Junior Content Specialist

Dlaczego warto z nami pracować?

Zobacz, jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w Smartbees, a także co wyróżnia nas na tle innych pracodawców.

czy interesuje Cię to stanowisko?

Zakres obowiązków

realizacja strategii content marketingowej firmy,
tworzenie treści na strony firmowe,
tworzenie treści na strony i serwisy zewnętrzne,
optymalizacja treści pod SEO,
publikowanie treści na stronach,
śledzenie trendów i działań content marketingowych konkurencji.

Wymagania

lekkie pióro,
kreatywność,
bardzo dobra znajomość języka polskiego (ortografia, interpunkcja, stylistyka),
podstawowa znajomość zasad optymalizacji treści pod słowa kluczowe,
podstawowa znajomość SEO.

Mile widziane

doświadczenie w zarządzaniu treścią w CMS (WordPress, Drupal, Joomla),
doświadczenie w tworzeniu treści komercyjnych- portfolio tekstów mile widziane,
dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość tematyki IT, nowych technologii.

Co oferujemy?

pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem (wymiana wiedzy, wsparcie w rozwoju kompetencji);
elastyczne formy zatrudnienia: B2B, umowa zlecenie, umowa o dzieło, UoP;
dostęp do materiałów edukacyjnych, szkoleń;
pracę przy ambitnych projektach;
przyjazną, niekorporacyjną atmosferę;
płatny urlop, niezależnie od formy współpracy, którą wybierzesz;
dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin;
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00- 9:00);
prywatną opiekę zdrowotną;
ubezpieczenie na życie;
kartę Multisport;
owocowe poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki;
możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej w naszej siedzibie w Opolu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?