System do wideokonferencji

Tworzymy platformy do prowadzenia biznesu online

Zaprojektujemy i wdrożymy oprogramowanie do wideokonferencji stworzone z myślą o Twojej firmie

Software

System do wideokonferencji

na czym to polega?

Coraz więcej usług przenosi lub planuje przenieść sporą część swojej aktywności do sieci. Jednakże, co zrobić w przypadku firm, których podstawą funkcjonowania jest prowadzenie rozmów czy konsultacji ze swoimi Klientami? Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą oprogramowania do wideokonferencji! Dzięki takim systemom można bez zakłóceń prowadzić spotkania z Klientami czy pracownikami w 100% zdalnie.

Własne oprogramowanie do wideokonferencji

dlaczego warto je stworzyć?

Na rynku istnieje sporo rozwiązań umożliwiających przeprowadzanie spotkań czy konsultacji online, jednakże są to systemy zewnętrzne, a co za tym idzie, nie mamy wpływu na ich funkcjonowanie. Posiadanie własnego oprogramowania do przeprowadzania wideokonferencji niesie za sobą szereg korzyści biznesowych.

Personalizacja - własną platformę do wideokonferencji możesz dowolnie dostosować do potrzeb swojego biznesu - dotyczy to różnych elementów rozwiązania m.in. szaty graficznej, zakresu funkcjonalności, wydajności. Możesz decydować o kierunku jej rozwoju, czy na bieżąco reagować na potrzeby Klientów.
Niezależność - zewnętrzne programy do wideokonferencji często mają problem z utrzymaniem odpowiedniej jakości połączenia, spowodowanego m.in. zbyt dużą ilością aktywnych konwersacji. Posiadając własny system, nie musisz martwić się o to, czy w pewnym momencie Twoja rozmowa z Klientem nie zostanie przerwana, a wizerunek Twojej firmy mocno nadszarpnięty.
Profesjonalizm - prowadzenie konsultacji czy udzielanie porad to podstawa Twojej działalności, a wciąż wysyłasz Klientom linki czy loginy do aplikacji zewnętrznych, za pomocą których możecie się komunikować? Dla wielu może być to oznaką braku profesjonalizmu.
Brak kosztów subskrypcji - wiele zewnętrznych programów w darmowej wersji oferuje limitowaną liczbę połączeń bądź mocno okrojony zakres funkcjonalności. Tworząc swój system do wideokonferencji, wiesz, jakie są koszty utrzymania platformy - w przypadku zewnętrznego oprogramowania - opłaty mogą zmieniać się, osiągając zaporowe ceny z perspektywy rentowności Twoich działań.
Bezpieczeństwo danych - biznesy zajmujące się szczególnie wrażliwymi pod kątem bezpieczeństwa danych i anonimowości obszarami tj. medycyna czy prawo, muszą zapewnić Klientom, że poufność połączenia będzie zachowana. Zarządzając własną platformą, możesz decydować o poziomie zabezpieczeń, stale je ulepszać i reagować na potrzeby użytkowników, czego nie mogą zagwarantować Ci softy zewnętrzne.
Możliwość rozbudowy - wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem na Twoje usługi, rosną również wymagania do platformy wideokonferencyjnej. Używając własnego rozwiązania, możesz w dowolnym momencie decydować o jej rozwoju, rozbudowie, dodaniu nowych funkcji. W przypadku rozwiązań zewnętrznych może się okazać, że żadne nie spełnia Twoich oczekiwań, tym samym hamując rozwój biznesu.

Funkcjonalności systemu do wideokonferencji

co możesz dzięki niemu robić?

Każdą platformę do wideokonferencji możemy spersonalizować zgodnie z oczekiwaniami danego biznesu. Poniżej przedstawiamy podstawowe funkcjonalności, które warto zastosować w swoim rozwiązaniu wideo.

Spotkania 1:1 lub grupowe

Platforma pozwala na spotkania wideo dwóch lub większej ilości użytkowników, znajdujących się w różnych lokalizacjach - sam określasz, ile osób ma brać udział w danym spotkaniu.

Udostępnianie ekranu

W trakcie wideokonferencji możesz za pomocą jednego kliknięcia udostępniać swój ekran innym uczestnikom spotkania. Mogą oni na bieżąco widzieć wprowadzane przez Ciebie zmiany i wykonywane czynności.

Czat

Podczas konsultacji wideo może zaistnieć potrzeba przesyłania dodatkowych informacji czy komunikacji pisemnej. Dlatego system wyposażymy w dodatkowe okno czatu, za pomocą którego mogą komunikować się ze sobą wszyscy uczestnicy rozmowy.

Nagrywanie rozmów

W przypadku niektórych spotkań np. instruktaży, tutoriali, szkoleń chcesz zapisać wideokonferencje w celu przesłania jej uczestnikom do ponownego odsłuchu. Funkcję nagrywania możesz włączać lub wyłączać w zależności od spotkania - nie jest ona obowiązkowa.

Systemy płatności

Platforma może być wyposażona we wszelkie funkcjonalności związane z płatnościami, wystawianiem faktur, za pomocą stworzonych przez nas integracji.

Połączenie ze stroną lub sklepem

Platforma do wideokonferencji może posiadać wiele podstron m.in. prezentujących Twoje usługi, zespół itd. Jednakże jeśli chcesz ją połączyć ze swoim sklepem online, możemy to wykonać.

Dostęp z wielu urządzeń

Nasze systemy do wideokonferencji są budowane z myślą o użytkownikach i ich wygodzie. Można z nich korzystać z dowolnego urządzenia i przeglądarki bez ograniczeń.

Umawianie spotkań

Nie każda platforma wymaga tej opcji - zależy to od branży i potrzeb biznesu. Jednakże domyślnie możemy wyposażyć Twój system w opcję umawiania konsultacji np. w formie kalendarza.

Dla kogo platforma do wideokonferencji jest dobrym rozwiązaniem?

w których branżach wideo zda egzamin

Tworzone przez nas systemy do wideokonferencji są niezwykle uniwersalne i można bez większych problemów dostosować je do wymagań danej branży.

Każda dodatkowa funkcjonalność może zostać stworzona przez naszych developerów od podstaw bądź dodana na zasadzie dostępnych w licencji Open Source integracji. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie, dlatego znajdziemy odpowiednie rozwiązania również dla Twojego biznesu.

Stworzymy system wideo dla firm z branży:
medycznej,
prawniczej,
edukacyjnej i szkoleniowo-doradczej,
finansowej,
fitness,
i wielu innych.

Jeżeli masz wątpliwości, czy oprogramowanie do wideokonferencji na pewno sprawdzi się w Twojej branży, skontaktuj się z nami - z chęcią doradzimy i pokażemy Ci możliwe ścieżki rozwoju.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Logo KGHM
Akademia Leona Koźmińskiego
Urzad Miasta Gliwice
Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Smartbees wykonało świetną pracę budując, a następnie obsługując nasze strony na Drupalu, tym samym pomagając nam generować sprzedaż. Zespół radzi sobie z dużym obciążeniem zadań, łatwo można się z nim skontaktować, miło się z nimi współpracuje.

Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Nowe strony stworzone przez Smartbees zapewniły wzrost ruchu i prostszą nawigację dla użytkowników. Zespół zastosował bardzo szeroki stack technologiczny, tym samym dostarczając produkt wysokiej jakości. Pracowitość i szybkość reakcji zespołu spowodowała, że współpraca przebiegała bezproblemowo, a rozwiązanie zostało dostarczone na czas.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Jak wdrażamy systemy do wideokonferncji?

nasz proces
01
Zapytanie
02
Nasz kontakt
03
Oszacowanie
04
Umowa
05
Rozwój
06
Testowanie
07
Dokumentacja
08
Dostawa
09
Weryfikacja
10
Wsparcie
Zapytanie

Kontaktujesz się z nami w sprawie Twojego projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Nasz kontakt

W ciągu tego samego dnia roboczego wyślemy Ci maila lub zadzwonimy do Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
do 24h
Oszacowanie

Przygotujemy i wyślemy ofertę. Czas jej przygotowania zależy od wielkości projektu.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
średni czas przygotowania oferty około 48h
Umowa

Jeżeli oferta spełnia Twoje wymagania, możemy od razu wysłać umowę.

Kontakt z zespołem sprzedażowym
Rozwój

Opracowujemy projekt zgodnie z Twoją specyfikacją. Skontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze w realizacji Twoich pomysłów i oczekiwań.

Kontakt z zespołem developerskim
Testowanie

Gdy zakończymy pracę nad kodem, dokładnie go przetestujemy, aby upewnić się, że jest absolutnie sprawny i wolny od błędów.

Kontakt z zespołem developerskim
Dokumentacja

Kiedy wszystko przejdzie fazę testową, dostarczymy Ci obszerną dokumentację opisującą naszą pracę i wewnętrzne funkcjonowanie modułów. To w przyszłości pomoże Ci aktualizować i dalej rozwijać swój projekt, w oparciu o naszą pracę.

Kontakt z zespołem developerskim
Dostawa

Prawie gotowe! Teraz nadszedł czas, aby dostarczyć Ci projekt wraz z dokumentacją. Na tym etapie zainstalujemy naszą pracę na środowisku produkcyjnym lub pomożemy Twojemu zespołowi ją wdrożyć, jeżeli taką masz preferencję.

Kontakt z zespołem developerskim
Weryfikacja

Po zainstalowaniu na środowisku produkcyjnym zawsze warto jest sprawdzić funkcjonalność jeszcze raz, aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym stanie. Zrobimy to za Ciebie.

Kontakt z zespołem developerskim
Wsparcie

Wszystkie nasze prace są objęte 30-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym. Jeśli chcesz przedłużyć okres wsparcia dla swojego projektu, skontaktuj się z nami.

Kontakt z zespołem developerskim

Szybka wycena platform do wideokonferencji

Zbuduj z nami swój projekt
Uzyskaj wycenę w 24 godziny