Aplikacje internetowe

Projektujemy aplikacje internetowe dla firm, usprawniające procesy biznesowe

Wiemy, jak ważną rolę w funkcjonowaniu każdej firmy spełnia niezawodne i intuicyjne oprogramowanie. Może ono np. usprawnić komunikację wewnątrz firmy, komunikację z Klientem lub przyspieszyć realizację procesów biznesowych.

Dedykowane aplikacje

jak je tworzymy?

Aplikacje internetowe dla firm, które tworzymy, można zintegrować z różnymi zewnętrznymi systemami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zamknąć pełen proces zakupowy, począwszy od wysłania zapytania ofertowego, przez jego obróbkę, konwersję w zamówienie, wykonanie przelewu i wystawienie faktury, kończąc na obsłudze posprzedażowej w ramach jednego systemu. Sam proces tworzenia aplikacji internetowej, dzięki budowie modułowej może być ciągle rozwijany, bez wpływu na bieżące działanie.

Zależnie od potrzeb Klienta, jesteśmy w stanie spersonalizować oprogramowanie Open Source, dopisać własne moduły lub zaoferować w pełni autorskie rozwiązania. Oczywiście, do każdego zamówienia dodajemy szczegółową dokumentację, która klarownie określa zasady funkcjonowania dedykowanej aplikacji oraz informuje, jak w przyszłości wdrożyć aktualizacje lub rozbudować funkcjonalność.

Tworzenie aplikacji internetowych

sprawdź nasze kompetencje
Intranety i portale wewnętrzne

Przekazywanie wiedzy wewnątrz firmy nie musi być nudne lub uciążliwe. Zaprojektujemy portale, które będą atrakcyjne, multimedialne, proste w obsłudze i łatwe w zarządzaniu. Gamifikacja oraz rozwiązania e-learningowe zapewnią, że przyswajanie wiedzy odbędzie się w interaktywny i ciekawy dla odbiorcy sposób.

Integracja z systemami

Nowoczesna firma jest zintegrowaną firmą. Nasze aplikacje webowe są tworzone z myślą o optymalizacji procesów biznesowych, dlatego tam, gdzie jest to możliwe, integrujemy wiele systemów, które są odpowiedzialne za jeden dział lub proces. Ponadto, systemy takie jak CRM, logistyczne lub marketingowe mogą współdzielić się danymi, aby zapewnić Ci lepszą obsługę Klienta oraz konwertowalność.

Obsługa i rozwój aplikacji internetowych

Posiadasz systemy, które obsługują Twój back-end? Może masz dedykowaną aplikację, która wymaga rozwoju lub aktualizacji? Poza tworzeniem nowych rozwiązań oferujemy kompleksowe wsparcie dotychczasowych aplikacji internetowych dla firm. Aktualizacje, poszerzenie funkcjonalności, dobudowanie modułów lub pomoc techniczna - jesteśmy w zasięgu ręki.

Konfiguratory produktów

Szybkość dotarcia do Klienta z odpowiednim produktem jest kluczem w sprzedaży internetowej. Dlatego tworzymy konfiguratory prezentujące produkty w przyjaznej dla użytkownika formie. Konfigurator obsługuje customizację Twojego produktu w sposób łatwy i ergonomiczny, pozwalając Ci zagwarantować maksymalne dopasowanie do potrzeb Klienta.

Tworzenie aplikacji dedykowanych

Potrzebujesz unikalnego, zindywidualizowanego rozwiązania? Przygotujemy je dla Ciebie! Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych w pełni dostosowanych pod konkretny biznes i jego Klientów. Wysłuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań, a następnie przełożymy je na interaktywne, skuteczne rozwiązanie.

Nasze dedykowane aplikacje internetowe

poznaj realizacje Smartbees

Czy aktywne zarządzanie ponad 30 000 produktów jest możliwe? Ze skuteczną platformą PIM jak najbardziej. Sprawdź, szczegóły rozwiązania, jakie stworzyliśmy specjalnie na potrzeby jednego z największych dystrybutorów rowerów i części rowerowych w Polsce.

Tworzenie aplikacji internetowych

dlaczego wybrać Smartbees?

Nasz zespół od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych dla firm z różnych branż, a co za tym idzie, rozwiązań o odmiennej charakterystyce i funkcjonalnościach. Właśnie dlatego aplikacje internetowe Smartbees sprawdzą się zarówno w przypadku startupów, małych firm, jak i średnich i dużych przedsiębiorstw. Możemy dopasować zestaw funkcjonalności w zależności od potrzeb Twojego biznesu, a także zapewnić kompleksową opiekę nad dedykowaną aplikacją po jej wdrożeniu.

Oferujemy Ci:
tworzenie aplikacji internetowych w oparciu o technologie Open Source,
projektowanie rozwiązań niezwykle wydajnych i skalowalnych,
support powdrożeniowy dla dedykowanych aplikacji,
dostarczenie kompletnej dokumentacji projektowej.

Tworzenie aplikacji webowych i ich integracje

z jakimi systemami je przeprowadzamy?

Nasze aplikacje webowe zintegrowaliśmy z wieloma systemami zewnętrznymi, począwszy od systemów płatności, przez systemy magazynowe, a kończąc na systemach kurierskich. Oto niektóre z systemów, z którymi ostatnio zintegrowaliśmy nasze oprogramowanie:

 • Tpay online payment systems
 • Santander Bank payments & loans
 • Leasing Leaslink
 • PayPal
 • Bitcoins Inpay
 • Comarch ERP XL
 • BGŻ payments & loans platform
 • DHL
 • Inpost Curier systems
 • Dotpay multimerchant payments
 • PayU online payment systems

Dedykowane aplikacje internetowe dla firm

co wyróżnia nasze rozwiązania?
 • elastyczność i funkcjonalność
 • brak licencji - korzystasz z rozwiązania Open Source
 • przyjazność dla SEO
 • bezpieczeństwo
 • szybkość działania
 • możliwość zintegrowania z systemami zewnętrznymi
 • proste zarządzanie aplikacją webową
 • późniejsze wsparcie i nadzór nad systemami

Tworzenie aplikacji internetowych w Smartbees

poznaj technologie, których używamy

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań opartych o licencję Open Source takich jak CMS Drupal, Magento, Laravel, Vue, React. Zestaw tych technologii pozwala nam tworzyć skalowalne aplikacje webowe dopasowane do potrzeb Klienta.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Logo Link4
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Nasz proces tworzenia aplikacji internetowych dla firm

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena aplikacji internetowych

Zbuduj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

O tworzeniu aplikacji internetowych wiemy naprawdę dużo i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu