SMART BLOG

Data dodania: 18-04-2019 Kategoria: Drupal
Początkowo Drupal miał bardzo precyzyjny i proceduralny kod. Wersja 8 korzysta bardziej z programowania obiektowego, szczególnie w bazach danych API...
Data dodania: 09-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Czy da się stworzyć dobre API w ciągu kilku dni? Właśnie coś takiego obiecują twórcy API Platform. Zachodzi jednak pytanie, czy naprawdę owo narzędzie jest godne zachodu.
Data dodania: 04-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
W roku 2016 podczas konferencji SymfonyCon w Berlinie ogłoszono wydanie SensioCloud. Było to pierwsze narzędzie od SensioLabs, które zostało skierowane do firm..
Data dodania: 01-04-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Symfony to open-sourcowy framework oparty na PHP. Jest on bardzo popularny wśród programistów, gdyż znacznie redukuje czas potrzebny na tworzenie oprogramowania.
Data dodania: 19-02-2019 Kategoria: Aplikacje internetowe
Wybranie właściwego frameworka do realizacji projektu może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy nie jesteś osobą, która ma bezpośrednie programistyczne doświadczenie.
Data dodania: 30-07-2018 Kategoria: Aplikacje internetowe
Laravel przebojem wdarł się na „rynek” frameworków PHP. W dwa lata od powstania był już najczęściej wyszukiwanym w google, a obecnie popularnością dorównuje wszystkim innym frameworkom razem wziętym.

Strony