Magento

Lider rynku systemów e-commerce wybierany przez największe światowe marki.

Nasze doświadczenie w połączeniu z Magento usprawni i zautomatyzuje Twoją sprzedaż internetową.

Magento

Czym jest Magento?

kilka słów o skrypcie sklepowym

Magento to w pełni skalowalna i potężna platforma pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego praktycznie każdej wielkości. Dzięki Magento sprawnie przeprowadzisz swoich klientów przez ścieżkę zakupową, którą później możesz dowolnie optymalizować. Wszystko będziesz mógł wygodnie nadzorować poprzez wewnętrzny system analityczny oraz wybrane systemy, które dodatkowo będą płynnie zintegrowane.

Struktura przyjazna SEO oraz moduły ułatwiające pozycjonowanie to kolejne zalety, które pozytywnie wpływają na widoczność sklepu w internecie. Dodatkowo Magento oparte jest o licencję Open Source, czyli zapewnia pełny dostęp do kodu systemu oraz modułów, co pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanej platformy sprzedażowej.  

Dlaczego warto wybrać Magento dla swojego sklepu internetowego?

Open Source - zupełnie darmowa, nieograniczona licencja.
Dedykowana platforma - stworzona specyficznie dla potrzeb sprzedaży internetowej.
Skalowalność i wydajność - Magento zostało stworzone, by sklep można było rozwijać bez ograniczeń. Dzięki przemyślanej architekturze systemu nawet większe sklepy pracują bardzo szybko. Wszystko pod warunkiem stworzenia sklepu zgodnie z praktykami.
Bezpieczeństwo - Magento jest z nami na rynku już od wielu lat, rozwijając się stale przez sporą społeczność. Przez te lata system został dopracowany pod względem bezpieczeństwa, posiada również szereg dodatkowych modułów zabezpieczających.
Wielojęzyczność - w Magento masz możliwość stworzenia wielu stron w innych językach, które mogą różnić się między sobą np. layoutem. Najlepszym dowodem na to jest spora ilość światowych marek opierających swoje ecommerce o Magento m.in. Ford , Nike, Jaguar, Land Rover
Łatwość integracji i kompatybilność - popularność systemu przyczynia się również do rozwoju kompatybilnych z platformą Magento, rozwiązań poszerzających możliwości sklepu. Magento jest oparte o licencję Open Source, co daje dodatkowe możliwości stworzenie każdego rozwiązania i zintegrowania go ze sklepem.
Funkcjonalności - Magento w standardzie oferuję wiele zaawansowaych funkcji, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać zewnętrznych rozwiązań.
Elastyczność - Magento pozwala na definiowanie gamy konfiguracji, przez co możemy dowolnie dopasować system do swoich potrzeb. Jest to doskonałe narzędzie dla sklepów z dużymi ambicjami i planami rozwoju na przyszłość.

Smartbees to Software House

specjalizujący się w technologii Magento

Od wielu lat pomagamy Klientom w zwiększaniu sprzedaży internetowej. Tworzymy oraz rozwijamy dedykowane projekty e-commerce oparte o platformę Magento. Nasze rozwiązania z powodzeniem rozwijają biznesy naszych Partnerów. We współpracy stawiamy na jakość wykonania, terminowość, przejrzystość prac oraz stały kontakt.

Dlaczego my?

  • dedykowany Account Manager
  • przejrzystość prac od samego początku współpracy
  • nasze rozwiązania zwiększają przychody właścicieli sklepów internetowych
  • jesteśmy elastyczni w kwestii kontaktu z Klientem
  • niezależnie od wielkości prac, wszystkie prowadzone prace są starannie przetestowane przed oddaniem klientom.
  • elastyczne modele współpracy
  • korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań Open Source
  • pomoc i dalsza opieka powdrożeniowa

Nasze kompetencje

co nas wyróżnia?

Od wielu lat z powodzeniem tworzymy, rozwijamy oraz wspieramy sklepy i rozwiązania internetowe oparte o platformę Magento. Nasze doświadczenie w branży e-commerce pozwala nam dobrać optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Magento development

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz rozwoju rozwiązań dla sprzedaży internetowej. Przy pomocy Magento tworzymy sklepy internetowe, aplikacje e-commerce, wdrażamy oraz konfigurujemy dedykowane moduły.

Obsługa i rozwój Magento

Wiemy jak dynamiczna jest branża e-commerce w obecnej chwili, dlatego dbamy o sprawne działanie wszystkich elementów, które mają wpływ na sprzedaż internetową. Z uwagą śledzimy nowe i przydatne rozwiązania ze świata e-commerce i chętnie proponujemy je naszym Partnerom.

Magento integracje

Magento to system bardzo przyjazny integracjom. Dzięki temu masz pewność, że Twój ecommerce będzie dopasowany do potrzeb Twoich Klientów, a ograniczać Cię będzie jedynie wyobraźnia.

Moduły dla Magento 1 & 2

Zakodujemy Twój pomysł w dedykowany moduł, który w odpowiedni sposób skonfigurujemy i podepniemy pod Twój sklep internetowy. Dla nas nie ma znaczenia, czy jest to moduł analityczny, marketingowy czy logistyczny. Ty dostarczasz opisany pomysł, a my zakodujemy rozwiązanie.

Magento themes

Sklep internetowy musi wzbudzić zainteresowanie Klienta w jak najkrótszym czasie, dlatego tworzymy dedykowane i dopasowane do grupy odbiorców projekty graficzne, poprzedzone szczegółowym procesem makietowania oraz badań UX i UI.

Magento team augmentation

Nasi specjaliści Magento z powodzeniem wspierają projekty zewnętrzne. Oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy outsourcingowej.

Magento konsultacje

Kodujemy dla polskich oraz zagranicznych Klientów, zarówno na Magento 1, jak i Magento 2. Na bazie naszego doświadczenia doradzimy Ci we wszystkich kwestiach związanych z wdrożeniem, obsługą oraz rozwojem sklepów opartych o technologie Magento.

Magento SEO audyt

Uważasz że Twój sklep słabo się pozycjonuje? Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy audyt, który pokaże, co robisz dobrze, a co może wymagać poprawy - zarówno w samym sklepie jak i poza nim.

Doświadczenie

poparte realizacjami

Ponad 1000 produktów w 20 kategoriach- zobacz jak zbudowaliśmy nowoczesny sklep z porcelaną dla polskiej marki oferującej produkty znanych producentów.

Smartbees

w liczbach
+0
10 lat doświadczenia w Magento
+0
zrealizowanych projektów Magento
0
zadowolonych Klientów
0%
godzin rozmów, spotkań i telekonferencji

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Są dobrzy w nawiązywaniu silnych relacji biznesowych z klientami.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Partnerskie podejście firmy sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze i chętnie zlecamy nowe zadania.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Nasz proces

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

O wdrożeniach Magento wiemy wszystko i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu