Wdrożenia Magento 2

Skuteczne platformy e-commerce dla biznesu

Projektujemy i wdrażamy skalowalne systemy sprzedażowe na jednym z najpopularniejszych rozwiązań sklepowych – Magento 2

Wdrożenia sklepów Magento 2

dlaczego warto postawić na ten system?

Magento to jedna z najlepszych technologii służących do budowy internetowych platform sprzedażowych. Od lat korzystają z niej znane na skalę światową marki, co jedynie potwierdza ugruntowaną pozycję Magento na rynku e-commerce.

Dzięki ponadprzeciętnej skalowalności systemu, wdrożenie Magento jest świetną inwestycją w przyszłość sklepu internetowego. Możliwości platformy rosną wraz z rozwojem Twojego biznesu, zapewniając wysoką jakość działania nawet przy dużym obciążeniu serwisu związanym z dynamicznym wzrostem ruchu bądź sprzedaży.

Z Magento wdrożysz:
sklep internetowy dowolnej wielkości do sprzedaży B2C,
skalowalną platformę B2B,
rozbudowany system do sprzedaży międzynarodowej,
progresywną aplikację webową (PWA),
i wiele innych rozwiązań e-commerce.

Platforma Magento i jej atuty

4 argumenty za jej wdrożeniem

Profesjonalne wdrożenia Magento 2 niosą za sobą wiele korzyści zarówno dla właścicieli i administratorów sklepu, jak i jego klientów. Oto niektóre z nich:

Szybkość działania

- pomimo licznych funkcji, platforma Magento potrafi płynnie obsługiwać sklepy z bardzo dużym obciążeniem ruchu, jak i te, które doświadczają sezonowych skoków zainteresowania. Warunek jest jeden – jakościowy serwer przystosowany do wymagań wdrożeń Magento.

Funkcje

- już sam rdzeń Magento zapewnia sporą liczbę przydatnych funkcji. Jednak to rozszerzenia, które oferuje platforma (dostępne w wersjach darmowych i płatnych), wyraźnie zwiększają możliwości sklepu. Dzięki nim możesz stworzyć świetnie działający, intuicyjny e-commerce.

Rozwój

- nie każda platforma sprzedażowa zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju sklepu. Magento to zdecydowany faworyt przedsiębiorców, którzy myślą o swojej działalności przyszłościowo, chcąc ją skalować nawet kilkukrotnie w najbliższych latach.

SEO

- jeżeli planujesz intensywne działania związane z budowaniem widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, platforma Magento na pewno Ci w tym pomoże. Bardzo dobra struktura dostosowana pod SEO oraz dostępność niezliczonej liczby rozszerzeń gwarantuje wszelkie zaplecze pod jakościowe pozycjonowanie.
Wyceń swój projekt na Magento 2
Napisz do nas

Agencja Magento, której możesz zaufać

dowiedz się więcej o naszej pracy

Jesteśmy zespołem doświadczonych front-end i back-end developerów, którzy od wielu lat wdrażają i obsługują systemy sprzedażowe na platformie Magento. Jako agencja e-commerce specjalizująca się w Magento, gwarantujemy kompleksowe usługi związane z wdrożeniami systemów, obsługą techniczną oraz rozwojem funkcji. Zajmujemy się wdrożeniem Magento 2 od podstaw, gwarantując elastyczność i transparentność prac.

Nasze wdrożenia Magento

poznaj projekty Smartbees

Migracja Magento 1 do Magento 2 dla producenta wysokiej jakości osłon okiennych.

Wdrożenia Magento 2 – zakres realizacji

co obejmują nasze usługi?
Szata graficzna

Wdrażamy zarówno gotowe szablony Magento, tworząc spersonalizowaną szatę graficzną tylko dla głównych widoków sklepu, jak i w pełni dopasowane projekty zaplanowane przez nasz zespół UX/UI.

Środowiska testowe

Przygotowujemy, a następnie utrzymujemy środowiska testowe. To tu dostępne są wdrożone przez nas rozwiązania oddawane na bieżąco do testów Klientom.

Prace developerskie

Zajmujemy się wdrażaniem Magento zarówno od strony back-, jak i front-endowej. Postępy naszych prac raportujemy za pomocą systemu JIRA oraz regularnych spotkań z Project Managerem.

Testowanie funkcji

Każde funkcje wdrażane przez nasz zespół starannie sprawdzamy przy użyciu testów manualnych oraz automatycznych zanim trafią do akceptacji Klienta.

Dokumentacja projektowa

Na każdym etapie tworzenia projektu starannie przygotowujemy dokumentację projektową, którą przekazujemy Klientowi po zakończeniu wszystkich prac developerskich.

Doradztwo

Nasze usługi obejmują kompleksowe działania doradcze – pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego serwera, podpięciu certyfikatu SSL i nie tylko.

Szkolenie

Po zakończeniu prac developerskich zapewniamy szkolenie z obsługi systemu Magento oraz jego funkcji, które odbywa się w formie online lub offline.

Support

Po wdrożeniu projektu live, możemy również wziąć odpowiedzialność za jego wsparcie i regularny rozwój w ramach umowy supportowej.

Magento a sprzedaż B2B

udogodnienia Magento dla sprzedaży biznesowej

Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie zamówieniami

Korzystając z Magento, możesz dostosować proces zakupowy do potrzeb Klientów biznesowych, tworząc różne ścieżki zamówień. Z perspektywy Klienta B2B kluczowe jest składanie zamówień hurtowych oraz cyklicznych. W płatnej wersji Magento możesz znacznie przyspieszyć proces re-orderu poprzez możliwość importu pliku CSV.

Zarządzanie klientami

Zarządzanie klientami

Magento daje możliwość tworzenia grupy Klientów biznesowych (B2B). Istnieje opcja tworzenia kont firmowych, do których można przypisywać użytkowników z organizacji, nadając im różne uprawnienia. Dzięki temu wiele osób z różnych działów może mieć wgląd w zamówienia oraz uczestniczyć w procesie zakupu.

Zarządzanie katalogiem

Zarządzanie katalogiem

Jedną z najważniejszych funkcji Magento dla sprzedaży B2B jest możliwość personalizacji katalogu produktów dla grup klientów i pojedynczego klienta. Różnić mogą się zarówno same produkty, jak i ich ceny.

Zarządzanie płatnościami

Zarządzanie płatnościami

Kredyt kupiecki w sprzedaży B2B to podstawa. Dzięki Magento możesz ustawić go jako metodę płatności za zamówienia i ustalić jego limity. Przydatna okaże się również integracja z systemem ERP, który będzie automatycznie przesyłał danemu klientowi informację o dostępnym saldzie.

Marketing B2B

Marketing B2B

Rozbudowany panel analityczny z najważniejszymi statystykami o klientach B2B będzie kluczowy dla działu marketingu. Istotna jest także opcja segmentacji klientów. Dzięki niej można tworzyć listy klientów pod wybrane newslettery, okazje specjalne itd.

Wdrożenie Magento

najczęściej zadawane pytania
1

Z czym można zintegrować platformę Magento?

2

Ile kosztuje wdrożenie Magento?

3

Ile produktów można dodać do Magento?

4

Czy sklepy na Magento są bezpieczne?

5

Czy oferujecie późniejsze wsparcie techniczne i rozwój sklepu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Magento?

Poznaj nasz poradnik

Nasi Klienci

zobacz, co o nas mówią
Logo Link4
Bergerat Monnoyeur logo
SeaChange logo
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Łukasz Kutyłowski
Head of Finance / Cube Group

System płatności stworzony przez Smartbees działa bardzo dobrze i obsługuje płatności dla naszych partnerów. Zespół starał się jak najlepiej zrozumieć potrzeby biznesu, aby stworzyć najbardziej efektywny system. Zawsze można liczyć na ich elastyczność i szybką pomoc, w szczególności w przypadku kryzysowych sytuacji.

Sprawdzona agencja interaktywna Magento

poznaj nasz proces pracy
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Estymacja
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Wdrożenie
09
Weryfikacja
10
Support
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza Wyceń projekt.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

Jeszcze tego samego dnia roboczego odpowiadamy na Twoje zapytanie, aby lepiej poznać potrzeby Twojego biznesu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Estymacja

Przygotowujemy spersonalizowany plan prac wraz z naszą estymacją.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Umowa

Jeżeli jesteś zadowolony z proponowanego przez nas rozwiązania, podpisujemy umowę i planujemy początek prac.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Zajmujemy się wdrażaniem ustalonego rozwiązania, stale informując Cię o postępach prac naszego zespołu.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Przed przedstawieniem Ci efektów prac, rzetelnie przetestujemy wprowadzone rozwiązania, aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Wdrożenie

Prawie gotowe! Jeżeli rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania, instalujemy je na środowisku produkcyjnym lub pomagamy Ci w jego samodzielnym wdrożeniu.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

W fazie powdrożeniowej zawsze upewniamy się, czy wszystkie funkcjonalności poprawnie działają.

Kontakt z zespołem developerskim
Support

W ramach każdego projektu zapewniamy bezpłatny, 30-dniowy okres wsparcia. Jeżeli chciałbyś, żebyśmy zajęli się obsługą Twojego rozwiązania w przyszłości, zapoznaj się z ofertą supportową naszego software house’u.

Kontakt z zespołem developerskim

Stwórz z nami swój sklep na Magento

Opowiedz nam o swoich planach i oczekiwaniach