązania do publicznego użytku na drupal.org.
Ergonomiczność - praca w wieloosobowym zespole z użyciem Drupala nie będzie wyzwaniem. Dzięki bardzo dużym możliwością przypisywania ról i ustawiania dostępów, Drupal świetnie sprawdzi się nawet w dużych organizacjach.

Wdrożenia Drupal CMS

sprawdź nasze doświadczenie

W naszym portfolio znajdują się zarówno realizacje małych i średnich stron www, jak i rozbudowanych portali rozpoznawalnych w Polsce i za granicą. Ponadto, tworzymy kompleksowe platformy sklepowe i systemy PIM w oparciu o Drupal Commerce.

Nie ograniczamy się do jednego sektora. Wdrażamy rozwiązania przeznaczone do komunikacji i sprzedaży B2B i B2C. Od lat nasza praca cieszy się uznaniem m.in. wśród firm z branży edukacyjnej i usługowej czy instytucji publicznych.

Z naszych usług korzystają m.in. takie marki jak Link4, KGHM, UNICEF czy Wyższe Szkoły Bankowe.

Wdrożenia Drupala w Smartbees obejmują m.in.:
budowę systemów na Drupal 9 i 10,
obsługę i wsparcie projektów na Drupalu 7, 8, 9 i 10,
migrację Drupala do najnowszej wersji,
przenosiny z innych CMS do Drupala,
rozbudowane integracje z systemami zewnętrznych dostawców.

Wdrożenia Drupala w liczbach

kilka ciekawych statystyk o naszej pracy
+0

Wdrożeniami Drupala zajmujemy się od ponad 10 lat.

0

Pracowaliśmy na aż sześciu wersjach Drupala, rozpoczynając od "piątki".

+0

Zintegrowaliśmy ponad 40 magazynów w ramach jednego systemu zamówień na Drupalu.

+0K

Napisaliśmy ponad 170 000 linijek kodu w ramach jednego projektu.

+0K

Stworzyliśmy system PIM umożliwiający zarządzanie ponad 30 000 produktów.

Doświadczenie we wdrożeniach Drupala

zobacz projekty, które zrealizowaliśmy

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Nasze kompetencje w Drupal Development

poznaj kluczowe usługi Smartbees
Duże strony i portale korporacyjne

Tworzymy rozbudowane strony internetowe i portale dla międzynarodowych organizacji, które umożliwiają prowadzenie serwisów dla wielu oddziałów firmy w różnych regionach. Z naszych usług w tym obszarze skorzystali m.in. Link 4 czy KGHM.

Małej i średniej wielkości strony

Projektujemy i wdrażamy strony dla MŚP oraz start-upów, które potrzebują elastycznego rozwiązania przygotowanego na dynamiczny wzrost. Dostosujemy funkcjonalności systemu zarówno do aktualnych, jak i przyszłych potrzeb biznesu.

Platformy crowdfundingowe

Tworzymy skalowalne rozwiązania crowdfundingowe, które umożliwiają organizację zbiórek, bezpieczne zarządzanie pozyskiwanymi funduszami i użytkownikami platformy. Z naszych usług w tym zakresie skorzystała m.in. organizacja Przyjaciele Zwierząt.

Platformy e-commerce

Wykorzystując moduł Commerce, możemy stworzyć dowolne rozwiązanie sprzedażowe na Drupalu. Opcja ta jest szczególnie przydatna w momencie, gdy masz już inne projekty drupalowe i nie chcesz zmieniać technologii, na której pracujesz.

Konfiguratory produktów

Łącząc Drupala z Vue.js lub innym frameworkiem, możemy zaprojektować i wdrożyć w pełni funkcjonalny konfigurator produktów na Twojej stronie. Z naszych kompetencji w tym obszarze skorzystała m.in. międzynarodowa firma Bergerat Monnoyeur.

Katalogi produktowe

Sklepy internetowe to nie wszystko. Jeżeli chcesz zaprezentować bogatą ofertę produktową bez możliwości bezpośredniego zakupu, Drupal to świetne rozwiązanie. Wykorzystując jego potencjał, możemy stworzyć katalog zawierający dziesiątki, a nawet setki tysięcy produktów.


Rozwiązania dla konkretnych sektorów

Drupal cieszy się szczególną popularnością wśród stron rządowych, serwisów edukacyjnych, portali korporacyjnych i stron organizacji non-profit. Z myślą o tych branżach tworzymy rozwiązania idealne dopasowane do ich specyfiki.

Customowe projekty

Masz pomysł na nieszablonowe rozwiązanie? Znając możliwości Drupala, możemy stworzyć projekt dostosowany do Twoich oczekiwań, pomimo, że nie wpisuje się on w standardowe ramy oferowanych przez nas rozwiązań.

Przedstaw nam swój pomysł na projekt.

Odezwij się

Nasi Klienci

dowiedz się, co o nas mówią
SeaChange logo
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Zrealizuj swój wymarzony projekt na Drupalu

Skonsultuj się z ekspertami Smartbees