SMART BLOG

Data dodania: 10-09-2019 Kategoria: Współpraca
Outsourcing IT stał się w ostatnim czasie bardzo popularną opcją wśród przedsiębiorstw. Pozwala on w wielu przypadkach minimalizować koszty, jakie wiążą się z budowaniem wewnętrznego zespołu. Jeśli zatem podjąłeś decyzję o zleceniu części zadań IT na zewnątrz, to czym kierować się przy wyborze odpowiedniej firmy? Tego dowiesz się w tym artykule.
Data dodania: 22-06-2018 Kategoria: Współpraca
Podstawą działalności każdego zespołu projektowego jest tzw. framework, czyli ramowa struktura pracy, która wyznacza i porządkuje role poszczególnych członków, ich zadania oraz środki, jakie pomogą je zrealizować. Wiedzą o tym zwłaszcza programiści, którzy opracowali zbiór metod Agile, w tym bardzo popularny ostatnio Scrum.
Data dodania: 18-04-2018 Kategoria: Współpraca
Stronę, sklep lub aplikację internetową zaprojektować można na wiele sposobów. Projekt możemy stworzyć w oparciu o gotowy system CMS, oprogramowanie open source lub HTML, CSS, JS i PHP. W tym artykule dokładnie opiszemy wady i zalety każdego rozwiązania oraz wytłumaczymy dlaczego klient powinien wiedzieć, w jakiej technologii zostanie zrealizowany jego projekt.
Data dodania: 28-03-2018 Kategoria: Współpraca
Ilość software house-ów w Polsce stale się powiększa. Często zdarza się, że cena tej samej usługi w dwóch różnych firmach bardzo się różni. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy dlaczego tak jest oraz podpowiemy jak dobrze sprawdzić kompetencje przedsiębiorstwa.
Data dodania: 26-03-2018 Kategoria: Współpraca
By współpraca między software housem a klientem była owocna i przebiegała bez zbędnych konfliktów, konieczna jest kooperacja. W procesie tworzenia strony lub sklepu internetowego muszą brać aktywny udział obie strony umowy. W dzisiejszej publikacji poruszymy temat współpracy oraz wyjaśnimy, dlaczego rola klienta w całym procesie jest najważniejsza.
Data dodania: 16-02-2018 Kategoria: Współpraca

Software house to firma informatyczna, której usługi obejmują tworzenie stron i sklepów internetowych, wdrażanie rozwiązań mobilnych oraz projektowanie aplikacji webowych. Istnieją 3 modele współpracy z software house’em – fixed price, time & materials oraz abonament miesięczny. W dzisiejszym artykule dokładnie przeanalizujemy wszystkie te metody rozliczeń oraz wyjaśnimy, który model jest najlepszy w zależności od realizowanego zlecenia.