SMART BLOG

Data dodania: 18-04-2018 Kategoria: Współpraca
Stronę, sklep lub aplikację internetową zaprojektować można na wiele sposobów. Projekt możemy stworzyć w oparciu o gotowy system CMS, oprogramowanie open source lub HTML, CSS, JS i PHP. W tym artykule dokładnie opiszemy wady i zalety każdego rozwiązania oraz wytłumaczymy dlaczego klient powinien wiedzieć, w jakiej technologii zostanie zrealizowany jego projekt.
Data dodania: 22-03-2018 Kategoria: E-commerce
UX odwołuje się do angielskiej nazwy User Experience i oznacza dziedzinę zajmującą się badaniem i projektowaniem doświadczeń użytkowników w aplikacjach mobilnych i webowych oraz stron i sklepów internetowych. W dzisiejszym wpisie wytłumaczymy dokładnie czym jest UX oraz jaki ma to wpływ na konwersję w sklepie online.
Data dodania: 26-02-2018 Kategoria: E-commerce

Stworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces, który wymaga dokładnej analizy rynku oraz szczegółowego zaplanowania działań. Koszty związane z rozpoczęciem prowadzenia własnego e-commerce mogą drastycznie się różnić. Zależne jest to od projektu, skryptu oraz zastosowanych rozwiązań. W poniższym artykule przedstawiamy wszystkie te aspekty, jednocześnie wspominając o funduszach niezbędnych do rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności.

Data dodania: 19-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

W koszty własnego sklepu lub strony internetowej wliczyć należy wiele elementów takich, jak serwer, domena, nadzór programistów oraz rozwój witryny. W dzisiejszym artykule dokładnie opiszemy każdy z tych czynników oraz scharakteryzujemy wszystkie formy współpracy z firmami informatycznymi.

Data dodania: 16-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

Strona internetowa prowadzona bez konkretnego celu prędzej czy później stanie się bezużyteczna. Zanim podejmiemy się projektowania, warto zastanowić się nad tym, czemu ma ona służyć oraz co chcemy za jej pomocą uzyskać.

Data dodania: 24-10-2017 Kategoria: E-commerce

Trendy prowadzenia biznesu i jego rozwoju istnieją w praktycznie każdej branży. Jako, że branża e-commerce, opiera się o najnowsze technologie, trendy w niej zmieniają się bardzo szybko, co nie znaczy, że każdy sklep internetowy się do nich stosuje. Chodzi tu przede wszystkim o to, aby marketingowcy i właściciele sklepów internetowych wiedzieli w jakie działania inwestować środki. Wiele z działań, które są trendem od wielu lat nadal nie zostało w dużej części sklepów zrealizowanych, jak np. wygodna obsługa sklepów internetowych na urządzeniach mobilnych.

Strony