Kariera

Dlaczego warto z nami pracować?

Zobacz, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w Smartbees, a także co wyróżnia nas na tle innych pracodawców.

Kariera

SEO Specialist

czy interesuje Cię to stanowisko?
Zakres obowiązków:
planowanie i realizacja strategii procesu pozycjonowania
optymalizacja stron i sklepów www pod kątem SEO
link building
Wymagania:
wiedza i doświadczenie w optymalizacji stron i sklepów internetowych
wiedza i doświadczenie w planowaniu procesu pozycjonowania
doświadczenie w obsłudze narzędzi GA, GTM, Hotjar
Co oferujemy?
pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
możliwość rozwoju, poznania nowych technologii
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w siedzibie firmy
elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, faktura
elastyczne godziny pracy
lekcje języka angielskiego
prywatną opiekę zdrowotną
pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia
wyślij CV

W pierwszej kolejności wyślij swoje CV na adres kariera@smartbees.pl
W temacie maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Do CV dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Smartbees sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.