Outsourcing programistów

Twoje pomysły, nasi eksperci

Potrzebujesz specjalistów do pracy nad swoim projektem? Eksperci Smartbees są do Twojej dyspozycji.

Team

Smartbees

know-how na wynajem

Jako przedsiębiorcy zdajemy sobie sprawę z nagłych sytuacji, gdy kluczowy projekt wymaga dodatkowych osób, uzupełniających braki w zespole.

Dlatego zajmujemy się outsourcingiem programistów. Możesz wynająć od 1 do 10 deweloperów, testerów lub project managerów, którzy dołączą do Twojego zespołu. Jesteśmy elastyczni, pracujemy według ustalonych standardów, a także posiadamy szerokie portfolio projektów, które są potwierdzeniem naszych umiejętności. Sprawdź opinie naszych Klientów na Clutch.

Postaw na naszych ekspertów, jeżeli:
prowadzisz projekt i potrzebujesz sprawdzonych, doświadczonych developerów “od zaraz”.
nie jesteś przygotowany na pełny outsourcing, ale potrzebujesz developerów do projektu.
posiadasz zgrany zespół, ale potrzebujesz Drupal Developera.

Outsourcing programistów

jest rozwiązaniem Twojego problemu

Jesteśmy przedsiębiorcami i zdajemy sobie sprawę, jakie korzyści przynosi zgrany, sprawdzony zespół. Pracujemy nad projektami dla Klientów z wielu branż i wiemy, jak efektywnie pracować na co dzień oraz w sytuacjach kryzysowych. Nasi programiści, project managerowie, testerzy i graficy to zgrany, sprawdzony zespół, który przeszedł rygorystyczny proces rekrutacji, sprostał niejednym zadaniom i wykazał się wysokim poziomem kompetencji i współpracy.

Smartbees to:
Sprawdzeni Junior i Senior Developerzy
Eksperci Drupala i Magento
Zespół o sprawdzonych kompetencjach
Doświadczeni programiści, obsługujący projekty z różnych branż
Osoby przygotowane do szybkiego onboardingu

Korzyści:

Oszczędność czasu - Wykonaliśmy najtrudniejszą część pracy za Ciebie - nasi pracownicy to sprawdzeni, kompetentni programiści, którzy świetnie działają w zespole i rozumieją potrzeby biznesu.
Gwarancja kompetencji - Czasami trudno jest określić poziom kompetencji podczas rekrutacji. Możesz mieć to już za sobą, korzystając z naszego sprawdzonego zespołu.
Szybki onboarding - Jako usługodawca outsourcingu programistów, jesteśmy przygotowani na szybki onboarding i natychmiastowe podjęcie pracy w Twoim zespole.
Pivot kiedy chcesz - Branża IT szybko się zmienia. Czasami projekty wymagają szybkich zmian i kompetentnych developerów, którzy są w stanie zmienić kierunek projektu. Nasi Senior Developerzy to sprawdzone osoby o wysokich kompetencjach project managerskich.
Płynna współpraca - Nasz zespół to osoby, które zademonstrowały silne kompetencje interpersonalne i chęć pracy przy różnych projektach. Możesz liczyć na to, że współpraca z dedykowanym zespołem Smartbees będzie odbywała się płynnie i w utrzymaniu ścisłej komunikacji z Twoim zespołem. Naszym celem w usłudze team augmentation jest jedno: żebyś zarządzał wirtualnie jednym zespołem.
Zero downtime - Dzięki outsourcingowi programistów Twój projekt nie popadnie w zastój. Nasi developerzy są dostępni praktycznie od zaraz, bez czasochłonnego procesu rekrutacji i wyłaniana talentów.
Wiedza na wynajem - Developerzy to nie tylko osoby piszące kod, ale szczególnie wiedza, którą posiadają. Jako Software House posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu projektów dla różnych branż. Skorzystaj z naszej wiedzy oraz biznesowego know-how na potrzeby rozwoju Twojego produktu.

Technologie

w których jesteśmy ekspertami

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań takich jak: CMS Drupal, Magento, Laravel, Vue, React, HTML, CSS czy Eleasticsearch. Zestaw tych technologii pozwala nam tworzyć skalowalne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.

To nie wszystko. Codziennie tworzymy autorskie rozwiązania i rozbudowujemy projekty oparte o inne technologie. Skontaktuj się z nami i opisz nam swoje potrzeby - odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Partnerskie podejście firmy sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze i chętnie zlecamy nowe zadania.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Są dobrzy w nawiązywaniu silnych relacji biznesowych z klientami.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Nasz proces

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

Praca w zdalnych zespołach może być trudna,

dlatego staramy się dzielić swoim know-how na naszym blogu