Tworzenie stron internetowych (www)

Projektujemy i wdrażamy skuteczne strony internetowe

Strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu online. Pomożemy Ci ją stworzyć i wdrożyć krok po kroku.

Websites

Tworzenie stron www

dlaczego warto stworzyć stronę internetową od podstaw?

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to wbrew pozorom trudny proces wymagający określenia potrzeb i celów biznesu w świecie online. Na rynku istnieje wiele rozwiązań oferujących gotowe kreatory stron, jednakże dodatkowe opłaty związane z ich utrzymaniem, a także niewielkie możliwości rozwoju w przyszłości stanowią poważne ograniczenie dla Twojego biznesu.

Dobrze zbudowana strona internetowa, wyposażona we wszelkie funkcjonalności, będzie służyć Twojej firmie przez długie lata. Właśnie dlatego tworzenie strony internetowej powinieneś traktować jak inwestycję, która będzie pracować na Twój sukces, a nie hamować w momencie rozkwitu działalności, jak to często bywa w przypadku gotowych rozwiązań.

Tworzenie stron internetowych w Smartbees

dlaczego warto postawić na nas?

W Smartbees od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych w oparciu o sprawdzone technologie Open Source tj. CMS Drupal. Dotychczasowe doświadczenie pozwala nam na budowanie stron internetowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym niezależnie od branży, w której działają.

Tworzenie stron www w Smartbees to gwarancja najwyższej jakości prac developerskich, które szczegółowo opisujemy w dokumentacji projektowej - dzięki niej będziesz mógł dowolnie rozwijać swoją stronę internetową w przyszłości.

Jakie strony internetowe tworzymy?
Strony www typu one page
Rozbudowane serwisy internetowe
Strony wyposażone w systemy e-commerce
Portale wewnętrzne - intranety

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

co składa się na ten proces?

Wiele osób uważa, że budowanie stron internetowych ogranicza się jedynie do ich wdrożenia przez programistów. Nic bardziej mylnego! Tworzenie stron www to wieloetapowy proces wymagający czasu, kompetencji, a przede wszystkim dobrego planu. Przedstawiamy cztery kluczowe elementy tego procesu.

Wycena strony internetowej - każda strona jest inna, dlatego wymaga indywidualnej wyceny firmy programistycznej. Na finalną cenę wykonania strony internetowej wpływa wiele czynników tj. zakres funkcjonalności czy ilość dedykowanych rozwiązań. Każda wycena w Smartbees tworzona jest na podstawie przedstawionych przez Ciebie oczekiwań, celów i potrzeb biznesu.
Plan budowy strony www - aby strona poprawnie funkcjonowała w długoterminowej perspektywie, jej stworzenie musi zostać zaplanowane, uwzględniając nawet najmniejsze detale. Solidny plan budowy i rozwoju strony będzie również istotnym ułatwieniem w pracach developerskich i pozwoli na szybkie wykonanie strony internetowej przez zespół programistów.
Projektowanie strony www - istotny element każdej strony www stanowi starannie wykonany projekt graficzny, który jest spójny z identyfikacją wizualną firmy w internecie. Projekty stron internetowych w Smartbees tworzone są według najnowszych trendów w branży web designu. Cechuje je przejrzystość, minimalizm i intuicyjność. Chcemy, aby nowy layout został z tobą na lata.
Wdrożenie strony internetowej - jeżeli poprzednie etapy tworzenia strony internetowej zostały poprawnie wykonane, sam proces developmentu powinien przebiec sprawnie. Po zakończeniu prac programistycznych każde rozwiązanie jest starannie testowane przez zespół Quality Assurance, a następnie wdrażane na serwer. Wtedy też pierwsi klienci mogą korzystać z twojej oferty.

Budowanie stron internetowych

realizacje, z których jesteśmy dumni

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Projektowanie stron internetowych

o czym zawsze pamiętamy?
Responsywność

W świecie, gdzie wejścia na strony z urządzeń mobilnych zaczynają przewyższać te ze stacjonarnych strona, która poprawnie wyświetla się na ekranach różnej rozdzielczości, jest podstawą.

Przyjazność SEO

Tworzenie strony internetowej zawsze musi uwzględniać funkcjonalności przydatne z perspektywy optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek. Przyjazne adresy url czy możliwość dodawania meta tagów to standard każdej naszej strony.

UX

Projektowanie i tworzenie stron internetowych należy realizować z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Nasze strony są proste i intuicyjne tak, aby wizyta na stronie była dla usera możliwe przyjemna i zakończona sukcesem.

Zgodność z identyfikacją wizualną

Dobre projekty stron internetowych to takie, które stworzone są w zgodzie z brand bookiem marki. Dzięki temu w prosty sposób możesz połączyć swoje kanały komunikacji online również pod kątem wizualnym.

Integracje

Często o unikalności strony internetowej decydują właśnie dodatkowe funkcjonalności. W Smartbees każdą stronę możemy zintegrować zarówno z systemami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

Skalowalność

Projektowanie stron www powinno uwzględniać przyszłe potrzeby biznesu. Nasze rozwiązania opieramy o technologie, które zapewniają niemal nielimitowane możliwości rozwoju strony w przyszłości.

WCAG

Dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych staje się powszechną praktyką nie tylko w przypadku instytucji publicznych. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie we wdrożeniach WCAG także dla firm spoza sektora publicznego.

Audyty

Zarówno na etapie przed, jak i po wdrożeniowym zapewniamy kompleksowe usługi audytowe, które pozwolą ocenić stan Twojej strony internetowej. Obejmują one m.in. audyt kodu strony oraz przyjazność SEO.

Tworzenie strony internetowej i nie tylko

co jeszcze możemy Ci zagwarantować?

W Smartbees wiemy, że projektowanie i tworzenie stron internetowych nie kończy się na etapie wdrożenia na serwer produkcyjny. Sukces strony www leży w późniejszych działaniach związanych z utrzymaniem i rozwojem. Co w takim razie możemy zaoferować Twojemu biznesowi?

Wsparcie techniczne - wykonanie strony internetowej to jedno, ale tylko regularnie przeprowadzane aktualizacje zapewnią jej wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasz zespół gwarantuje szerokie usługi wsparcia po wdrożeniowego dla Twojej strony m.in. w postaci aktualizacji, monitoringu czy naprawy błędów.
Rozwój funkcjonalności - wraz z rozwojem Twojej działalności online rosną również potrzeby strony internetowej. Wymaga ona bardziej skomplikowanych funkcjonalności lub dodatkowych feature’ów, zwiększających jej konkurencyjność. W ramach naszych usług zapewniamy również pakiety godzin przeznaczonych na prace rozwojowe stron internetowych.
SEO - jeżeli chcesz sukcesywnie budować swoją pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania, powinieneś poważnie zastanowić się nad inwestycją w optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Dzięki szerokim kompetencjom zarówno z zakresu programowania, jak i marketingu internetowego, nasi eksperci mogą wziąć pod lupę również SEO Twojej strony www.
Doradztwo - tworzenie strony www niesie za sobą szereg pytań i wątpliwości, z którymi często trudno sobie poradzić bez odpowiedniej wiedzy programistycznej. Z tego powodu nasz zespół chętnie pomoże Ci w podjęciu kluczowych decyzji na każdym etapie tworzenia lub rozwoju projektu.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

poznaj bliżej naszą pracę
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Kutyłowskij
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Tworzenie strony internetowej ze Smartbees

Zbuduj z nami wymarzoną stronę Twojej firmy
Uzyskaj wycenę w 24 godziny