Tworzenie stron WordPress

Projektujemy i tworzymy strony, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników

Stwórz stronę dostosowaną do Twoich potrzeb
Wyróżnij się na tle konkurencji
Pozyskaj Klientów dzięki nowej stronie

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowych od Smartbees Sp. z o.o.

*Pola obowiązkowe

Logo Link4
Logo KGHM
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Bergerat Monnoyeur logo

Tworzenie stron internetowych WordPress - dlaczego akurat ten CMS?

Open Source

- CMS WordPress oparty jest o darmową licencję, dzięki czemu jego użytkowanie jest całkowicie bezpłatne. Open Source oznacza również dostęp do kodu źródłowego systemu, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie dowolnych zmian w jego strukturze przez zespół programistów. W Smartbees tworzymy strony WordPress, które dostosowujemy do potrzeb Klienta, korzystając z dobrodziejstw płynących z otwartego oprogramowania.

Opcje integracji

- popularność i otwarta struktura WordPressa sprawia, że w łatwy sposób można go zintegrować z mnóstwem programów służących np. do marketing automation, analityki, obsługi stanów magazynowych czy zarządzania sprzedażą. Nasz zespół z chęcią wdroży dla Ciebie wymagane integracje, które udoskonalą stronę internetową i pozwolą skuteczniej zarządzać biznesem online.

Łatwa obsługa

- początkowo WordPress powstał po to, aby ułatwić zakładanie i prowadzenie blogów niedoświadczonym użytkownikom sieci. Wraz z rozwojem systemu filozofia obsługi nie zmieniła się i wciąż pozostaje on bardzo intuicyjnym, prostym w obsłudze rozwiązaniem. Wyróżnia go przede wszystkim przejrzysty panel administracyjny oraz nieskomplikowany edytor treści, który bez problemów może obsłużyć osoba bez wiedzy programistycznej.

Uniwersalność

- wbrew powszechnej opinii WordPress nie jest rozwiązaniem tylko dla prostych stron. Dzięki licznym rozszerzeniom, motywom, otwartemu charakterowi oraz długiej obecności na rynku, świetnie nadaje się do budowania zróżnicowanych projektów, począwszy od blogów i wizytówek firm, po bardziej skomplikowane strony czy nawet sklepy internetowe. W Smartbees również nie ograniczamy się do prostych stron - dostosowujemy WordPress do Twoich potrzeb biznesowych.

Dostępność rozwiązań

- trudno znaleźć drugi system, który ma tak bogatą bibliotekę ogólnodostępnych rozwiązań. Gotowe motywy, rozszerzenia, a do tego niezwykle rozbudowana i zaangażowana społeczność, która aktywnie rozwija i ulepsza WordPressa, aby każdego dnia stawał się coraz lepszym rozwiązaniem dla biznesów i użytkowników indywidualnych. Aktualnie na oficjalnej stronie CMS-a dostępnych jest ponad 60 tysięcy darmowych pluginów dla różnych wersji oprogramowania.

Opcja e-commerce

- jak wspomnieliśmy, WordPress nie spełnia już tylko roli klasycznego CMS-a przeznaczonego do budowy stron. Dzięki bezpłatnej wtyczce WooCommerce rozszerzysz możliwości systemu o funkcjonalność e-commerce. Dzięki temu możesz prowadzić jednocześnie stronę i sklep internetowy WooCommerce. W Smartbees stworzymy dla Ciebie zarówno prosty sklep na WP, jak i średniej wielkości system sprzedaży online, który możesz rozwijać w przyszłości.

Technologia WordPress jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań służących do budowy stron internetowych na świecie. Aż 43% stron opartych o systemy zarządzania treścią korzysta właśnie z WordPressa (źródło). Są wśród nich zarówno serwisy firm, jak i instytucji publicznych czy organizacji pozarządowych. Dlaczego tak dużo osób decyduje się na WordPressa? Powyżej kilka argumentów.

Projektowanie i tworzenie stron WordPress

dlaczego warto postawić na nas?

Od ponad 10 lat tworzymy strony i sklepy internetowe w oparciu o sprawdzone rozwiązania Open Source, w tym WordPress. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzić odpowiednie rozwiązania, które będą zgodne z koncepcją biznesową i wpiszą się w dostępny budżet.

W Smartbees tworzymy strony internetowe WordPress, które wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdej realizacji. Szczególną uwagę przykładamy do jakości kodu, dzięki czemu rozwiązanie spełnia najwyższe standardy.

Z pomocą WordPress tworzymy:
proste strony internetowe;
serwisy średniej wielkości;
małej i średniej wielkości sklepy WooCommerce;
2 w 1 - czyli strony internetowe z funkcją e-commerce;
niestandardowe projekty zgodne z wizją Klienta.

Dowiedz się, co mówią o nas Klienci

przeczytaj opinie o współpracy
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Proces tworzenia strony na WordPress

jak wygląda to w Smartbees?

Wycena projektu strony internetowej na WordPressie

Wycena projektu strony internetowej na WordPressie

Każdy projekt jest inny, dlatego finalny kosztorys tworzymy indywidualnie dla każdego projektu. Na etapie wyceny niezwykle ważne jest poznanie Twoich oczekiwań oraz zakresu funkcjonalnego projektu. Pozwoli nam to przygotować możliwe precyzyjną propozycję. W innym przypadku jesteśmy w stanie przygotować jedynie szacunki cenowe, które mogą znacznie odbiegać od rzeczywistego kosztu rozwiązania.

Projektowanie stron i sklepów WordPress

Projektowanie stron i sklepów WordPress

Zarówno z perspektywy Klienta, jak i zespołu developerskiego kluczowym etapem jest projektowanie graficzne. W końcu to w dużej mierze warstwa wizualna strony ma wpływ na pierwsze wrażenie użytkownika. W tym przypadku masz do wyboru dwa podejścia - oparcie strony o gotowy szablon graficzny lub dedykowaną grafikę. W Smartbees projektujemy strony na WordPressie od zera, aby dostosować je idealnie do Twoich potrzeb.

Tworzenie strony na WordPress

Tworzenie strony na WordPress

Etap ten poprzedzony jest dokładnym planowaniem prac obejmującym m.in. rozpisanie wdrożenia na poszczególne części. Dzięki temu efekty naszych prac możemy przedstawiać Ci etapowo. Gwarantuje to także regularny wgląd w nasze działania i pewność, że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.

Testowanie i wdrożenie na serwer produkcyjny

Testowanie i wdrożenie na serwer produkcyjny

Zwieńczeniem prac programistycznych są ostateczne testy ręczne i automatyczne całego projektu. Dopiero po tej fazie oraz pełnej akceptacji z Twojej strony jesteśmy gotowi do wdrożenia strony na serwer docelowy. W zależności od potrzeb możemy również asystować w przenosinach rozwiązania na serwer produkcyjny, jeżeli wolisz, aby procedurę tę wykonał Twój wewnętrzny zespół IT.

Strona internetowa na WordPressie

poznaj pełny proces współpracy
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu stron na WordPress w Smartbees?

Napisz do nas

Budowa strony internetowej na WordPressie - o czym zawsze pamiętamy?

Optymalizacja SEO - strony internetowe tworzone na WordPress można zoptymalizować pod kątem technicznym, aby wspierały proces pozycjonowania całej domeny. Nasz zespół z pomocą specjalistów SEO wdroży niezbędne pluginy i funkcjonalności, jak i zadba o pagespeed czy optymalizację Core Web Vitals w trakcie developmentu. Pamiętaj jednak, aby uwzględnić swoje wymagania w tym obszarze podczas spisywania zakresu projektu.
Zgodność z identyfikacją wizualną - nasze strony na WordPress są nie tylko nienaganne pod kątem technicznym, ale również wizualnym. Przykładamy ogromną wagę do procesu projektowania graficznego i wdrażania zmian front-endowych, jednocześnie dbając, aby projekt był zgodny z identyfikacją Twojej marki. Świetnie, jeśli na etapie wyceny prześlesz nam brandbooka lub księgę znaku, abyśmy wiedzieli, jak najwięcej o wizualnej warstwie strony.
Responsywność - tworzymy strony internetowe WordPress wyróżniające się nienagannym wyglądem niezależnie od urządzenia, na którym są wyświetlane przez użytkownika. Dzięki temu nie musisz martwić się o ich użyteczność, zapewniając dostęp do zawartości strony na komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych.
Dokumentacja projektowa - projekt oparty o system WordPress można poszerzyć m.in. o customowe rozwiązania. Dlatego do każdej realizacji przygotowujemy dokumentację techniczną dedykowanych pluginów oraz instrukcję obsługi, abyś nie miał wątpliwości dotyczących działania rozwiązania. Dane te możesz również przekazać innemu podwykonawcy, z którym chciałbyś nawiązać współpracę w przyszłości.

Projekty graficzne stron WordPress

szablon czy indywidualny projekt?

W Smartbees zajmujemy się nie tylko wdrażaniem, ale również projektowaniem stron WordPress. Decydując o szacie graficznej WordPressa, masz dwie, podstawowe opcje do wyboru - szablon i indywidualny projekt. Szablon zdecydowanie minimalizuje wstępny koszt samej grafiki jednakże, gdy będziesz chciał go zmodyfikować/ulepszyć, koszty będą rosnąć. Dlatego w Smartbees tworzymy strony WordPress tylko na indywidualnie przygotowanych projektach graficznych.

Zapewniamy projekty graficzne, które:
są zgodne z identyfikacją wizualną Twojej marki;
idą z duchem czasu, uwzględniając panujące trendy;
są tworzone z myślą o użytkowniku (UX-first) i jego wygodzie;
są w 100% oryginalne, dzięki czemu nie znajdziesz drugiej takiej samej strony.

Usługi WordPress

w czym możemy Ci pomóc?
Tworzenie stron WordPress

Potrzebujesz responsywnej strony internetowej dla swojego biznesu, która będzie intuicyjna w zarządzaniu dla wszystkich członków zespołu? CMS WordPress to świetny wybór. A wdrożenie go ze Smartbees - jeszcze lepszy ;)

Sklepy internetowe WooCommerce

Jeżeli chcesz rozpocząć sprzedaż internetową, ale oprogramowania SaaS nie spełniają Twoich wymagań, WordPress jest bardzo dobrą alternatywą. Nasz zespół tworzy proste sklepy internetowe WooCommerce, które możesz rozwijać w przyszłości.

Wsparcie techniczne WordPress

Nie tylko tworzymy od zera, ale również supportujemy strony internetowe i e-sklepy zbudowane na WordPressie. Możesz liczyć na nasze wsparcie m.in. w aktualizacjach, naprawach błędów czy rozwoju serwisu.

Migracje do WordPress

Pomożemy Ci przenieść stronę internetową zbudowaną na innym CMS-ie na WordPressa. Zmigrujemy wszystkie potrzebne dane z poprzedniego serwisu, abyś nie stracił istotnych plików czy treści.

Wtyczki WordPress

Często w procesie tworzenia strony lub jej rozwoju potrzebne są niestandardowe rozwiązania. Pomożemy Ci je napisać i wdrożyć na stronę w WordPressie w formie customowej wtyczki.

Integracje WordPress

Pamiętaj, że stronę lub sklep możesz połączyć z innymi narzędziami biznesowymi. Programiści Smartbees pomogą Ci wdrożyć niezbędne integracje m.in. z systemami płatności, firmami kurierskimi czy narzędziami do zarządzania sprzedażą.

Pozycjonowanie WordPress

W Smartbees nie tylko tworzymy strony na WordPress, ale również zwiększamy ich widoczność w sieci. Jeżeli chcesz zajmować topowe pozycje w Google, eksperci naszej drugiej marki - Smartbuzz - z chęcią podejmą wyzwanie!

Audyty WordPress

Jeśli chcesz sprawdzić jakość kodu, użyteczność lub widoczność swojej strony na WordPress, skorzystaj z naszej szerokiej oferty audytowej. Możemy przygotować dla Ciebie m.in. analizę techniczną strony, UX lub kompleksowy audyt SEO.

Uważasz, że nasze usługi odpowiadają Twoim potrzebom?

Strony WordPress cennik

poznaj koszt naszych usług

Zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje tworzenie stron na WordPress? Wcale nas to nie dziwi. Poznanie kosztów realizacji jest istotnym czynnikiem, który decyduje o wyborze wykonawcy. Musisz wiedzieć, że w Smartbees finalny koszt strony internetowej WordPress określamy indywidualnie dla każdego projektu w trakcie procesu wyceny, który przejdziemy wspólnie.

Koszt strony na WordPress

Cena strony WordPress zależy m.in. od projektu graficznego oraz zakresu funkcjonalnego. W Smartbees koszt strony opartej o indywidualną grafikę (nie stosujemy szablonów w naszej codziennej pracy) rozpoczyna się od 20 tysięcy złotych netto.

Kosz sklepu na WooCommerce

Podobnie jak w przypadku stron na WordPress, cena WooCommerce zależy głównie od funkcjonalności. Im więcej zaawansowanych rozwiązań, tym z wyższymi kosztami musisz się liczyć. Realizacja projektów na WooCommerce w Smartbees zaczyna się od 40 tysięcy złotych netto.

Wsparcie i rozwój WordPress

Usługi supportowe na WordPress rozliczamy godzinowo. Finalna stawka zależy od wybranej formy rozliczeń - pojedynczych godzin, pakietu lub stałej współpracy abonamentowej. Stawki za godzinę naszej pracy supportowej mieszczą się między 150 a 200 złotych netto.

Pozycjonowanie stron WordPress

Koszt pozycjonowania strony na WordPress wyceniamy po wstępnej analizie serwisu i jej otoczenia rynkowego. Nie działamy na z góry określonych pakietach - każdą wycenę tworzymy indywidualnie. Miesięczny koszt pozycjonowania WordPress rozpoczyna się od 2500 złotych netto.

Chcesz poznać indywidualną wycenę Twojego projektu?

Wyślij zapytanie

Strony internetowe WordPress gotowe pod marketing

zadbaj o marketing strony już na etapie wdrożenia

Co możemy zrobić podczas tworzenia stron WordPress, aby już na starcie naszykować Twój serwis do działań marketingowych? Uwierz nam - opcji jest naprawdę wiele. Poznaj te, które najczęściej powtarzają się wśród zapytań od naszych Klientów.

Analityka

Nasze usługi WordPress obejmują m.in. integrację z najważniejszymi narzędziami analitycznymi tj. pakiet Google (Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager), systemami do śledzenia zachowań użytkowników i tworzenia heatmap(Hotjar, Mouseflow, Crazy Egg) czy narzędziami do analizy ruchu w serwisie (Matomo).

Pozycjonowanie

Jeżeli Twoim priorytetem będzie pozyskiwanie ruchu z organicznych wyszukiwań, już podczas prac developerskich możemy poświęcić czas na optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Zadbamy m.in. o strukturę nagłówków w serwisie, generowanie przyjaznych adresów URL, poprawne przekierowania, meta tagi czy szybkość strony.

Marketing automation

Jeżeli chcesz znacznie przyspieszyć i ustrukturyzować działania marketingowe w firmie, narzędzia do automatyzacji okażą się strzałem w dziesiątkę! Już na wstępnie możesz zintegrować swoją stronę z narzędziami takimi jak Hubspot, Mautic, FreshMail, Mailchimp, GetResponse czy SALESmanago.

Social media

W tym przypadku opcji jest bardzo dużo. Możemy zintegrować Twoje social media ze stroną, abyś mógł realizować kampanie marketingowe, umożliwiać udostępnianie treści zamieszczonych na stronie użytkownikom, czy nawet logowanie do serwisu za pomocą wybranych portali społecznościowych.

Integracje stron na Wordpress

z jakimi systemami możesz połączyć swoją stronę?

Integracja z operatorami płatności

Integracja z operatorami płatności

Jeżeli chcesz umożliwić użytkownikom dokonywanie bezpiecznych płatności przez swoją stronę na WordPress, zrobisz to m.in. z pomocą gotowych pluginów. Najwięksi operatorzy płatności w Polsce (np. PayU, Przelewy24, Tpay, Blik) oferują gotowe rozwiązania, które pozwolą Ci podpiąć ich system pod stronę na WP.

Integracja z firmami kurierskimi

Integracja z firmami kurierskimi

Automatyczna integracja z popularnymi metodami dostaw nie jest wyzwaniem w przypadku WordPressa. Gotowe rozszerzenia integrujące stronę z DPD, DHL, InPost czy Pocztą Polską wymagają jedynie poprawnej instalacji, abyś mógł nadawać paczki z poziomu panelu administracyjnego.

Integracja z systemami księgowymi

Integracja z systemami księgowymi

Chcesz automatycznie wystawiać i wysyłać faktury do kontrahentów? Połączenie z systemem księgowym będzie najskuteczniejszym rozwiązaniem. Istnieją gotowe rozwiązania integrujące np. Fakturownię czy iFirmę z platformami postawionymi na WordPress.

Integracja z systemami ERP

Integracja z systemami ERP

Jeżeli zarządzasz zasobami firmy w odrębnym systemie ERP, nie musisz martwić się o brak możliwości połączenia z WordPress. Większość popularnych dostawców oprogramowania ERP oferuje gotowe moduły integrujące.

WordPress w pigułce

co jeszcze musisz wiedzieć o tym CMS-ie?
nr0
wśród najpopularniejszych CMS w Polsce.
0%
stron wykorzystujących CMS, stoi na WordPress.
0%
stron w internecie używa WordPressa.
+0K
wtyczek jest dostępnych na oficjalnej stronie WordPress.

Wersje Wordpress

Warto zaznaczyć, że sam WordPress funkcjonuje w 2 głównych wersjach: WordPress.org oraz WordPress.com. Oba projekty korzystają z tego samego rdzenia oprogramowania. Główna różnica między nimi jest taka, że stworzenie strony na WordPress.com obejmuje zapisanie się na jeden z dostępnych planów subskrypcji. Droższe pakiety oferują bardziej zaawansowane funkcjonalności. Dzięki opłacaniu tego typu usługi użytkownicy nie muszą się martwić o kwestie techniczne jak instalacja motywów i rozszerzeń. Otrzymują także dostęp do oficjalnej pomocy technicznej.

Wadą WordPress.com jest jednak to, że nie pozwala na aż tak dużą elastyczność i swobodę w dostosowywaniu strony jak WordPress.org. Większa swoboda w przypadku tego drugiego rozwiązania wiąże się jednak z dodatkowymi zobowiązaniami. Ogólnie jednak to WordPress.org jest uznawany za ten „prawdziwy WordPress” i większość treści odnoszących się do WordPressa dotyczy właśnie tego rozwiązania.

Dalsza część tekstu dotyczy statystyk, zalet i innych podstawowych informacji właśnie na temat WordPress.org.

CMS WordPress w liczbach

Platforma WordPress to od lat zdecydowanie najpopularniejszy system CMS, co ma odzwierciedlenie w liczbach. W3Techs przedstawia następujące dane:

CMS wordpress

WordPress CMS jest używany przez niemal połowę wszystkich stron internetowych na świecie (43%)! Jeśli zaś chodzi o udział w rynku witryn, które wykorzystują jakiekolwiek CMS-y, odsetek ten wynosi aż 64.3%. Nie ma zatem wątpliwości co do tego, że popularność WordPressa nie ma sobie równych.

Oto inne ciekawe statystyki na temat WordPressa:

 1. Od 2011 roku popularność CMS-a WordPress rosła co roku średnio o 12%.
 2. Ponad 409 milionów osób każdego miesiąca przegląda ponad 20 miliardów stron, które są obsługiwane właśnie przez system WordPress.
 3. WordPress był najszybciej rosnącym CMS-em 12 lat z rzędu (2010-2022).
 4. 20,4% stron na WordPress wykorzystuje wtyczkę WooCommerce.

Wszystkie statystyki pochodzą z portalu W3Techs, dane aktualne na 2022 rok.

Znane strony oparte o system WordPress

Zastanawiasz się, jakie znane firmy i organizacje postawiły na WordPressa? Jest ich całkiem sporo. Oto kilka z nich:

 • blog organizacji TED;
 • oficjalna strona biblioteki JavaScriptjQuery;
 • strona newsów Microsoftu;
 • telewizja BBC America;
 • oprogramowanie graficzne Blender;
 • portal informacyjny związany z Warszawą;
 • popularny blog „Jak Oszczędzać Pieniądze?”;
 • Poczta Polska.

Co to jest plugin WordPress?

Plugin (wtyczka lub rozszerzenie) to gotowe oprogramowanie, które po zainstalowaniu spełnia proste lub bardziej złożone funkcje. Dzięki nim da się uprościć pewne działania lub wyposażyć strony WordPress w całkowicie nowe funkcjonalności.

Z rozszerzeniami WordPress możesz zapoznać się na oficjalnym repozytorium:

Wtyczka do wordpressa

Jakie pluginy WordPressa są najpopularniejsze? Oto kilka z nich:

 • Contact Form 7,
 • Yoast SEO,
 • kreator witryn Elementor,
 • Really Simple SSL,
 • LiteSpeed Cache,
 • All in One SEO,
 • XML Sitemaps.

Rozszerzenia te spełniają liczne funkcje związane z optymalizacją SEO, tworzeniem formularzy, dbaniem o bezpieczeństwo danych, a nawet całkowitym projektowaniem strony od zera.

WordPress FAQ – najczęściej zadawane pytania

1

Czy WordPress jest bezpieczny?

2

Co to jest WooCommerce?

3

Dlaczego warto korzystać z WordPressa?

4

Czy obsługa strony na Wordpressie jest trudna?

5

Ile kosztuje strona na WordPress?

6

Ile trwa stworzenie strony internetowej na WordPressie?

7

Czy tworzone strony są przyjazne pod SEO?

8

Czy tworzycie również sklepy na WordPressie?

9

Czy oferujecie pomoc i wsparcie powdrożeniowe?

Stwórz z nami wymarzony projekt na WordPressie.

Przedstaw nam swoją wizję, my zajmiemy się resztą.