Wdrożenia platformy Magento 2

Skuteczne platformy e-commerce dla biznesu

Projektujemy i wdrażamy skalowalne systemy sprzedażowe na jednym z najpopularniejszych rozwiązań sklepowych – Magento 2

Magento

Wdrożenia Magento 2

dlaczego warto postawić na ten system?

Magento to jedna z wiodących technologii służących do budowy internetowych platform sprzedażowych. Od lat korzystają z niej znane na skalę światową marki, co jedynie potwierdza ugruntowaną pozycję Magento na rynku e-commerce.

Dzięki ponadprzeciętnej skalowalności systemu wdrożenie Magento jest świetną inwestycją w przyszłość sklepu internetowego. Możliwości platformy rosną wraz z rozwojem Twojego biznesu, zapewniając wysoką jakość działania nawet przy wysokim obciążeniu serwisu związanym z dynamicznym wzrostem ruchu bądź sprzedaży.

Z Magento wdrożysz:
sklep internetowy dowolnej wielkości do sprzedaży B2C,
skalowalną platformę B2B,
rozbudowany sklep wielojęzyczny,
progresywną aplikację webową (PWA),
i wiele innych rozwiązań e-commerce.

Platforma Magento i jej atuty

4 argumenty za jej wdrożeniem

Wdrożenia Magento 2 niosą za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli i administratorów sklepu, jak i jego użytkowników. Oto niektóre z nich.

Szybkość działania - pomimo bardzo dużej liczby funkcjonalności, platforma Magento potrafi płynnie obsługiwać sklepy z bardzo dużym obciążeniem ruchu, jak i te, które doświadczają sezonowych skoków zainteresowania. Warunek jest jeden – jakościowy serwer przystosowany do wymagań wdrożeń Magento.
Funkcjonalności - sam rdzeń Magento zapewnia sporą liczbę przydatnych funkcjonalności. Jednakże tym, co robi różnicę, bardzo często są rozszerzenia zwiększające możliwości platformy dostępne w wersjach darmowych lub płatnych.
Rozwój - nie każda platforma sprzedażowa zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju sklepu. Magento to zdecydowany faworyt przedsiębiorców, którzy myślą o swojej działalności przyszłościowo, chcąc ją skalować nawet kilkukrotnie w najbliższych latach.
SEO - jeżeli planujesz intensywne działania związane z budowaniem widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, platforma Magento na pewno Ci w tym pomoże. Bardzo dobra struktura dostosowana pod SEO oraz dostępność niezliczonej ilości rozszerzeń gwarantuje wszelkie zaplecze pod dobre pozycjonowanie.

Agencja Magento, której możesz zaufać

dowiedz się więcej o naszej pracy

Jesteśmy zespołem doświadczonych Front-End i Back-End Developerów, którzy od wielu lat wdrażają i obsługują systemy sprzedażowe na platformie Magento. Jako agencja e-commerce specjalizująca się w Magento gwarantujemy kompleksowe usługi związane z wdrożeniami systemów oraz ich późniejszą obsługą techniczną oraz rozwojem funkcjonalności. Zajmiemy się Twoim wdrożeniem Magento 2 od podstaw, gwarantując elastyczność i transparentność prac.

Nasze wdrożenia Magento

poznaj projekty Smartbees

Sklep z odzieżą damską i akcesoriami zbudowany na najnowszej wersji systemu Magento. Promese

Wdrożenia Magento 2 – zakres realizacji

co obejmują nasze usługi?
Szata graficzna

Wdrażamy zarówno gotowe szablony Magento, tworząc spersonalizowaną szatę graficzną dla głównych widoków sklepu, jak i w pełni dedykowane projekty graficzne.

Środowiska testowe

Przygotowujemy, a następnie utrzymujemy środowiska testowe. To tu dostępne są wdrożone przez nas rozwiązania oddawane do testów Klientom.

Prace developerskie

Zajmujemy się wdrożeniem Magento zarówno od strony back, jak i front-endowej. Postępy naszych prac raportujemy za pomocą systemu JIRA.

Testowanie funkcjonalności

Każde funkcjonalności wdrażane przez nasz zespół starannie testujemy przy użyciu testów manualnych oraz automatycznych.

Dokumentacja projektowa

Na każdym etapie tworzenia projektu starannie przygotowujemy dokumentację projektową, którą przekazujemy Klientowi po zakończeniu kompletu prac developerskich.

Doradztwo

Nasze usługi obejmują kompleksowe działania doradcze – pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego serwera czy podpięciu certyfikatu SSL i nie tylko.

Szkolenie

Po zakończeniu prac developerskich zapewniamy szkolenie z obsługi systemu Magento oraz jego funkcjonalności, które odbywa się w formie online lub offline.

Gwarancja

Każde wdrożenie Magento 2 objęte jest roczną gwarancją. W tym czasie odpowiadamy za poprawę ewentualnych błędów związanych z realizacją.

Wdrożenie Magento

najczęściej zadawane pytania
1
Z czym można zintegrować platformę Magento?
2
Ile kosztuje wdrożenie Magento?
3
Ile produktów można dodać do Magento?
4
Czy wdrożenia Magento są bezpieczne?
5
Czy oferujecie późniejsze wsparcie techniczne i rozwój sklepu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Magento?

Poznaj nasz poradnik

Nasi Klienci

zobacz, co o nas mówią
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Logo KGHM
Akademia Leona Koźmińskiego
Urzad Miasta Gliwice
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Kutyłowskij
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Sprawdzona agencja interaktywna Magento

poznaj nasz proces pracy
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Stwórz z nami swój sklep na platformie Magento

Opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach
Wycenę dostaniesz w 24 godziny