Obsługa i rozwój Drupal

Rozwiniemy Twój projekt w Drupalu

Oferujemy kompleksową obsługę i rozwój istniejących rozwiązań zbudowanych w oparciu o CMS/CMF Drupal

Drupal

Obsługa i rozwój Drupala

w jakich sytuacjach jest niezbędna?

Stworzenie dobrej strony, platformy e-commerce czy aplikacji w Drupalu to jedynie połowa drogi do sukcesu. Aby rozwiązanie poprawnie funkcjonowało i było przyjazne użytkownikom, musi być na bieżąco monitorowane i rozwijane o nowe funkcjonalności. Twój projekt potrzebuje odpowiedniego nadzoru i natychmiastowej reakcji w przypadku pojawienia się błędów. Dlatego odpowiednia obsługa i rozwój rozwiązania opartego o CMS Drupal powinna być priorytetem każdego biznesu.

Nasze doświadczenie w obsłudze Drupala

dlaczego wybrać Smartbees?

W Smartbees obsługujemy i rozwijamy projekty drupalowe różnej wielkości dla klientów z Polski i zagranicy. Wdrażamy nowe rozwiązania i świadczymy usługi supportowe dla rozbudowanych stron www, systemów PIM, sklepów online czy aplikacji webowych. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od analizy przez projektowanie graficzne po wdrożenie danego rozwiązania opartego o CMS Drupal.

Dlaczego my?
10 lat doświadczenia w rozwoju i obsłudze stron na Drupalu
obsługa Drupala od wersji 5
profesjonalne doradztwo i konsulting rozwiązań
obsługa urzędów, szkół wyższych, spółek państwowych, firm z sektora B2B i B2C

Doświadczenie w obsłudze stron na Drupalu

poparte realizacjami

45 widoków graficznych na desktop, 35 na mobile, 24 widoki obcojęzyczne- to tylko niektóre liczby opisujące końcowy efekt prac nad stronami dla Wyższych Szkół Bankowych- największej sieci prywatnych szkół wyższych w Polsce. Dowiedz się, jak zbudowaliśmy świetnie funkcjonującą platformę dla WSB.

Nasze kompetencje w obsłudze stron na Drupalu

co nas wyróżnia?
Support Premium 24/7

Oferujemy kompleksową usługę supportową dla rozwiązań na Drupalu. Zadbamy o eliminację wszystkich niespodziewanych błędów 24 godziny na dobę, dzięki czemu nie będziesz się obawiał o działanie i wydajność Twojej strony, aplikacji czy systemu e-commerce.

Aktualizacje oprogramowania

Przeprowadzimy wszystkie niezbędne dla Twojego rozwiązania aktualizacje w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju funkcjonalności.

Rozwój funkcjonalności

Zadbamy o rozwój Twojego rozwiązania o dodatkowe funkcjonalności. Stworzymy dedykowane moduły, dzięki którym będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji.

Dostosowanie stron do WCAG

Jeżeli chcesz, aby Twoja strona była dostępna dla użytkowników z niepełnosprawnościami, należy dostosować ją do wymogów WCAG. Wersja kontrastowa strony, alt tagi, powiększanie i pomniejszanie elementów strony- zrobimy to dla Ciebie.

Integracje

Chcesz połączyć swoją stronę, aplikację lub platformę z innymi programami lub platformami? Zintegrujemy je dla Ciebie za pomocą gotowych lub dedykowanych rozwiązań tworzonych przez naszych programistów.

campaign
Reakcja na błędy

W ramach pakietu obsługi rozwiązań na Drupalu zapewniamy możliwie szybką reakcję na pojawiające się błędy. Identyfikujemy je i naprawiamy, aby Twój projekt w jak najszybszym czasie odzyskał wszystkie funkcjonalności.

Monitoring stron i platform

Nasi specjaliści zajmują się kompleksowym monitoringiem poprawności działania serwisu. Sprawdzają jego funkcjonalności i zgłaszają wszelkie nieprawidłowości do Działu Supportu.

Optymalizujemy szybkość

Wszystkie nasze rozwiązania projektujemy z myślą o jak najszybszym działaniu, dzięki czemu są one przyjazne użytkownikom i wyszukiwarkom.

Nasi Klienci

co o nas mówią?
Panek S.A.
Wyższe Szkoły Bankowe
Unicef
Urzad Miasta Gliwice
Akademia Leona Koźmińskiego
Łukasz Filut
Dyrektor IT / WSB

Partnerskie podejście firmy sprawia, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze i chętnie zlecamy nowe zadania.

Tomasz Zbierski
Dyrektor IT / TAI

Smartbees wykazał się sporym doświadczeniem w zakresie systemu CMS Drupal i bardzo pomógł nam w modernizacji naszego serwisu przetargowego.

Mateusz Tomczak
Specjalista ds marketing / VELO

Są dobrzy w nawiązywaniu silnych relacji biznesowych z klientami.

Szybka wycena projektów na Drupalu

Rozwijaj z nami swój biznes
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin