Zajawka BM
Aplikacje

Bergerat Monnoyeur

Użytkownicy oczekują prostych rozwiązań. Z problemem nieintuicyjnego wyboru produktów mierzył się Bergerat Monnoyeur. Naszym celem było stworzenie konfiguratora, który usprawni proces wyboru maszyny. Sprawdź efekty naszej pracy.

logo Drupal Logo TypeScript Logo Vue.js
Zobacz case study
Zajawka Przyjaciele Zwierząt
Aplikacje

Przyjaciele zwierząt

Zobacz, jak stworzyliśmy platformę crowdfundingową dla organizacji Przyjaciele Zwierząt na Drupalu 9. Do naszych zadań należało m.in. uproszczenie systemu wpłacania darowizn i przygotowanie prostego panelu administratora.

logo Drupal Logo Vue.js
Zobacz case study
Zajawka Velo
Aplikacje

Velo

Czy aktywne zarządzanie ponad 30 000 produktów jest możliwe? Ze skuteczną platformą PIM jak najbardziej. Sprawdź szczegóły rozwiązania, jakie stworzyliśmy specjalnie na potrzeby jednego z największych dystrybutorów rowerów i części rowerowych w Polsce.

Comarch logo Drupal React Logo Vue.js
Zobacz case study
Zajawka Velo IDS
Aplikacje

System IDS

Zarządzanie tysiącami danych Klientów spędza Ci sen z powiek? Dowiedz się, jak za pomocą intuicyjnego systemu IDS, w znacznym stopniu ułatwiliśmy zarządzanie danymi i zamówieniami Klientów dla jednego z największych dostawców sprzętu rowerowego na terenie Polski.

Comarch logo Drupal
Zobacz case study
Zajawka WSB Kierunek Rozwoju
Aplikacje

KierunekRozwoju.pl

Zobacz, jak wdrożyliśmy algorytm, który analizuje odpowiedzi użytkowników i automatycznie ocenia ich kompetencje. Całość projektu ma pomagać w wybraniu optymalnej ścieżki rozwoju zawodowego. Sprawdź efekty naszej pracy.

logo Drupal React
Zobacz case study

Stwórzmy razem projekt