Outsourcing programistów

Twoje pomysły, nasi eksperci

Potrzebujesz specjalistów do pracy nad swoim projektem? Eksperci Smartbees są do Twojej dyspozycji. Zapewniamy outsourcing IT najwyzszej jakości.

Outsourcing programistów w Smartbees

know-how na wynajem

Jako przedsiębiorcy zdajemy sobie sprawę z nagłych sytuacji, gdy kluczowy projekt wymaga dodatkowych osób, uzupełniających braki w zespole.

Dlatego właśnie zajmujemy się outsourcingiem programistów. Możesz wynająć od 1 do 10 deweloperów, testerów lub project managerów, którzy dołączą do Twojego zespołu. Jesteśmy elastyczni, pracujemy według ustalonych standardów, a także posiadamy szerokie portfolio projektów, które są potwierdzeniem naszych umiejętności. Sprawdź opinie naszych Klientów na Clutch.

Postaw na naszych ekspertów, jeżeli:
prowadzisz projekt i potrzebujesz sprawdzonych, doświadczonych developerów “od zaraz”.
nie jesteś przygotowany na pełny outsourcing IT, ale potrzebujesz developerów do projektu.
posiadasz zgrany zespół, ale potrzebujesz Drupal Developera.

Wynajem programistów

rozwiązaniem Twojego problemu

Zdajemy sobie sprawę, jakie korzyści przynosi zgrany, sprawdzony zespół. Pracujemy nad projektami dla Klientów z wielu branż i wiemy, jak efektywnie pracować na co dzień oraz w sytuacjach kryzysowych. Nasi programiści, project managerowie, testerzy i graficy tworzą zgrany zespół ekspertów, który przeszedł rygorystyczny proces rekrutacji, sprostał niejednym zadaniom i wykazał się wysokim poziomem kompetencji i współpracy. Właśnie dlatego zapewniamy jakościowy outsourcing usług IT.

Smartbees to:
sprawdzeni Junior i Senior Developerzy
eksperci Drupala i Magento
zespół o sprawdzonych kompetencjach
doświadczeni programiści obsługujący projekty z różnych branż
osoby przygotowane do szybkiego onboardingu

Korzyści outsourcingu IT

Oszczędność czasu

- wykonaliśmy najtrudniejszą część pracy za Ciebie - nasi pracownicy to sprawdzeni, kompetentni programiści, którzy świetnie działają w zespole i rozumieją potrzeby biznesu.

Gwarancja kompetencji

- czasami trudno jest określić poziom kompetencji podczas rekrutacji. Możesz mieć to już za sobą, korzystając z naszego sprawdzonego zespołu.

Szybki onboarding

- jako usługodawca outsourcingu programistów, jesteśmy przygotowani na szybki onboarding i natychmiastowe podjęcie pracy w Twoim zespole.

Pivot kiedy chcesz

- branża IT szybko się zmienia. Czasami projekty wymagają szybkich zmian i kompetentnych developerów, którzy są w stanie zmienić kierunek projektu. Nasi Senior Developerzy to sprawdzone osoby o wysokich kompetencjach project managerskich.

Płynna współpraca

- Nasz zespół to osoby, które zademonstrowały silne kompetencje interpersonalne i chęć pracy przy różnych projektach. Możesz liczyć na to, że współpraca z dedykowanym zespołem Smartbees będzie odbywała się płynnie i w utrzymaniu ścisłej komunikacji z Twoim zespołem. Naszym celem w usłudze wynajmu programistów jest jedno: żebyś zarządzał wirtualnie jednym zespołem.

Zero downtime

- dzięki outsourcingowi programistów Twój projekt nie popadnie w zastój. Nasi developerzy są dostępni praktycznie od zaraz, bez czasochłonnego procesu rekrutacji i wyłaniana talentów.

Wiedza na wynajem

- developerzy to nie tylko osoby piszące kod, ale szczególnie wiedza, którą posiadają. Jako Software House posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu projektów dla różnych branż. Skorzystaj z naszej wiedzy oraz biznesowego know-how na potrzeby rozwoju Twojego produktu.

Outsourcing usług IT

technologie, w których jesteśmy ekspertami

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań takich jak: CMS Drupal, Magento, Laravel, Vue, React, HTML, CSS czy Eleasticsearch. Zestaw tych technologii pozwala nam tworzyć skalowalne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.

To nie wszystko. Codziennie tworzymy autorskie rozwiązania i rozbudowujemy projekty oparte o inne technologie. Skontaktuj się z nami i opisz nam swoje potrzeby - odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Outsourcing programistów

najczęściej zadawane pytania
1

Jakie formy współpracy oferujecie?

2

Jaki sposób rozliczeń preferujecie?

3

Jakie usługi oferujecie w ramach outsourcingu programistów?

4

Jaki minimalny czas współpracy preferujecie?

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Szybka wycena outsourcingu IT

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę wynajmu programistów w ciągu 24 godzin

Outsourcing usług IT i nie tylko,

dzielimy się swoim know-how na naszym blogu.
Oceń stronę:
4.5
Ocena: 4.6 Liczba głosów: 43