Strony internetowe

Tworzymy strony www budujące zaufanie

Nasze strony internetowe wdrażamy z myślą o ich końcowych użytkownikach, dlatego cechuje je funkcjonalność, łatwość zarządzania i prosty interfejs.

Profesjonalna strona internetowa

czyli wizytówka Twojego biznesu

Strona internetowa to często pierwszy element styku potencjalnego Klienta z Twoim biznesem online. Pierwsze wrażenie odgrywa ogromne znaczenie, stąd tak ważne jest, aby strona internetowa świadczyła o profesjonalizmie firmy i zachęcała użytkownika do dalszych działań. Bez nowoczesnej i łatwej w obsłudze strony internetowej będzie Ci bardzo trudno zabiegać o atencję użytkowników oraz konkurować z innymi firmami z branży.

Nasze strony internetowe

co je wyróżnia?

Wiemy, jak ważną wartością w każdym biznesie jest zaufanie, dlatego tworzymy portale, które to zaufanie budują. Nasze strony internetowe to projekty oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz najnowszych technologiach. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu stron internetowych na potrzeby MŚP, dużych korporacji, środowiska edukacyjnego i samorządów. Z tego powodu potrafimy dostosować się specyfiki danej branży czy wielkości biznesu oraz jego przyszłych potrzeb rozwojowych.

Nasze strony internetowe są:
przyjazne dla użytkownika i administratora,
ergonomiczne i przejrzyste,
bezpieczne i dostosowane do RODO,
responsywne i przystosowane do wszystkich urządzeń,
zoptymalizowane pod względem szybkości i SEO,
zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym.

Strony internetowe dla naszych Klientów

przykłady realizacji

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Strony internetowe Smartbees

dlaczego wybrać właśnie nas?

Smartbees to dynamiczny zespół web developerów, project managerów, testerów i entuzjastów technologii. Jesteśmy po to, aby wspólnie tworzyć projekty, które przyczyniają się do sukcesu każdego z naszych Klientów. Projektowane i wdrażane przez nas strony internetowe cechuje ponadprzeciętna jakość i zgodność z zasadami UI i UX. Zapewniamy kompletną dokumentację projektową i stałe wsparcie Opiekuna Projektu.

Nasze prace nad Twoją stroną internetową nie kończą się wraz z wdrożeniem projektu - oferujemy rozbudowane usługi wsparcia i rozwoju, które dostosowujemy do potrzeb biznesu.

Gwarantujemy, że nasze projekty zawsze:
są prawidłowo wykonane.
posiadają idealnie dopasowane funkcjonalności.
są dostarczone i wdrożone na czas.
tworzone są zgodnie z potrzebami Twojego biznesu.
są projektowane i wdrażane z dbałością o każdy detal.

Strony internetowe dla biznesu

poznaj nasze specjalizacje
Audyt serwisów

Bezpieczeństwo, szybkość, up-time? Wykonamy audyt Twojej strony, sklepu lub portalu. Zaprezentujemy wyniki oraz poinformujemy, jak najlepiej zoptymalizować stronę. Optymalizację możemy również wdrożyć za Ciebie.

Tworzenie stron responsywnych

Smartfon? Tablet? Komputer stacjonarny? Gwarantujemy, że nasze strony zawsze będą się poprawnie wyświetlały - niezależnie od urządzenia, które używasz.

Portale wewnętrzne i intranety

Budujemy efektywne, ergonomiczne i przejrzyste portale wewnętrzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Przekazywanie wiedzy nie musi być monotonne lub trudne w zarządzaniu.

Fora internetowe

Budujemy wirtualne domy dla społeczności internetowych. Szeroko rozwinięte portale, fora oraz miejsca, na których użytkownicy codziennie dzielą się contentem.

Technologie dla stron internetowych

na których pracujemy

W naszej codziennej pracy używamy tylko sprawdzonych i powszechnie szanowanych technologii, które stale się rozwijają i zapewnią stabilność Twojej stronie internetowej. Jednym z podstawowych czynników, który bierzemy pod uwagę, dobierając technologię dla realizowanych projektów, jest bezpieczeństwo. Dlatego wśród naszych flagowych technologii znajdziesz Drupala czy Laravela. Tworzymy strony internetowe w oparciu o systemy, w których jesteśmy ekspertami, dzięki czemu możesz być pewny, że zapewnimy Ci profesjonalną witrynę.

Strony internetowe w liczbach

czyli nasze doświadczenie w pigułce
+0
zrealizowanych projektów
+0
specjalistów na pokładzie
0%
pasji dla Open Source
+0
lat doświadczenia w Drupalu

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Nasz proces tworzenia strony internetowej

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena stron internetowych

Stwórz z nami swój wymarzony projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

O tworzeniu stron internetowych wiemy praktycznie wszystko i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu