Front-End Developer

Dlaczego warto z nami pracować?

Zobacz, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w Smartbees, a także co wyróżnia nas na tle innych pracodawców.

Kariera

czy interesuje Cię to stanowisko?
Zakres obowiązków:
praca nad warstwą front-endową nowych stron, platform e-commerce i aplikacji,
rozwój istniejących projektów webowych,
tworzenie i modyfikowanie szablonów dla stron, platform e-commerce i aplikacji,
zapewnienie najwyższej jakości kodu oraz dokumentacji projektowej,
współpraca z Back-End Developerami.
Wymagania:
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość HTML i CSS,
bardzo dobra znajomość JavaScript,
umiejętność korzystania z Pixel Perfect,
znajomość SASS/LESS,
dokładność.
Mile widziane
znajomość Magento lub Drupala,
znajomość Vue,
doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do WCAG,
dobra znajomość języka angielskiego.
Co oferujemy?
pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w siedzibie firmy lub pracę zdalną,
elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, B2B,
lekcje języka angielskiego,
prywatną opiekę zdrowotną,
pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych,
zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia.

Zainteresowała Cię nasza oferta?