Junior SEO Specialist

Dlaczego warto z nami pracować?

Zobacz, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w Smartbees, a także co wyróżnia nas na tle innych pracodawców.

Kariera

czy interesuje Cię to stanowisko?

Zakres obowiązków

przeprowadzanie audytów SEO,
współtworzenie i wdrażanie strategii SEO dla stron i sklepów internetowych,
prowadzenie działań z zakresu link buildingu,
monitorowanie działań konkurencji,
analiza statystyk stron i sklepów internetowych.

Wymagania

pierwsze doświadczenie w optymalizacji stron i sklepów internetowych,
dobra znajomość pojęć z zakresu marketingu internetowego,
podstawowa znajomość narzędzi Google Tag Manager, Google Analytics i Google Search Console,
umiejętność analitycznego myślenia,
samodzielność i szybkość uczenia się,
podstawowa znajomość systemów zarządzania treścią.

Mile widziane

podstawowa znajomość HTML,
znajomość narzędzi: Senuto, Ahrefs, SurferSEO.

Co oferujemy?

pracę przy ciekawych projektach dla klientów z różnych branż,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w siedzibie firmy,
elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B,
elastyczne godziny pracy,
lekcje języka angielskiego,
prywatną opiekę zdrowotną,
zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia.

Zainteresowała Cię nasza oferta?