Kariera

Dlaczego warto z nami pracować?

Zobacz, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w Smartbees, a także co wyróżnia nas na tle innych pracodawców.

Kariera

IT Project Manager

czy interesuje Cię to stanowisko?
Zakres obowiązków:
zarządzanie zespołem programistów
utrzymywanie kontaktów z klientami
planowanie i prowadzenie projektów IT
przygotowywanie raportów projektowych
rozwiązywanie problemów
prowadzenie spotkań projektowych
zapewnienie jakości i terminu realizacji projektu
Wymagania:
min. roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami
praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami
umiejętność zarządzania zespołem
praktyczna znajomość Agile
komunikatywność
umiejętność dobrej organizacji pracy
Mile widziane
znajomość JIRA, Confluence
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość tematyki IT, nowych technologii
znajomość analizy biznesowej
Co oferujemy?
pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
możliwość rozwoju, poznania nowych technologii
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w siedzibie firmy
elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, faktura
elastyczne godziny pracy
lekcje języka angielskiego
prywatną opiekę zdrowotną
pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia
wyślij CV

W pierwszej kolejności wyślij swoje CV na adres kariera@smartbees.pl
W temacie maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Do CV dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Smartbees sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.