Strony dla szkół wyższych

Wydajne, skalowalne i funkcjonalne – takie są nasze strony www dla uczelni

Stwórz z nami idealną stronę
Element tła

Strony dla szkół wyższych - dlaczego są tak ważne?

Strony internetowe dla szkół wyższych są specyficznymi projektami, które wymagają wyjątkowych rozwiązań. Strona www jest często pierwszym kontaktem potencjalnego kandydata z uczelnią – wrażenie, jakie wywrze na użytkowniku, może być kluczowym czynnikiem, który zdecyduje, czy będzie zainteresowany ofertą edukacyjną uczelni, czy też nie. Wydłużony czas ładowania strony, przestarzały layout czy nieintuicyjna nawigacja mogą łatwo podważyć wiarygodność szkoły wyższej i jej prestiż.

Makieta uczelni wyższej

Strona internetowa to najlepsza wizytówka uczelni w sieci, dlatego wymaga stałej obsługi i rozwoju. Jeżeli potrzebujesz konsultacji z ekspertami, skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, jak zbudować nową stronę www dla uczelni lub przebudować aktualne rozwiązanie.

W Smartbees specjalizujemy się we wdrożeniach nowoczesnych stron internetowych dla szkół wyższych. Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań od podstaw, włącznie z procesem projektowania graficznego, jak i późniejszego wsparcia technicznego projektu.

Wdrażamy proste strony uczelniane, jak i wewnętrzne systemy i bazy danych. Na swoim koncie mamy wiele realizacji dla szkół wyższych, w tym dla największej sieci prywatnych uczelni wyższych w Polsce – WSB Merito.

Ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu systemów dla uczelni

keeper

Obsługa i rozwój istniejących stron uczelnianych

honeycomb

Doskonała znajomość CMS Drupal – systemie wybieranym przez uczelnie wyższe

Bees

Doświadczenie we wdrożeniach WCAG dla szkół wyższych

bee

Tworzenie customowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb instytucji edukacyjnych.

ul
Strona internetowa dla uczelni
Zrób ją z nami!

CMS dla szkół wyższych musi spełniać kilka bardzo ważnych kryteriów. Bardzo częstym wyborem jest w tym przypadku Drupal – technologia Open Source, na którą stawiają zarówno uczelnie polskie, jak i zagraniczne. Zobacz, co wpływa na tak wysokie zaufanie do tego CMS’a.

Stwórz stronę z nami

Bezpieczeństwo

Drupal to jeden z najbezpieczniejszych CMS-ów, który przy regularnych aktualizacjach jest wysoce odporny na ataki hakerskie. Bezpieczeństwo to podstawa strony www dla uczelni, która przetwarza tysiące bardzo wrażliwych danych dotyczących studentów, płatności czy samego przebiegu studiów.

Skalowalność

Strony szkół wyższych często poszerzają swoją ofertę czy rozwijają funkcje, aby zachęcać jak największą liczbę kandydatów do aplikowania. Drupal to CMS, który zapewnia niemalże nielimitowane możliwości rozwoju pod kątem liczby podstron czy nowych rozszerzeń.

Wydajność

Codziennie na stronę uczelni wyższej wchodzą setki studentów. Liczba ta dynamicznie wzrasta w momencie naborów na studia, z czym nie radzi sobie wiele systemów. CMS Drupal zainstalowany na jakościowym serwerze gwarantuje wysoką wydajność, nawet przy bardzo dużym ruchu.

Wielojęzyczność

Obcokrajowcy coraz częściej wybierają polskie uczelnie jako miejsce edukacji. Z tego powodu posiadanie strony w kilku wersjach językowych to podstawa dla rozszerzenia grona kandydatów. Drupal to idealny CMS dla szkół wyższych, ponieważ zapewnia intuicyjne zarządzanie treściami nawet w kilku wersjach językowych z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Integracje

Dekoracyjna ikona

Integracje

Działalność szkół wyższych opiera się często na kilku platformach. Jedynie ich połączenie zapewnia płynność procesów. Właśnie dlatego tworząc stronę www dla uczelni, nie możesz zapomnieć o zintegrowaniu jej z kluczowymi systemami odpowiedzialnymi za rekrutację czy przebieg studiów.

Dostosowanie do WCAG

Dekoracyjna ikona

Dostosowanie do WCAG

Strony dla szkół wyższych powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników, również tych z niepełnosprawnościami. Spełnienie chociaż minimalnego poziomu dostępności regulowanego wytycznymi WCAG pokazuje, że uczelnia jest otwarta na wszystkich studentów i zwraca uwagę na ich potrzeby.

Sprawdź

Metody płatności

Dekoracyjna ikona

Metody płatności

Bardzo ważnym elementem stron uczelni wyższych są integracje z metodami płatności. Studenci niemal na każdym etapie edukacji są zobligowani do wnoszenia różnego rodzaju opłat, a tego rodzaju integracje ułatwiają i skracają cały proces, powodując, że jest on bardziej intuicyjny i user friendly.

Różne możliwości logowania

Dekoracyjna ikona

Różne możliwości logowania

Nowoczesna strona szkoły wyższej powinna w prosty sposób przeprowadzać użytkownika przez procesy logowania do poszczególnych systemów, np. tworząc możliwość logowania jako student czy pracownik lub umożliwiać logowanie się do kilku systemów przy użyciu jednego konta.

Zbuduj z nami swoją stronę www dla uczelni

CAPTCHA