Wdrożenia Magento 2

Skuteczne platformy e-commerce dla biznesu

Projektujemy i wdrażamy skalowalne systemy sprzedażowe na jednym z najpopularniejszych rozwiązań sklepowych – Magento 2

Magento

Wdrożenia sklepów Magento 2

dlaczego warto postawić na ten system?

Magento to jedna z wiodących technologii służących do budowy internetowych platform sprzedażowych. Od lat korzystają z niej znane na skalę światową marki, co jedynie potwierdza ugruntowaną pozycję Magento na rynku e-commerce.

Dzięki ponadprzeciętnej skalowalności systemu wdrożenie Magento jest świetną inwestycją w przyszłość sklepu internetowego. Możliwości platformy rosną wraz z rozwojem Twojego biznesu, zapewniając wysoką jakość działania nawet przy wysokim obciążeniu serwisu związanym z dynamicznym wzrostem ruchu bądź sprzedaży.

Z Magento wdrożysz:
sklep internetowy dowolnej wielkości do sprzedaży B2C,
skalowalną platformę B2B,
rozbudowany sklep wielojęzyczny,
progresywną aplikację webową (PWA),
i wiele innych rozwiązań e-commerce.

Platforma Magento i jej atuty

4 argumenty za jej wdrożeniem

Wdrożenia Magento 2 niosą za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli i administratorów sklepu, jak i jego użytkowników. Oto niektóre z nich.

Szybkość działania

- pomimo bardzo dużej liczby funkcjonalności, platforma Magento potrafi płynnie obsługiwać sklepy z bardzo dużym obciążeniem ruchu, jak i te, które doświadczają sezonowych skoków zainteresowania. Warunek jest jeden – jakościowy serwer przystosowany do wymagań wdrożeń Magento.

Funkcjonalności

- sam rdzeń Magento zapewnia sporą liczbę przydatnych funkcjonalności. Jednakże tym, co robi różnicę, bardzo często są rozszerzenia zwiększające możliwości platformy dostępne w wersjach darmowych lub płatnych.

Rozwój

- nie każda platforma sprzedażowa zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju sklepu. Magento to zdecydowany faworyt przedsiębiorców, którzy myślą o swojej działalności przyszłościowo, chcąc ją skalować nawet kilkukrotnie w najbliższych latach.

SEO

- jeżeli planujesz intensywne działania związane z budowaniem widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, platforma Magento na pewno Ci w tym pomoże. Bardzo dobra struktura dostosowana pod SEO oraz dostępność niezliczonej ilości rozszerzeń gwarantuje wszelkie zaplecze pod dobre pozycjonowanie.

Agencja Magento, której możesz zaufać

dowiedz się więcej o naszej pracy

Jesteśmy zespołem doświadczonych Front-End i Back-End Developerów, którzy od wielu lat wdrażają i obsługują systemy sprzedażowe na platformie Magento. Jako agencja e-commerce specjalizująca się w Magento gwarantujemy kompleksowe usługi związane z wdrożeniami systemów oraz ich późniejszą obsługą techniczną oraz rozwojem funkcjonalności. Zajmiemy się Twoim wdrożeniem Magento 2 od podstaw, gwarantując elastyczność i transparentność prac.

Nasze wdrożenia Magento

poznaj projekty Smartbees

Sklep z odzieżą damską i akcesoriami zbudowany na najnowszej wersji systemu Magento. Promese

Wdrożenia Magento 2 – zakres realizacji

co obejmują nasze usługi?
Szata graficzna

Wdrażamy zarówno gotowe szablony Magento, tworząc spersonalizowaną szatę graficzną dla głównych widoków sklepu, jak i w pełni dedykowane projekty graficzne.

Środowiska testowe

Przygotowujemy, a następnie utrzymujemy środowiska testowe. To tu dostępne są wdrożone przez nas rozwiązania oddawane do testów Klientom.

Prace developerskie

Zajmujemy się wdrożeniem Magento zarówno od strony back, jak i front-endowej. Postępy naszych prac raportujemy za pomocą systemu JIRA.

Testowanie funkcjonalności

Każde funkcjonalności wdrażane przez nasz zespół starannie testujemy przy użyciu testów manualnych oraz automatycznych.

Dokumentacja projektowa

Na każdym etapie tworzenia projektu starannie przygotowujemy dokumentację projektową, którą przekazujemy Klientowi po zakończeniu kompletu prac developerskich.

Doradztwo

Nasze usługi obejmują kompleksowe działania doradcze – pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego serwera czy podpięciu certyfikatu SSL i nie tylko.

Szkolenie

Po zakończeniu prac developerskich zapewniamy szkolenie z obsługi systemu Magento oraz jego funkcjonalności, które odbywa się w formie online lub offline.

Gwarancja

Każde wdrożenie Magento 2 objęte jest roczną gwarancją. W tym czasie odpowiadamy za poprawę ewentualnych błędów związanych z realizacją.

Wdrożenie Magento

najczęściej zadawane pytania
1

Z czym można zintegrować platformę Magento?

2

Ile kosztuje wdrożenie Magento?

3

Ile produktów można dodać do Magento?

4

Czy wdrożenia Magento są bezpieczne?

5

Czy oferujecie późniejsze wsparcie techniczne i rozwój sklepu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Magento?

Poznaj nasz poradnik

Nasi Klienci

zobacz, co o nas mówią
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Logo Link4
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Sprawdzona agencja interaktywna Magento

poznaj nasz proces pracy
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Stwórz z nami swój sklep na platformie Magento

Opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach
Wycenę dostaniesz w 24 godziny