Strona COSMO
Strony internetowe

COSMO

Zobacz efekty naszej pracy nad stroną COSMO postawioną na Drupalu. Projekt wymagał od nas m.in. przygotowania importera produktów i interaktywnych map z możliwością wyszukania punktów sprzedaży. Poznaj więcej szczegółów.

logo Drupal Logo Vue.js
Zobacz case study
Zajawka Velo IDS
Aplikacje

System IDS

Zarządzanie tysiącami danych Klientów spędza Ci sen z powiek? Dowiedz się, jak za pomocą intuicyjnego systemu IDS, w znacznym stopniu ułatwiliśmy zarządzanie danymi i zamówieniami Klientów dla jednego z największych dostawców sprzętu rowerowego na terenie Polski.

Comarch logo Drupal
Zobacz case study
Zajawka WSB Kierunek Rozwoju
Aplikacje

KierunekRozwoju.pl

Zobacz, jak wdrożyliśmy algorytm, który analizuje odpowiedzi użytkowników i automatycznie ocenia ich kompetencje. Całość projektu ma pomagać w wybraniu optymalnej ścieżki rozwoju zawodowego. Sprawdź efekty naszej pracy.

logo Drupal React
Zobacz case study
Zajawka SB
E-commerce

Strumpf Boutique

Sklep Strumpf Boutique zgłosił się do nas z potrzebą migracji na nowszą wersję Magento. Zobacz szczegóły dodatkowych ulepszeń dla Klienta (nowe moduły, integracje, skrócenie procesu składania zamówienia) oraz nowy wygląd sklepu.

Logo Elasticsearch Magento Logo Redis Varnish
Zobacz case study
Zajawka Reforma
E-commerce

Reforma

Gdy biznes sprawnie się rozwija, sklep internetowy powinien odzwierciedlać ten postęp. Często jedynym rozwiązaniem jest migracja do najnowszej wersji oprogramowania. Tak też było w przypadku Reformy. Sprawdź, jak udało nam się przenieść i usprawnić sklep na Magento.

Logo Elasticsearch Magento
Zobacz case study
Zajawka Gliwice
Strony internetowe

Urząd Miasta Gliwice

Miejski Portal Informacyjny to jedno z najważniejszych miejsc, gdzie mieszkańcy, turyści i inwestorzy poszukują informacji o mieście. Dlatego intuicyjny, dobrze zintegrowany portal miejski to podstawa. Zobacz, jak stworzyliśmy serwis dla Urzędu Miasta Gliwice składający się z 3 platform.

logo Drupal
Zobacz case study

Stwórzmy razem projekt