SMART BLOG

Data dodania: 11-06-2019 Kategoria: Drupal
Tworzenie sklepów internetowych nie jest łatwe. Oczywiście istnieją takie rozwiązania jak Shopify, które potrafią nawet i w dużym stopniu zaspokoić potrzeby większości początkujących przedsiębiorców.
Data dodania: 21-02-2019 Kategoria: E-commerce
Choć rok 2019 dopiero się rozpoczyna i z pewnością w międzyczasie pojawi się wiele nowych funkcjonalności i rozwiązań, to śmiało można zacząć przewidywać, co będzie wśród trendów w zakresie e-commerce.
Data dodania: 14-02-2019 Kategoria: Marketing
Google ma w swojej ofercie mnóstwo narzędzi i rozwiązań, z których korzystamy na co dzień, a czasem o tym zapominamy. Google Analytics, Gmail, Google Maps...
Data dodania: 05-12-2018 Kategoria: Magento
Magento wersję 2.3 zapowiedziało wiosną, a po ponad pół roku oczekiwań wreszcie możemy ją przetestować i sprawdzić. Jednocześnie to pierwsza wersja oprogramowania, od kiedy Magento zostało przejęte przez Adobe
Data dodania: 16-10-2018 Kategoria: E-commerce
Święta Bożego Narodzenia to kluczowy moment dla wielu biznesów z branży e-commerce. To właśnie wtedy społeczeństwo dotyka zakupowy szał, a paczki prezentowe są kompletowane już od listopada. Co zrobić, by w pełni skorzystać z tej mody i Święta przeżywać w dobrym nastroju, z zielonymi strzałkami dotyczącymi sprzedaży?
Data dodania: 03-09-2018 Kategoria: Marketing
Nowe technologie i szanse, jakie za nimi idą są bardzo atrakcyjnym obszarem dla firm prowadzących sprzedaż produktów lub usług w internecie. Na szczególną uwagę zasługują chatboty, które mocno przyczyniają się do rewolucji, jaką przechodzi tradycyjna obsługa klienta.

Strony