Elastyczne formy współpracy

Wiemy, że uwarunkowania biznesu są różne, a sam biznes może zmieniać się w trakcie realizacji projektu. Dlatego proponujemy dwa modele rozliczeń: Time&materials i Fixed price. W skrócie Time&materials umożliwia rozliczenie każdej przepracowanej godziny na bazie raportu z postępu prac. Fixed price to rozliczenie na bazie wcześniej zdefiniowanego zakresu prac i jego kosztów. Oznacza to, że klient z góry zna wartość budżetu projektu.

Skalowalne rozwiązania

W naszej codziennej pracy tworzymy aplikacje z myślą o tym, że będą one w przyszłości rozwijane. Dlatego są one budowane modułowo, co umożliwia w każdym momencie dodawanie nowych funckjonalności, modyfikowanie już istniejących czy też integrowanie ich z innymi systemami zewnętrznymi.

Zarządzanie projektami metodyką Agile

Zmieniające się warunki i umiejętność przystosowania się do nich, zmiana priorytetów i celów w projekcie to obecnie bardzo częste sytuacje. Gdy chcemy opanować ciągłe zmiany musimy odpowiednio zarządzać projektem. Z pomocą przychodzi metodyka Agile, która pozwala nam elastycznie podchodzić do harmonogramu i wprowadzanych zmian, bez ryzyka opóźnień.

Open source

Korzystamy z uznanych rozwiązań open source takich jak: Magento czy Drupal CMS.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania, tworzenia aplikacji, stron i sklepów internetowych. Dzielimy się wiedzą w artykułach na naszym blogu, a także poprzez rozwój działu wiedza, w którym odpowiadamy na naczęściej zadawane pytania i tłumaczymy trudne pojęcia.

Pomoc powdrożeniowa

Dla nas współpraca nie kończy się na zakończonym projekcie. Koniec projektu to początek kolejnej drogi, w której uczestniczymy. Począwszy od pomocy przy bieżących modyfikacjach, po rozwój nowych funkcjonalności, a kończąc na szkoleniach.

Dedykowane projekty graficzne

Każdy projekt to nowe wyzwanie i inne stawiane przed nim cele. Każdy biznes jest specyficzny i posiada swoje kluczowe elementy. Dlatego projekt graficzny strony czy sklepu musi być przygotowany pod dane przedsięwzięcie biznesowe i skrojony pod określoną grupę docelową. Nasze projekty powstają na bazie doświadczenia, testów i makiet, które opracowujemy razem z klientem. Tworzymy dzięki temu indywidualny projekt dedykowany danemu klientowi.