Wsparcie i obsługa stron www i sklepów

Obsługujemy i rozwijamy istniejące strony, sklepy i aplikacje internetowe

Wsparcie techniczne strony internetowej, aplikacji i sklepu skierowane jest do firm i instytucji, które potrzebują stałego nadzoru nad prawidłowym działaniem swoich platform wraz z ich opcjonalną rozbudową.

Wsparcie techniczne strony internetowej, sklepu i apliakcji

czyli outsourcing usług IT

Wykonywanie zadań związanych ze wsparciem technicznym, w tym obsługę oraz rozwój stron, platform e-commerce czy aplikacji, można zlecać firmom zewnętrznym czy niezależnym specjalistom. Taką sytuację nazywamy outsourcingiem IT. Zamiast samodzielnie budować, obsługiwać i rozwijać internetowe zaplecze biznesu albo zatrudniać programistów, można zlecić określone zadania profesjonalnej firmie, w której pracują specjaliści z różnych dziedzin. Wsparcie techniczne obejmuje liczne usługi programistyczne i jest przydatne jako długoterminowa pomoc dla firmy.

Wsparcie techniczne sklepu, strony lub aplikacji

jak wygląda to w Smartbees?

W Smartbees wsparcie techniczne i obsługa sklepu internetowego, strony www czy aplikacji działa na zasadzie dwóch modeli współpracy. Dla obu z nich komunikacja odbywa się przez system zgłoszeń JIRA, w którym zbieramy wszystkie zadania do wykonania, by następnie pod koniec miesiąca przygotować raport z wykonanych prac, który dostajesz do wglądu i akceptujesz.

Oferujemy obsługę i wsparcie technicznie strony, sklepu i aplikacji opartych m.in. o systemy Drupal i Magento, zarówno tych, które zostały stworzone przez nas, jak i te wykonane przez innych programistów.

Proponujemy dwa modele współpracy:
pierwszy oparty jest o model abonamentowy, w którym oferujemy pakiet godzin specjalistów (programisty, grafika, analityka), do wykorzystania przez Klienta każdego miesiąca.
drugi model oparty jest wyłącznie na liczbie przepracowanych godzin przez nasz zespół w trakcie miesiąca.

Obsługa strony www, sklepu lub aplikacji

sprawdź nasze kompetencje

Przez ponad 10 lat obsłużyliśmy setki Klientów z małych i średnich przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych, start-upów i samorządów. Wielu z nich do dziś korzysta z naszych usług wsparcia technicznego stron, sklepów i aplikacji. Jesteśmy w stanie aktualizować i rozbudować strony firm, portale miejskie, platformy e-learningowe, fora, e-commerce i aplikacje webowe, niezależnie od tego, czy byliśmy wykonawcą projektu.

Cechujemy się szybkością (turn-around-time), dokładnością wykonanej pracy oraz kompleksowym zadbaniem o potrzeby Klienta. Jeżeli projekt wymaga kompleksowej przebudowy, jesteśmy w stanie opracować i przedstawić zmiany, które Klient powinien wdrożyć. Wdrożenie zmian na serwerach testowych i produkcyjnych również jest objęte naszą usługą.

Rozwój istniejących aplikacji webowych

Prowadzisz już działalność online i nie potrzebujesz remontu? Rozumiemy to. Możemy zakodować dodatkowe funkcje do istniejącej witryny lub aplikacji internetowej. Zminimalizujemy przestoje i utrzymamy działanie operacji na istniejących platformach.

Support w nagłych sytuacjach

Zdarzają się sytuacje awaryjne. Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, kierowników projektów i testerów, gotowych do zatrudnienia w sytuacjach awaryjnych, wymagających wsparcia technicznego strony, sklepu lub aplikacji. Szybko ocenimy Twoją sytuację i zaproponujemy rozwiązania w oparciu o nasze bogate doświadczenie i know-how.

Integracja z systemami zewnętrznymi

Nowoczesne aplikacje internetowe i systemy zazwyczaj są integrowane z wieloma narzędziami i innymi systemami. Możemy upewnić się, że Twoje zaplecze jest zoptymalizowane i dodać dodatkowe integracje, aby procesy biznesowe były jak najbardziej zautomatyzowane.

Tworzenie dedykowanych modułów

Niezależnie od tego, czy jest to Drupal, Magento lub inna technologia - czasami gotowe moduły po prostu nie wystarczają. Obsługa sklepu internetowego, strony lub aplikacji czasami wymaga zaprojektowania i wdrożenia niestandardowych modułów zgodnych z potrzebami Twojej firmy. Zawsze zapewniamy doskonałą dokumentację i wsparcie.

Rozwój platform biznesowych

Wykorzystaj nasze ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w celu zaprojektowania i wdrożenia zrównoważonego i skalowalnego rozwiązania dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy są to strony internetowe, aplikacje, portale czy rozbudowane systemy zaplecza, mamy wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci dokonać właściwych wyborów technologicznych.

Obsługa strony www

zobacz, dla jakich stron prowadzimy wsparcie techniczne

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Wsparcie IT dla firmy

tworzenie i obsługa systemów wewnętrznych

Oprócz obsługi platform służących do komunikacji z klientami oraz sprzedaży produktów, jednym z zadań usługi wsparcia technicznego jest obsługa wewnętrznych systemów w firmie. Dotyczy to zarówno tworzenia, jak i modernizowania oraz rozbudowywania systemu, który ułatwi pracownikom przedsiębiorstwa organizację pracy, komunikację wewnętrzną i elektroniczną wymianę danych. Wsparcie IT oferuje różnego rodzaju oprogramowanie i aplikacje bazodanowe usprawniające działanie firmy.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Kompleksowa obsługa sklepu internetowego, strony i aplikacji

Rozwiń z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

Wsparcie techniczne strony internetowej, sklepu lub aplikacji to nie lada wyzwanie

dlatego chętnie dzielimy się swoją wiedzą na naszym blogu