Vue.js

Tworzymy lekkie i wydajne aplikacje

Vue to wszechstronne i skalowalne rozwiązanie. Przy jego pomocy stworzymy zarówno stronę internetową, jak i zaawansowaną aplikację internetową.

Czym jest Vue.js?

kilka słów o frameworku

Vue. js powstało z pomocą programisty Evana You, którego celem było wykorzystanie funkcji i koncepcji używanych w Angularze i React do stworzenia czegoś lżejszego i bardziej elastycznego. Wiele osób doceniło framework, co przełożyło się na wzrost aktywnej społeczności doświadczonych programistów Vue, która stale rozwija możliwości tej technologii.

Największe zalety Vue.js to:

bezproblemowa licencja Open Source

- framework posiada wielką i stale rosnącą społeczność programistów Vue oraz jeszcze większą liczbę dostępnych bibliotek. Nowe narzędzia pojawiają się nawet co tydzień, do tego są konsekwentnie sprawdzane i akceptowane przez zespół Vue. Dzięki licencji open source Vue niesie wiele zalet dla jego użytkownika m.in.: brak opłat licencyjnych, otwartość kodu na audyt, bezpieczeństwo oraz nieograniczoną możliwość dostosowania technologii do swoich potrzeb.

wydajność

- Vue to jedna z najbardziej wydajnych struktur pisanych językiem JavaScript. Podczas projektowania fundamentów technologii, twórcy Vue w głównej mierze skupili się na wyeliminowaniu błędów występujących u konkurentów takich jak React i Angular. Poprzez przemyślaną architekturę framework jest lekki i wydajny, ale tylko i wyłącznie w rękach doświadczonych programistów Vue.

szybki rozwój

- Vue to przemyślanie napisany i prosty w tworzeniu framework. Dzięki tym właściwościom wielu programistów zainteresowało się tą technologią i zespół rozwoju Vue nadal rośnie. Dla użytkownika końcowego, dynamicznie powiększający się zespół danej technologii to nowe możliwości w systemie każdego dnia.

ogromne możliwości tworzenia

- framework Vue jest otwarty na wszelkiego rodzaju integracje, przez co nie mamy żadnych ograniczeń, tworząc nieszablonowe rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Elastyczność i dynamika Vue pozwala na wdrożenia wszelkiego rodzaju konfiguratorów i katalogów produktów.

Programiści Vue

specjalizujący się w tym frameworku

Wybór odpowiedniego software house do realizacji projektu webowego niekoniecznie opartego o technologię Vue to niełatwy wybór. 
Na szczęście jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym tworzeniu stron i aplikacji webowych w kilku technologiach: Vue, React, Laravel, Drupal i Magento. Istniejemy na rynku ponad 10 lat, nasi programiści Vue posiadają szerokie doświadczenie i know-how, jak łączyć technologię, aby otrzymać optymalne rezultaty.

Dlaczego my?
Ponad 10 lat na rynku
Metodyka projektowa oparta o Agile
Transparentność projektu od pierwszego dnia współpracy
Komunikacja projektowa: telefon, skype, email, slack
Dedykowani opiekunowie klienta i project managerowie
Sprawdzona jakość i gwarancja stabilności

Doświadczenie naszych programistów Vue

poparte udanymi realizacjami

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Kompetencje programistów Vue

co nas wyróżnia?

Vue js. to framework, który daje nam niesamowite możliwości pod względem szybkich, wydajnych i dobrze wyglądających rozwiązań. Z powodzeniem wdrażamy tę technologię naszym Klientom w postaci dodatkowych rozwiązań lub jako cały projekt aplikacji internetowej.

Vue.js StoreFront

Pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż na urządzeniach mobilnych poprzez wdrożenie projektu Vue StoreFront dotyczącego szybkiego frontu offline dla urządzeń mobilnych, który można zintegrować z popularnymi platformami sklepowymi jak Magento czy PrestaShop.

Vue.js integracje

Vue jest otwartym na rozwój oprogramowaniem, przez co chcąc rozbudowywać swój projekt o inne technologiczne rozwiązanie, możemy to wykonać bez najmniejszych problemów. Vue można podpiąć pod każdy framework czy system CMS. Natomiast technologie takie jak Laravel czy Magneto wręcz sugerują używanie Vue zamiast innych rozwiązań JS.

Vue.js aplikacje

Ten framework nadaje się najlepiej do tworzenia wydajnej i prostej w zarządzaniu aplikacji internetowej. Potwierdza to struktura, elastyczność oraz wszechstronność pod względem wielkości aplikacji.

Vue.js konfigurator

Nasi programiści Vue tworzą konfiguratory produktów i integrują je z aplikacjami. Dla przykładu, możemy stworzyć konfigurator mebli, rozwiązań technologicznych, lub innych zestawów składających się z wielu spersonalizowanych modułów.

Vue.js moduły

Nasi programiści Vue od lat realizują przeróżne idee Klientów w wielu technologiach. Jeśli potrzebujesz rozwinąć swój projekt o nowe możliwości, bez problemu przygotujemy dla Ciebie każde rozwiązanie, które ładnie zapakujemy w moduł.

Vue.js one-page layouts

Przy pomocy Vue możemy stworzyć szybką i świetnie prezentującą się stronę typu one page, przedstawiającą Twoją usługę, promocję czy kampanię marketingową.

Vue.js checkouts

Szybki i prosty formularz zamówienia to jeden z najważniejszych czynników w sprzedaży internetowej. Vue umożliwia stworzenie szybkiego i nowoczesnego checkoutu, który Klienci wypełnią bez najmniejszych problemów.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Jak pracują nasi programiści Vue?

proces obsługi klienta i wdrażania projektów
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena projektów w Vue

Zbuduj swoje rozwiązanie ze Smartbees
Dostaniesz wycenę w ciągu 24 godzin

Naszą wiedzą o Vue chętnie dzielimy się na naszym blogu