Strony dla szkół wyższych

Nowoczesne strony i systemy uczelniane dla szkół wyższych i uniwersytetów

Wysoce wydajne, skalowalne i funkcjonalne – takie są nasze strony www dla uczelni.

Websites

Strony dla szkół wyższych

dlaczego dobra strona jest tak ważna?

Strony internetowe dla szkół wyższych są specyficznymi projektami, które wymagają wyjątkowych rozwiązań. Strona www często jest pierwszym punktem styku potencjalnego kandydata z uczelnią – wrażenie, jakie wywrze na użytkowniku, może być kluczowym czynnikiem, który zdecyduje czy będzie zainteresowany ofertą edukacyjną uczelni, czy też nie. Wydłużony czas ładowania strony, przestarzały layout czy nieintuicyjna nawigacja mogą łatwo zweryfikować wiarygodność szkoły wyższej i jej prestiż.

Strony www dla uczelni w Smartbees

zobacz, dlaczego warto nam zaufać

W Smartbees specjalizujemy się we wdrożeniach nowoczesnych stron internetowych dla szkół wyższych. Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań od podstaw, włącznie z procesem projektowania graficznego, jak i późniejszego wsparcia technicznego dla projektu.

Wdrażamy proste strony uczelniane, jak i wewnętrzne systemy i bazy danych. Na swoim koncie mamy wiele realizacji dla szkół wyższych, w tym dla największej sieci prywatnych uczelni wyższych w Polsce – WSB.

Dlaczego wybrać nas?
Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu stron i systemów dla uczelni
Obsługa i rozwój istniejących stron uczelnianych
Praca na CMS Drupal – systemie wybieranym przez uczelnie wyższe
Doświadczenie we wdrożeniach WCAG dla szkół wyższych
Tworzenie dedykowanych aplikacji i systemów uczelnianych

Drupal - CMS dla szkół wyższych

dlaczego postawić właśnie na niego?

CMS dla szkół wyższych musi spełniać kilka bardzo ważnych kryteriów. Bardzo częstym wyborem jest w tym przypadku Drupal – technologia Open Source, na którą stawiają zarówno uczelnie polskie, jak i zagraniczne. Zobacz, co wpływa na wysokie zaufanie do niej.

Bezpieczeństwo - Drupal to jeden z najbezpieczniejszych CMS-ów, który przy regularnych aktualizacjach jest wysoce odporny na ataki hakerskie. Bezpieczeństwo to podstawa strony www dla uczelni, która przetwarza tysiące bardzo wrażliwych danych dotyczących studentów, płatności czy samego przebiegu studiów.
Skalowalność - strony szkół wyższych często poszerzają swoją ofertę czy rozwijają funkcjonalności, aby zachęcać jak największą liczbę kandydatów do aplikowania. Drupal to CMS, który zapewnia niemalże nielimitowane możliwości rozwoju pod kątem ilość podstron czy nowych rozszerzeń.
Wydajność - codziennie na stronę uczelni wyższej wchodzą setki studentów. Liczba ta dynamicznie wzrasta w momencie naborów na studia, z czym nie radzi sobie dużo systemów. CMS Drupal zainstalowany na jakościowym serwerze gwarantuje wysoką wydajność, nawet przy bardzo dużym ruchu.
Wielojęzyczność - obcokrajowcy coraz częściej wybierają polskie uczelnie jako miejsce edukacji. Z tego powodu posiadanie strony w kilku wersjach językowych to podstawa dla poszerzania grona kandydatów. Drupal to idealny CMS dla szkół wyższych, ponieważ zapewnia intuicyjne zarządzanie treściami nawet w kilku wersjach językowych z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Nowoczesna strona szkoły wyższej

jakie funkcjonalności powinna posiadać?
Integracje

Działalność szkół wyższych często opiera się na kilku platformach. Jedynie ich połączenie zapewnia płynność procesów. Właśnie dlatego tworząc stronę www dla uczelni, nie możesz zapomnieć o jej zintegrowaniu z kluczowymi systemami.

Metody płatności

Bardzo ważnym elementem stron uczelni wyższych są integracje z metodami płatności. Studenci niemal na każdym etapie edukacji są zobligowani do wnoszenia różnego rodzaju opłat, a tego rodzaju integracje ułatwiają i skracają cały proces, powodując, że jest on bardziej intuicyjny i user friendly.

Różne możliwości logowania

Nowoczesna strona szkoły wyższej powinna w prosty sposób przeprowadzać użytkownika przez procesy logowania do poszczególnych systemów, np. tworząc możliwość logowania jako student czy pracownik lub umożliwiać logowanie się do kilku systemów przy użyciu jednego konta.

Strona internetowa to najlepsza wizytówka uczelni w sieci, dlatego wymaga stałej obsługi i rozwoju. Jeżeli potrzebujesz konsultacji z ekspertami, skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, jak zbudować nową stronę www dla uczelni lub przebudować aktualne rozwiązanie.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Łukasz Kutyłowskij
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Strony www dla uczelni i ich wdrożenia

poznaj nasz proces prac developerskich
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Zbuduj z nami swoją stronę www dla uczelni

Napisz do nas lub zadzwoń
Wycenę dostaniesz w 24 godziny