Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Blog
Newsletter w Magento

Konfiguracja newslettera w sklepie Magento 2

Newsletter to ważny element funkcjonowania każdego sklepu internetowego. Za jego pomocą możesz wysyłać materiały reklamowe, przypominać o promocjach, informować o nowych produktach czy rozwiązywać problemy, które zaistniały po stronie klientów.

Czytaj więcej
Magento Multistore - kilka sklepów internetowych jednocześnie

Magento multistore – zbuduj kilka sklepów Magento jednocześnie

Prowadzenie sklepu internetowego Magento to nie lada wyzwanie. Jako jego właściciel musisz dbać o wiele aspektów – bezpieczeństwo, stan techniczny, marketing, zarządzanie asortymentem itp. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, jeśli zamierzasz prowadzić kilka sklepów jednocześnie.

Czytaj więcej
Magento vs. Shopify

Magento czy Shopify - na czym postawić sklep internetowy?

Na rynku istnieje wiele platform, dzięki którym będziesz w stanie rozwinąć swój biznes e-commerce. Czasami jednak z powodu mnogości opcji trudno jest podjąć ostateczną decyzję. W tym artykule zapoznasz się z porównaniem dwóch popularnych opcji – Magento i Shopify.

Czytaj więcej