Smartbees - startujemy!

Już jest! Od dłuższego czasu planowany blog firmowy nareszcie rusza! To właśnie z dniem dzisiejszym zaczniemy publikować treści, które będą skierowane do managerów sklepów internetowych, właścicieli firm czy programistów.

O czym będziemy pisać

W publikowanych artykułach skupimy się przede wszystkim na praktycznych treściach dotyczących tworzenia stron internetowych, zarządzania treścią, najnowszych technologiach, sposobach zwiększania sprzedaży i wielu innych. Naszą misją jest przede wszystkim pomoc w wykorzystaniu wszystkich narzędzi internetowych, które umożliwiają rozwój biznesu. Część artykułów poświęcimy również na opisie współpracy z software housem, modelach współpracy, procesie współpracy i wielu innych.

Blog dla developerów?

Blog będzie również zawierał treści typowo techniczne, które będą przydatne dla developerów. Pokażemy, jak rozwiązywać standardowe problemy, jakie są nasze praktyki w pracy, nauczymy, jak pisać moduły w drupalu, magento, czy jak korzystać z reacta.

Czego możecie spodziewać się w najbliższym czasie?

Przede wszystkim treści, które pomogą poznać nowe technologie i ich najlepsze zastosowanie, a także treści których celem będzie np. zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym. Opiszemy szerzej technologie z których korzystamy na co dzień, pokażemy ich zastosowanie i zalety. Wprowadzimy cykl przedstawiający ciekawe rozwiązania dla sklepów i stron internetowych.

Każdego dnia dążymy do tego, by nasi klienci mogli w efektywny sposób rozwijać swoje firmy. Blog będzie właśnie tym miejscem, gdzie będziemy dostarczać najnowszych informacji, ciekawych porad i rozwiązań. Zapraszamy zatem do regularnego odwiedzania i śledzenia naszych wpisów.