Drupal wdrożenia

Rozwiązania dla biznesu w CMS/CMF Drupal

Strony, platformy sklepowe, aplikacje- tworzymy projekty dostosowane do Twoich potrzeb na jednym z najpopularniejszych systemów Open Source

Drupal wdrożenia

zastosowanie Drupala w projektach

Drupal to idealne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i rozbudowanych projektów. Połączenie funkcjonalności systemu zarządzania treścią z zaletami frameworka daje potężne możliwości przy realizacji projektów. Wdrożenia Drupal CMS obejmują tworzenie zróżnicowanych rozwiązań: prostych stron www, rozbudowanych portali i serwisów, portali korporacyjnych, aplikacji webowych, platform sklepowych, systemów PIM.

Dlaczego wykorzystać Drupala?

Open Source

- Drupal jest całkowicie darmowym system, dzięki czemu nigdy nie będziesz zmuszony do wykupienia licencji na wykorzystanie go w swoim projekcie.

Skalowalność

- system daje bardzo duże możliwości rozwoju projektu w przyszłości, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości.

Gotowe rozwiązania

- Drupal posiada szeroką ofertę gotowych funkcjonalności w postaci modułów czy Drupal themes, dzięki czemu nie wymaga tworzenia dedykowanych rozwiązań przy każdym poszerzaniu funkcjonalności platformy.

Bezpieczeństwo

- od lat Drupal uważany jest jako jeden z najbardziej odpornych na ataki hakerskie CMS-ów.

Wdrożenia Drupal CMS

nasze doświadczenie

W swoim portfolio posiadamy zarówno projekty małych i średnich stron www, jak i rozbudowanych portali powszechnie rozpoznawalnych w Polsce i za granicą. Ponadto, tworzymy kompleksowe platformy sklepowe i systemy PIM w oparciu o Drupal Commerce.

Wdrażamy rozwiązania przeznaczone do komunikacji i sprzedaży B2B i B2C. Nasza praca cieszy się uznaniem m.in. wśród firm z branży edukacyjnej i usługowej czy instytucji publicznych.

Nasze kompetencje obejmują:
10 lat projektowania rozwiązań opartych o CMS Drupal,
dziesiątki realizacji dla klientów polskich i zagranicznych,
praca na 4 wersjach Drupala (od wersji 5),
170 000 linii kodu przy tworzeniu jednego serwisu,
40 zintegrowanych magazynów w ramach jednego systemu zamawiania,
PIM do zarządzania ponad 30 000 produktów.

Doświadczenie we wdrożeniach Drupala

poparte realizacjami

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Nasze kompetencje w Drupal Development

co nas wyróżnia?
Budowa dużych stron opartych o CMS Drupal

Tworzymy rozbudowane strony internetowe, serwisy i portale korporacyjne w kilku wersjach obcojęzycznych. Dodatkowo, projekt na Drupal u możemy rozwijać w przyszłości o nowe funkcjonalności i podstrony.

Budowa stron małej i średniej wielkości z możliwością dalszego rozwoju

Projektujemy i wdrażamy strony dla MŚP oraz start-upów, które potrzebują skalowalnego rozwiązania. Dostosujemy funkcjonalności systemu do aktualnych i przyszłych potrzeb Twojego biznesu.

Budowa platform sklepowych

Dzięki modułowi Drupal Commerce, przy użyciu CMS/CMF Drupal można stworzyć rozbudowaną platformę sklepową wyposażoną we wszystkie niezbędne funkcjonalności.

Tworzenie rozwiązań responsywnych

Zarówno strony, jak i sklepy czy aplikacje tworzone na Drupalu, budowane są zgodnie z RWD. Twój projekt będzie wyświetlał się poprawnie w wersji na urządzenia stacjonarne i mobilne.

Budowanie stron, sklepów i aplikacji SEO-friendly

Dzięki dużej ilość modułów dedykowanych optymalizacji stron pod wyszukiwarki, Drupal jest świetnym rozwiązaniem dla stron, sklepów i aplikacji, które chcą być wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dedykowane rozwiązania

Jeżeli Twoja strona, aplikacja lub platforma sklepowa na Drupalu wymaga niestandardowych rozwiązań, zaprojektujemy i wdrożymy je dla Ciebie. Tworzymy dedykowane modułu dostosowane do konkretnego projektu.

Chcesz zgłębić wiedzę o Drupalu?

Czytaj więcej

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Szybka wycena wdrożeń Drupala

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin