Magento

Lider rynku systemów e-commerce wybierany przez największe światowe marki

Nasze doświadczenie w połączeniu z Magento usprawni i zautomatyzuje Twoją sprzedaż internetową.

Magento

Czym jest Magento?

kilka słów o skrypcie sklepowym

Magento to w pełni skalowalna i potężna platforma pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego praktycznie każdej wielkości. Dzięki Magento sprawnie przeprowadzisz swoich klientów przez ścieżkę zakupową, którą później możesz dowolnie optymalizować. Wszystko będziesz mógł wygodnie nadzorować poprzez wewnętrzny system analityczny oraz wybrane systemy, które dodatkowo będą płynnie zintegrowane.

Struktura przyjazna SEO oraz moduły ułatwiające pozycjonowanie to kolejne zalety, które pozytywnie wpływają na widoczność sklepu w internecie. Dodatkowo Magento oparte jest o licencję Open Source, czyli zapewnia pełny dostęp do kodu systemu oraz modułów, co pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanej platformy sprzedażowej.

Dlaczego warto wybrać Magento dla swojego sklepu internetowego?

Open Source - zupełnie darmowa, nieograniczona licencja.
Dedykowana platforma - stworzona specyficznie dla potrzeb sprzedaży internetowej.
Skalowalność i wydajność - Magento zostało stworzone, by sklep można było rozwijać bez ograniczeń. Dzięki przemyślanej architekturze systemu nawet większe sklepy pracują bardzo szybko. Wszystko pod warunkiem stworzenia sklepu zgodnie z praktykami.
Bezpieczeństwo - Magento jest z nami na rynku już od wielu lat, rozwijając się stale przez sporą społeczność. Przez te lata system został dopracowany pod względem bezpieczeństwa, posiada również szereg dodatkowych modułów zabezpieczających.
Wielojęzyczność - w Magento masz możliwość stworzenia wielu stron w innych językach, które mogą różnić się między sobą np. layoutem. Najlepszym dowodem na to jest spora ilość światowych marek opierających swoje ecommerce o Magento m.in. Ford , Nike, Jaguar, Land Rover
Łatwość integracji i kompatybilność - popularność systemu przyczynia się również do rozwoju kompatybilnych z platformą Magento, rozwiązań poszerzających możliwości sklepu. Magento jest oparte o licencję Open Source, co daje dodatkowe możliwości stworzenie każdego rozwiązania i zintegrowania go ze sklepem.
Funkcjonalności - Magento w standardzie oferuję wiele zaawansowanych funkcji, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać zewnętrznych rozwiązań.
Elastyczność - Magento pozwala na definiowanie gamy konfiguracji, przez co możemy dowolnie dopasować system do swoich potrzeb. Jest to doskonałe narzędzie dla sklepów z dużymi ambicjami i planami rozwoju na przyszłość.
SEO - na tle innych rozwiązań sklepowych opartych o darmową licencję, Magento wyróżnia się bardzo rozbudowanymi możliwościami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.
Intuicyjny interfejs - Magento posiada rozbudowany, ale prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu redaktor, edytor czy administrator nie powinni mieć problemu w jego obsługą.

Sprawdzony Magento Software House

dlaczego wybrać Smartbees?

Od wielu lat pomagamy Klientom w zwiększaniu sprzedaży internetowej. Tworzymy oraz rozwijamy dedykowane projekty e-commerce oparte o platformę Magento. Realizujemy projekty oparte zarówno o Magento 1, jak i najnowsza wersję Magento 2. Nasze rozwiązania z powodzeniem rozwijają biznesy Partnerów. We współpracy stawiamy na jakość wykonania, terminowość, przejrzystość prac oraz stały kontakt.

  • dedykowany Account Manager dla Twojego projektu
  • przejrzystość prac od samego początku współpracy
  • rozwiązania zwiększające przychody sklepów internetowych
  • elastyczność w kwestii kontaktu z Klientem
  • staranne testowanie wszystkich rozwiązań przed oficjalnym oddaniem projektu, niezależnie od wielkości i zakresu prac
  • elastyczne modele współpracy i rozliczeń
  • wykorzystanie tylko sprawdzonych i stabilnych rozwiązań
  • pomoc i dalsza opieka powdrożeniowa

Nasze kompetencje w technologii Magento

co nas wyróżnia?

W Smartbees posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Open Source takimi jak Magento. Z powodzeniem tworzymy, rozwijamy oraz wspieramy sklepy i rozwiązania internetowe oparte tę platformę. Nasze doświadczenie w branży e-commerce pozwala nam dobrać optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Magento development

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz rozwoju rozwiązań dla sprzedaży internetowej. Przy pomocy Magento tworzymy sklepy internetowe, aplikacje e-commerce, wdrażamy oraz konfigurujemy dedykowane moduły.

Magento integracje

Magento to system bardzo przyjazny integracjom. Dzięki temu masz pewność, że Twój ecommerce będzie dopasowany do potrzeb Twoich Klientów, a ograniczać Cię będzie jedynie wyobraźnia.

Moduły dla Magento 1 & 2

Zakodujemy Twój pomysł w dedykowany moduł, który w odpowiedni sposób skonfigurujemy i podepniemy pod Twój sklep internetowy. Dla nas nie ma znaczenia, czy jest to moduł analityczny, marketingowy czy logistyczny. Ty dostarczasz opisany pomysł, a my zakodujemy rozwiązanie.

Magento themes

Sklep internetowy musi wzbudzić zainteresowanie Klienta w jak najkrótszym czasie, dlatego tworzymy dedykowane i dopasowane do grupy odbiorców projekty graficzne, poprzedzone szczegółowym procesem makietowania oraz badań UX i UI.

Magento team augmentation

Nasi specjaliści Magento z powodzeniem wspierają projekty zewnętrzne. Oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy outsourcingowej.

Magento SEO audyt

Uważasz że Twój sklep słabo się pozycjonuje? Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy audyt, który pokaże, co robisz dobrze, a co może wymagać poprawy - zarówno w samym sklepie jak i poza nim.

Magento 1 czy Magento 2

co wybrać?

W Smartbees zajmujemy się realizacją projektów opartych zarówno o platformę Magento 1, jak i Magento 2. Jednakże, rekomendowanym przez nas rozwiązaniem jest stworzenie nowego projektu w najnowszej wersji Magento 2.x, ponieważ w czerwcu 2020 r. skończy się oficjalny support Adobe dla Magento 1. Dla platform opartych o Magento 1 oferujemy m.in. migrację do najnowszej wersji Magento 2.x, tworzenie nowych rozwiązań i rozwój obecnych funkcjonalności, integracje z softami zewnętrznymi, kompleksowy support zapewniający bezpieczeństwo platformy.

Dla platform opartych o Magento 2 zapewniamy:
tworzenie sklepów od podstaw w wersji jedno lub wielojęzycznej,
tworzenie dedykowanych rozwiązań i modułów,
integracje z zewnętrznymi narzędziami,
obsługę istniejących rozwiązań oraz support powdrożeniowy.

Doświadczenie w Magento

poparte realizacjami

Ponad 1000 produktów w 20 kategoriach- zobacz jak zbudowaliśmy nowoczesny sklep z porcelaną dla polskiej marki oferującej produkty znanych producentów.

Nasze realizacje Magento

w liczbach
+0
5 lat doświadczenia w Magento 1 i Magento 2
+0
zrealizowanych projektów Magento
0
zadowolonych Klientów
0%
godzin rozmów, spotkań i telekonferencji

Najczęściej zadawane pytania o Magento

odpowiadamy na wasze zapytania
1
Ile kosztuje sklep na Magento?
2
Czy sam mogę zarządzać sklepem Magento?
3
Ile produktów można mieć w sklepie na Magento?
4
Z jakimi systemami można zintegrować Magento?

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Proces realizacji projektów Magento

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena projektów na Magento

Rozwijaj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin

O wdrożeniach Magento wiemy wszystko i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu