Laravel

Zbuduj szybką aplikację internetową z Laravel framework

Nasi programiści Laravel tworzą skuteczne aplikacje internetowe dostosowane do potrzeb biznesu na najpopularniejszym frameworku PHP na świecie

Czym jest Laravel?

kilka słów o frameworku

Laravel to elastyczny framework PHP o otwartym kodzie źródłowym stworzony przez Taylora Otwella, którego pierwsza wersja została wydana w 2011 roku. Przez wielu programistów Laravel jest uważany za najlepsze narzędzie do programowania PHP bazujące na architekturze MVC (Model-View-Controller).

Największe zalety Laravela to:

Przyjazność programistom

- Laravel to mądrze poukładana struktura kodu, która sprawia, że praca z tym frameworkiem jest bardzo przyjemna. Pisanie jakiejkolwiek aplikacji nie jest czymś żmudnym lub zniechęcającym, a wręcz przeciwnie, jest procesem bardzo zoptymalizowanym. Te zalety bezpośrednio wpływają na finalną jakość oraz cenę projektu.

Wsparcie MVC

- framework współgra z MVC, dzięki czemu programiści Laravela mają do dyspozycji sporo dodatkowych wbudowanych funkcji, a przy tym mogą rozwijać aplikację na różnym stopniu zaawansowania. Dzięki architekturze MVC Laravel uważany jest za jedną z najlepszych struktur do tworzenia nieszablonowych aplikacji internetowych. Wsparcie MVC ma również spore zalety przy optymalizacji projektu pod wydajność.

Dokumentacja

- twórcy Laravela są bardzo skrupulatni w tej przestrzeni. Laravel posiada dopracowaną dokumentację oraz oficjalnie wspierane kursy video, dzięki czemu programiści Laravela nie muszą próbować wielu rzeczy, zanim osiągną oczekiwany rezultat. Efektem końcowym jest znacznie skrócony czas pracy programistów i oszczędności z tym związane.

Blade Templating

- to silnik pozwalający twórcom stron www na używanie wstępnie zdefiniowanych szablonów umożliwiających pisanie określonych kodów. Lekkie i dynamiczne szablony pozwalają zaoszczędzić programistom Laravela czas, co wpływa na koszt tworzonego rozwiązania. Wsparcie Laravela przez Blade Templating sprawia, że finalna strona czy aplikacja jest lekka i wydajna.

Elastyczność

- Laravel posiada dużą ilość dopracowanych rozwiązań, które umożliwiają tworzenie szerokiej gamy funkcjonalności. Dzięki łatwemu i intuicyjnemu zarządzaniu, programista Laravela nie ma większych problemów z tworzeniem w pełni dedykowanych pomysłów i ich późniejszej integracji z innymi aplikacjami.

Niskie koszty

- niskie koszty tworzenia projektów wywodzą się z relatywnie niskiego nakładu czasu, który musi poświęcić programista Laravela. Korzystając z gotowych funkcji, wiele zadań, które zwykle wymagają dużego nakładu pracy, w Laravel zajmują tylko kilka chwil. Ponadto dobrze napisana i stale aktualizowana dokumentacja dodatkowo skraca prace rozwojowe naszej aplikacji.

Bezpieczeństwo

- istotnym aspektem bezpieczeństwa Laravela jest fakt, że w przypadku wykrycia jakiejkolwiek luki w zabezpieczeniach, międzynarodowy zespół ds. utrzymania bezpieczeństwa zajmuje się problemem jak najszybciej jest to tylko możliwe. Patche i aktualizacje są regularnie opisane i publikowane, co pozwala na szybkie zabezpieczenie systemów opartych o tę technologię.

Prostota

- kod Laravela należy do jednych z najbardziej przejrzystych, na próżno szukać w nim zawiłości. Dzięki temu jego edycja jest prosta, podobnie jak znalezienie potencjalnych błędów.

Programiści Laravel

poznaj nasze doświadczenie

Posiadamy ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu nieszablonowych rozwiązań przy pomocy frameworka Laravel. Dzięki naszemu zespołowi full-stack developerów, menedżerów i testerów dostarczamy rozwiązania cieszące się zaufaniem naszych Klientów. Staramy się, aby projektowane przez nas aplikacje były jak najbardziej funkcjonalne i przyjazne użytkownikom.

Dlaczego my?
Ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań webowych
Prowadzenie projektów opartych o metodykę Agile
Transparentność projektu od pierwszego dnia współpracy
Komunikacja projektowa: telefon, skype, email, slack
Dedykowani opiekunowie klienta i project managerowie
Sprawdzona jakość i gwarancja stabilności

Laravel, czyli sukces przy niskim budżecie

czy jest to możliwe?

Laravel to również świetne rozwiązanie dla nowych i mniejszych firm, które nie dysponują początkowo dużym budżetem. Dzięki dostępnemu wachlarzowi możliwości ta technologia sprawdzi się w początkowej fazie biznesu, jak i w wykorzystaniu do rozbudowanych projektów. Laravel to darmowe i stale rozwijane oprogramowanie, które pozwoli Ci zrealizować projekt na bardzo wysokim poziomie.

Kompetencje programistów Laravel

co nas wyróżnia?

Laravel to framework, przy użyciu którego tworzymy mniejsze i większe aplikacje internetowe, strony www, rozwiązania e-commerce. Nasze doświadczenie pozwala również na tworzenie dedykowanych modułów opartych o Laravela, które z powodzeniem można integrować z wybraną platformą.

Obsługa i rozwój Laravel

Wspieramy oraz rozwijamy istniejące projekty oparte o technologię Laravel. Mamy bogaty wybór form współpracy, przez co jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego biznesu.

Laravel aplikacje

Laravel to wszechstronne możliwości, otwarty na integrację kod oraz wysoki stopień zabezpieczeń - idealny framework pod każdą aplikację internetową! W Smartbees wybieramy go również ze względu na przyjazną strukturę kodu, która pozwala na sprawne tworzenie aplikacji przez naszych programistów Laravela.

Laravel moduły

Tworzymy dedykowane i kompatybilne rozwiązania, które przystosowujemy pod istniejącą infrastrukturę w Twojej firmie. Celem jest stworzenie systemu, który ułatwi zarządzanie dla pracowników.

Laravel migracje

Możliwości wielu systemów się kiedyś kończą, a wtedy zaczyna się poszukiwanie odpowiedniej platformy dla dalszego rozwoju swojego projektu. Jeśli tak, jak my zauważyłeś potencjał Laravela, nic nie stoi na przeszkodzie, aby migrować Twoje obecne rozwiązanie do niego.

E-commerce Laravel

Nasi programiści Laravela tworzą sklepy i rozwiązania e-commerce zarówno od podstaw, jak i w ramach dalszego rozwoju. W kwestii e-commerce Laravel ma kilka zalet, m.in. skalowalność, czystą strukturę kodu oraz ogromne możliwości optymalizacji wydajności. Połączenie genialnej technologii Laravel z naszym doświadczeniem w zakresie sprzedaży internetowej zapewni sukces Twojego pomysłu.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Jak pracują nasi programiści Laravel?

proces obsługi i realizacji projektów
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena projektów na Laravel

Zbuduj swój projekt z Smartbees
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

O Laravelu wiemy naprawdę wiele i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu