Agencja Magento

Prace developerskie, obsługa i rozwój, migracje i integracje

Poszukujesz firmy, której powierzysz wdrożenie Magento 2 lub obsługę sklepu na wersji 1.x lub 2.x? Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu.

Czym jest Magento?

kilka słów o platformie

Magento to w pełni skalowalna i potężna platforma pozwalająca na stworzenie sklepu internetowego praktycznie każdej wielkości. Dzięki Magento sprawnie przeprowadzisz swoich klientów przez ścieżkę zakupową, którą później możesz dowolnie optymalizować. Wszystko będziesz mógł wygodnie nadzorować poprzez wewnętrzny system analityczny oraz wybrane narzędzia, które dodatkowo będą płynnie zintegrowane.

Struktura przyjazna SEO oraz moduły ułatwiające pozycjonowanie to kolejne zalety, które pozytywnie wpływają na widoczność sklepu w internecie. Dodatkowo Magento oparte jest o licencję Open Source, czyli zapewnia pełny dostęp do kodu źródłowego, co pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanej platformy sprzedażowej.

Dlaczego warto wybrać Magento dla swojego sklepu internetowego?

Open Source

- zupełnie darmowa, nieograniczona licencja.

Dedykowana platforma

- stworzona specjalnie dla potrzeb sprzedaży internetowej.

Skalowalność i wydajność

- Magento zostało stworzone, by sklep można było rozwijać bez ograniczeń. Dzięki przemyślanej architekturze systemu nawet większe sklepy pracują bardzo szybko. Wszystko pod warunkiem stworzenia sklepu zgodnie z praktykami.

Bezpieczeństwo

- Magento jest z nami na rynku już od wielu lat, rozwijając się m.in. dzięki aktywnej społeczności. Przez te lata system został dopracowany pod względem bezpieczeństwa, posiada również szereg dodatkowych modułów zabezpieczających.

Wielojęzyczność

- w Magento masz możliwość stworzenia wielu stron w innych językach, które mogą różnić się między sobą np. layoutem. Najlepszym dowodem na to jest spora ilość światowych marek opierających swoje ecommerce o Magento m.in. Ford , Nike, Jaguar, Land Rover

Łatwość integracji i kompatybilność

- popularność systemu przyczynia się również do rozwoju kompatybilnych z platformą Magento rozwiązań poszerzających możliwości sklepu. Magento jest oparte o licencję Open Source, co daje dodatkowe możliwości stworzenie każdego rozwiązania i zintegrowania go ze sklepem.

Funkcjonalności

- Magento w standardzie oferuje wiele zaawansowanych funkcji, a jeżeli którejś brakuje, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ją w oficjalnym marketplace platformy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać zewnętrznych rozwiązań.

Elastyczność

- Magento pozwala na definiowanie gamy konfiguracji, przez co możesz dowolnie dopasować system do swoich potrzeb. Jest to doskonałe narzędzie dla sklepów z dużymi ambicjami i planami rozwoju na przyszłość.

SEO

- na tle innych rozwiązań sklepowych opartych o darmową licencję, Magento wyróżnia się bardzo rozbudowanymi możliwościami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Intuicyjny interfejs

- Magento posiada rozbudowany, ale prosty w obsłudze panel administracyjny, dzięki czemu redaktor, edytor czy administrator nie powinni mieć problemu w jego obsługą.

Sprawdzona agencja Magento

dlaczego wybrać Smartbees?

Od wielu lat pomagamy Klientom w zwiększaniu sprzedaży internetowej z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań. Jako agencja Magento tworzymy i rozwijamy dedykowane projekty e-commerce oparte właśnie o tę platformę. Obsługujemy sklepy oparte zarówno o Magento 1, jak i najnowszą wersję Magento 2. Nasze rozwiązania z powodzeniem rozwijają biznesy internetowe Partnerów. Podczas współpracy stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania, terminowość, przejrzystość prac oraz stały kontakt.

  • Dedykowany Account Manager dla Twojego .
  • Przejrzystość prac od samego początku współpracy.
  • Rozwiązania zwiększające przychody sklepów internetowych.
  • wykorzystanie tylko sprawdzonych i stabilnych rozwiązań.
  • Staranne testowanie wszystkich rozwiązań przed oficjalnym oddaniem projektu, niezależnie od wielkości i zakresu prac.
  • Elastyczne modele współpracy i rozliczeń.
  • Pomoc i dalsza opieka powdrożeniowa.

Nasze kompetencje w technologii Magento

poznaj usługi Smartbees

W Smartbees posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z rozwiązaniami Open Source takimi jak Magento. Z powodzeniem tworzymy, rozwijamy oraz wspieramy sklepy i rozwiązania internetowe oparte tę platformę. Nasze doświadczenie w branży e-commerce pozwala nam dobrać optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Magento integracje

Magento to system bardzo przyjazny integracjom. Dzięki temu masz pewność, że Twój ecommerce będzie dopasowany do potrzeb Twoich Klientów, a ograniczać Cię będzie jedynie wyobraźnia.

Magento themes

Sklep internetowy musi wzbudzić zainteresowanie Klienta w jak najkrótszym czasie, dlatego w agencji Magento Smartbees tworzymy dedykowane i dopasowane do grupy odbiorców projekty graficzne, poprzedzone szczegółowym procesem makietowania oraz badań UX i UI.

Magento team augmentation

Nasi specjaliści Magento z powodzeniem wspierają projekty zewnętrzne. Oferujemy bardzo elastyczne warunki współpracy outsourcingowej.

Magento 1 czy Magento 2

co wybrać?

W agencji Magento Smartbees zajmujemy się obsługą projektów opartych zarówno o platformę Magento 1, jak i Magento 2. Jednakże, nowe projekty tworzymy wyłącznie w oparciu o najnowszą wersję Magento 2.x. Dzieje się tak, ponieważ w czerwcu 2020 r. skończył się oficjalny support Adobe dla Magento 1.

Z tego względu dla platform sklepowych opartych o Magento 1 oferujemy m.in. migrację do najnowszej wersji Magento 2.x, rozwój obecnych funkcjonalności, integracje z softami zewnętrznymi, kompleksowy support zapewniający bezpieczeństwo platformy.

Dla platform opartych o Magento 2 zapewniamy:
tworzenie sklepów od podstaw w wersji jedno lub wielojęzycznej,
tworzenie dedykowanych rozwiązań i modułów,
integracje z zewnętrznymi narzędziami,
obsługę istniejących rozwiązań oraz support powdrożeniowy.

Nasze doświadczenie w Magento

zobacz case study

Migracja Magento 1 do Magento 2 dla producenta wysokiej jakości osłon okiennych.

Nasze realizacje Magento

w liczbach
+0
5 lat doświadczenia w Magento 1 i Magento 2
+0
stworzonych customowych rozwiązań
+0
zadowolonych Klientów
0%
pasji do Open Source

Najczęściej zadawane pytania o Magento

odpowiadamy na wasze zapytania
1

Ile kosztuje sklep na Magento?

2

Jak długo zajmuje wdrożenie nowego sklepu na Magento 2?

3

Ile trwa migracja Magento 1 do Magento 2?

4

Czy oferujecie wsparcie powdrożeniowe dla sklepów Magento?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Magento?

Czytaj dalej

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Proces realizacji projektów Magento

jak pracujemy?
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Postaw na współpracę z rzetelną agencją Magento

Uzyskaj dokładną wycenę wdrożenia lub supportu

O wdrożeniach Magento wiemy (prawie) wszystko i chętnie dzielimy się tą wiedzą na naszym blogu